reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hahaha - fajny pomysł z tą kapustą - może wypróbuje :)

Dziewczyny dzięki za wszytskie rady odnośnie zaparć - wczoraj wypróbowałam kompot z suszonych śliwek i zdecydowanie pomogło :)
Dzisiaj testuję herbatkę imbirową z miodem na mdłości - oby mi pomogło, bo jest ciężko :(((
 
reklama
czesc dziewczynki :))

patrysia
- ale jaja, ja jestem czarownica, to zrobie sobie napewno takiego "kapuśniaka ":-D;-)

pok
- cos czytałam, że mdłości powróciły ? To dobrze, ja akurat sie ciesze , jak je mam...ale ja mam swoja historię, tak sie zastanawiam, któras zdziewczyn pisała cos, o tym, ze ja tez muli i że to przez duphaston i tak sie zastanawiam, czy na mnie on tez tak działa ?Sok pomaranczowy powiadasz - bleeeeeh, ja od dwóch dni jestem na serkach homo - homo nie wiadomo ;-)

karolina
- tak jak patrysia pisze, ugotuj , powiedz, że do zjedzenia, wode odlej nad ranem potajemnie, a kapuste najwyzej wywalisz, bo powiesz, że Ci smierdzi :tak:;-)

A teraz pare słów o mnie, :zawstydzona/y:pół nocy nie przespałam dzis znowu z bólu zołądka, nawet jesc mi sie nie chce :( Mam umówiona wizytę do gastrologa na 11.20 dzisiaj, pewnie bedzie chciał mi wcisnąć mase leków, Boże !!!! Dlaczego mnie ten żołądek tak męczy :-(
Idę ....
Miłego dnia ciężaróweczki :)
 
pok, pamiętam jak jeszcze niedawno pisałaś że zazdrościsz nam mdłości bo ich nie masz, a teraz zazdrościsz tym co mdłości nie mają, weź się zdecyduj dobra? :-D

A ja mam od wczoraj napad migreny. Mój lekarz pozwolił mi brać paracetamol na tą dolegliwość. Z tym że muszę brać dość duże dawki żeby trochę stanąć na nogi i się martwię... lekarz mówi że od tego nic się nie stanie, ale policzyłam że od wczorajszego popołudnia wzięłam łącznie 10 tabletek apapu. Tylko dzięki temu jakoś mogę to przetrwać. Ci co mają migreny rozumieją jakie to dziadostwo, bo to nie tylko ból głowy tylko wiele innych dolegliwości. No i hydroksyzynę na wymioty piłam w nocy, ale b. małą dawkę. Na wszystko mi lekarz pozwolił, ale i tak się boję że zaszkodziłam maleństwu.
 
kasia 10 labletek :szok:apapu, wow - nie mało , ale na pocieszenie Ci powiem, ze ja za chwlke wróce od gastro z workiem leków, ja tam do konca w działanie teratogenne leków nie wierze, mnóstwo moich kolezanek , kiedy nie wiedziało, że jest w ciązy brało leki, w tym moja kuzynka, do 5 go miesiaca nie wiedziała, ze jest w ciązy, brała mnóstwo zabronionego ketonalu na ból zęba, apapy itd, mała ma 2 latka jest sliczna i zdrowa :) także , skoro lekarz Ci pozwolił, to nie powinno zaszkodzić;-)
 
pok, pamiętam jak jeszcze niedawno pisałaś że zazdrościsz nam mdłości bo ich nie masz, a teraz zazdrościsz tym co mdłości nie mają, weź się zdecyduj dobra? :-D

A ja mam od wczoraj napad migreny. Mój lekarz pozwolił mi brać paracetamol na tą dolegliwość. Z tym że muszę brać dość duże dawki żeby trochę stanąć na nogi i się martwię... lekarz mówi że od tego nic się nie stanie, ale policzyłam że od wczorajszego popołudnia wzięłam łącznie 10 tabletek apapu. Tylko dzięki temu jakoś mogę to przetrwać. Ci co mają migreny rozumieją jakie to dziadostwo, bo to nie tylko ból głowy tylko wiele innych dolegliwości. No i hydroksyzynę na wymioty piłam w nocy, ale b. małą dawkę. Na wszystko mi lekarz pozwolił, ale i tak się boję że zaszkodziłam maleństwu.
ja tez czasami musze wziac paracetamol, innego wyjscia nie ma, bo ja tez stary migrenowiec :-( no ale lepszy ten lek niz lezec i nie drgnac zeby jak najmniej bolalo, Tomcia mam calkiem zdrowego, a tez paracetamol bralam, czasami człowiek musi...
 
Nagapalma, mój gin powiedział że w razie jakby było bardzo źle, to ketonal też mogę wziąć, byle nie ibuprom ani pyralginę. Jednak nie zdobyłabym się na ketonal, to zbyt duża siekiera jak na mój gust. Jeśli chodzi o te 10 tabletek apapu to dokładnie brałam po 2 tabletki co 4 godziny, no i tyle w sumie tego wyszło... okropnie się boję. Ale skoro lekarz pozwolił no to myślę że wiedział co mówi.
A przypadłości z żołądkiem współczuję, miałam tuż przed ciążą epizod z żołądkiem ale udało mi się go zaleczyć zanim zafasolkowałam. Teraz tylko dietę odpowiednią muszę trzymać, co nie jest łatwe bo mam ochotę na cytrusy, a kwaśnego mi nie wolno.
Pozdrawiam, oby nam leki tylko na zdrowie poszły.
 
witam sie

Pok nie chce pracować chce wócic z wychowawczeg tylko dla kasy :>) a potem i tak wróce na wychowawczy:)

no u mnie wsio ok:) jest dzidzia i jest serduszko:),
 
dziewczyny- nie znacie mojej teściowej. jak tylko by mnie zobaczyła w drzwiach z ta kapustą by sie zaczęło wypytywanie po co na co i dlaczego. A jak ja znam na pewno wiedziałaby dużo lepiej jak powinno się ją ugotować, więc pewnie dodałaby tej swojej margaryny i dupes blades z wywaru ;))) więc póki nie jestem u mamy- nie będę próbować.
Póki co z testu obrączki na nitce wychodzi dziewczynka ;))) ale tak naprawdę nieważne co będzie- byle było zdrowe ;)))

pajka- byłaś dzisiaj u gina? o matko!!! już serdusio? cudownie.... ja mam nadzieję, że zobaczę i usłyszę 1ego lutego, bo wtedy mam wizytę :)
 
reklama
WItajcie

Dobre y ta kapusta, ale u nas nie ma czerwonej porzynajmniej ja nie widzialam nigdzie w sklepach, a chetnie bym sobie zrobila!:tak: Ja tak bardzo marze o dziewuszce...

Pajkaa no widzisz wszystko jest dobrze a ty tak sie zamartwialas!!:-)Ciesze sie bardzi razem z toba!!!!:-D

U mnie znow brak mdlosci. Wczoraj myslalam ze zwymiotuje na spacerze porannym a dzis nic!!:-) Wydaje mi sie ze ta ciaze tez przejde tak jak burza, oby oby!!! Chociaz mowi sie ze kazda ciaza inna.
Wy juz wszystkie po wizycie u gina a ja mam dopiero za ponad tydzien! Juz sie doczekac nie moge!!!!Zwariuje normalnie.............:rofl2:
 
Do góry