reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam się i ja :) co prawda mdłości dziś powróciły, a już się cieszyłam że mam je za sobą :/ narazie pomagam sobie meliską. U nas też śnieżyca niezła ale spacerek musimy sobie darować bo młoda jeszcze kaszle i na antybiotyku (pierwszy raz w życiu) ale już jej odbija od tego siedzenia w domu :) nie wiem skąd ona bierze tyle energii. Oj trzymajcie się dziewczyny i nie chorujcie za bardzo.
 
reklama
czesc mela - wspólczuje mdłości, mnie też męczą ...:tak: uroki ;)

marudka - u mnie też obeszło zię bez przeziębień i sennosći ( tylko cytuję " dolegliwości żołądkowo-refluksowo-jelitkowe " hahahahahaha jedziey na tym samym wózku ) czasami wydaje mi się, że wykituję, ale jeszcze jakoś żyję :-D:-Dhehe

całej reszcze współczuję katarów, kaszlow i innych dziadostw :)))

Wirusy i bakteryje a kysz od moich koleżanek !!!!:-D:-D:-D
 
Jestem i ja! Wczoraj cały dzień poza domem...ledwo żyłam wieczorkiem. Mój B. zabrał mnie do kina :D Byliśmy na "I,że Cię nie opuszczę..." piękny film! Poza tym zjadłam wczoraj tyle pyszności,że mała głowa! Może nie będę wymieniać, bo niektóre tu obecne mają mdłości, ale było pysznie. Dobrze,że moje złe samopoczucie zwykle trwa do południa.
Dziewczyny- nie chorować!
Za tydzień o tej porze będę już po usg genetycznym...

Miłego, śnieżnego dnia Kochane!
 
Ehhh ja też ledwo żyję.Najpierw był kaszel teraz jest katar ogólnie jestem słaba i nie do życia - jak dobrze, że nie chodzę do pracy szczególnie w taką pogodę jak dzisiaj dziękuję za to L4 :) co do mdłości - nie ma i nie było tylko jestem tak strasznie senna i zmęczona:( brak mi energii. Jeszcze 4 dni do USG już nie mogę się doczekać - oby wszystko było ok.
 
mi pomogła maść vick i na katar , szybko minął :) nie zazdroszczę Wam tej zimy qrcze a unas 8na plusie a ja krzyczę ze zimko:)
Gorgusia tez mi sie marzy ogladnac jakis polski filmik w kinie :( co jedziemy do PL to obiecujemy sobie ze napewno pojdziemy do kina i nigdy nie udaje się bo nei ma czasu:(
hehe ja mdłości wczesneij miałam z 3dni a teraz od 4dni juz mnie tak mecza i spalabym 26h na dobe:) gdyby zechciala tyle miec:)
 
Mam normalnie w doopie wymieszane, jak tu leżeć przy dziecku, które wszędzie włazi i tylko krzyczy "mama", co oznacza :
- mam zdejmij
- mama wyciągniej
- mama ratuj
- mama zobacz
- itd. :confused2:
 
ehhh Lilijanna qrcze no to sie masz:( nie mozesz Małej do babci zawieźć albo żeby ktoś wpadł do Ciebei zająć sie Malutką a żebyś poleżała w łóżku?
dziewczyny wie któraś co się dzieję z Cyniczną?? dawno Jej nie widziałam albo przeoczyłam :p
 
reklama
Lilijanna, no, to witaj w grupie matek "hopających" dzieci:tak::-D:szok::confused::-D

Mam niestety problemy z netem, więc się za bardzo nie rozpiszę...
 
Do góry