reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Gorgusia trzymam kciuki ;-)

Pajkaa miłego świętowania! :)

słuchajcie wiecie co można brać na jakieś wzmocnienie zębów czy coś? nigdy, normalnie nigdy nie miałam problemów, a dzisiaj mi się ukruszył, dopiero co wyleczyłam, bo poszły mi dwa a dość często chodzę na kontrole, widać może Fasolka podbiera mi :D haha, ale zupełnienie nie wiem jak sobie poradzić... bo żeby mi się kruszyły, straszne :szok::szok:
 
reklama
Pajkaa - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu i już życzę kolejnych udanych rocznic :)
Szysza - cieszę się, że wszystko OKI
Joasia85 - właśnie planuję dostać dzisiaj L4 i od poniedziałku/ lub już od piątku odpoczywać :)
FutureMummy - mam nadzieję, że z tym brzuszkiem to nic poważnego. Dobrze, że idziesz wcześniej na wizyte - czekam na info :) Co do mojej infekcji - podobnie jak u Ciebie, maść o której pisałam, pomogła tylko troszkę... liczę,że dzisiaj dostanę coś lepszego co definitywnie zakończy moje problemy.

Gorgusia mam nadzieję, że będziesz na uroczystym obiedzie/kolacji - życzę Tobie tego :).
Ja mam plan,że po wizycie wpadniemy do sklepu bo chcę kupić jakis pierwszy kaftanik..o ile dzidzia się ujawni..oj.. później idziemy na obiad do babci...a następnie
czekaja nas nocne porządki bo znajomi się zapowiedzieli, że przyjadą w piątek..normalnie UWIELBIAM TO :confused:
bardzo chcę się z nimi zobaczyć...ale mogli np. wybrać na datę przyjazdu sobotę... Na Święta wyjeżdżaliśmy - no i nie robiłam jakis super porządków..no to teraz musimy nadrabiać!
Pewnie później będzie bardzo fajnie..
 
cyniczna ja tez mam pulmex baby, ale szczerze mowiac wole do nawilzacza wlac kropelki eukaliptusowe, albo herbaciane, bardziej udrażniają. no ale to moze tylko na moją małą ten pulmex nie dziala. nie wiem.


Ansure - ja mialam glubulki i nie pomogly, wiec masc to wogole... oby coś ci pomoglo.
ja się mecze dalej. ale lekarz nic mi nie chce wiecej dac, bo mowi, ze nie moze. tym bardziej na początku ciązy!


MOja wciąga parówkę w foteliku, popja sokiem bananowym, a ja mam chwile dla was ;*

dzieki za zaproszenie do grupy ;)
 
witam się

dziękuję dziewczynki za życzenia z okazji rocznicy ślubu mam dzisiaj mega zabiegany dzień:):) bo muszę dużo porobic a czasu malo zaglądnę do Was wieczorkiem jak mi sie uda buziaczki:*
 
Pajkaa ode mnie też najlepszejsze życzenia z okazji rocznicy! Duuuużo miłości, jak najmniej problemów i pociechy z synusia (a niedługo dwóch). Wszystkiego naj! I doczekania kolejnych wspaniałych rocznic.
 
Witam sie w deszczowy i pochmurny dzień :( gdzie ta wiosna?


KASIA P-P
TRZYMAM KCIUKASY!!!!!!!!!!
ANSURE

GORGUNIA udanej wizyty :) noo i smacznego obiadku :*

Pajka szczegołnie wytrwałośći i cierpliwośći życzę na dalsze lata :)

W ... rocznicę ślubu
życze Wam aby
płomień waszej miłości
nigdy nie słabnął,
a Wasze dzieci
chowały się szczęśliwie
w jego cieple i blasku
:-)
 
reklama
Do góry