reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Kurde was nadrobic to jest sztuka ! :) Dzieeen dobry , my sie zaraz wybieramy do mojego ulubionego sklepu na polowanie, wiec mam nadzieje,ze cos upoluje. A moj brzuszek sie zrobil jednoczesciowy i tak ladnie stwardnial i sie zaokraglil :) bede go pokazywac z duma!

Co dzis u was w planie grubasy ?
 
reklama
Witam się i ja w ten pochmurny ale chyba ciepły dzionek.
Pajka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. My mamy też niedługo na początku maja - trzecią.
Ayni ja bym chętnie się gdzieś wybrała połazić trochę po sklepach ale pogoda trochę niepewna a moje dziecię takie nie do końca zdrowe jest. Skończy się więc pewnie na krótkim spacerku w pobliżu.
Demetrios ja tez niedawno miałam dołka, że nie czuję dzidzi ale od jakiegoś tygodnia czuję wieczorami, w ciągu dni sporadycznie. Chciałabym więcej czuć ale muszę poczekać aż jeszcze trochę urośnie.
 
a ja nie wiem czy już przypadkiem nie czułam tych pierwszych delikatnych zwanych rybką. a od jakiegoś czasu nic nie czuję, może mi się zdawało, może za wcześnie... ale mnie to smuci :(

z kolejnych rewelacji: spuchło mi dziąsło po prawej stronie, także jutro badania i jadę szukać jakiegoś dobrego stomatologa bo nie chcę być znowu skasowana na 160zł w prywatnej klinice stomatologicznej.
 
dziekuje kochane za życzonka każdej z osobna :*:*

ja własnie koncze obiadek :) dzisiaj roladki wołowe nadziewcane pieczarkami i cebulką do tego salatkę z sałaty pekińskiej i kopytka:) na deser ja żona :D:D

Palemko 4 rocznica:) dobrze, ze istnieją krety:-D
 
Kasieex witaj!

marta89 to nie wesolo, szukaj szukaj, mam nadzieje, ze cos poradza...

a ja czekam na mojego chlopa, mial wyjsc tylko na chwile... odetne mu jadra!
 
reklama
Cześć dziewczyny witam was bardzo sennie w ten pochmurny dzień.
Pajka- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :-)
kasieex- witam na forum
 
Do góry