reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

A czemu nie mam dać rady??Moimi się zjamuje to i tym smerfem;))bawi się chodzi jeść tyle co ja dam i pampersa a ta siedzimy na podłodze w pokoju smerfów i sie bawimy np;))
ps.Kubuś to synek mojej szwagierki ;)
 
reklama
Ja też pracuję ale tylko tak długo póki wchodzę w moje białe bluzki i spodnie na kantkę:p Później nie mam zamiaru kupować nowych:) Z resztą szef nie ma nic przeciwko kobietom w ciąży i L4 a po porodzie mogę spokojnie wrócić na swoje stanowisko:)
Pierwsza wizyta udana:):):):)))) Karta ciąży założona choć pęcherzyk troszkę mniejszy niż powinien być ale to tylko mnie zmartwiło:) Doktorek zadowolony:))

Ayni
nie martw się też nie należę do malutkich kobiet:) A podczas pierwszej ciąży przytyłam 30 kg bo od 5 m-ca mogłam tylko leżeć ale mam nadzieję że teraz nie będzie tak źle:))
 
Cześć Dziewczyny :)

Ależ wy płodne jesteście :D dosłownie i w przenośni. Nie było mnie 3 dni a tu nie sposób ogarnąć tej produkcji :]
U nas weekend pod haslem dzien babci i dziadka wiec czasu brak na cokolwiek.

Na zaparcia wszystkie sposoby co piszecie dobre, choć mnie w ciąży to pomógł tylko syrop lactulozum- domowe sposoby zawiodly wszystkie:-(
Teraz jeszcze jest ok, choć od wczoraj pochlaniam slodycze- od jutra koniec bo zaraz bede kulka zanim jeszcz emaluch sie ujawni :]
Piszecie o mdłosciach...az dziwne bo w tej ciazy kompletnie jeszcz emnie nie mdli- nic a nic. Poza jakimis lekkimi w miare pobolewanimi brzuch to nie mam zadnych objawow...no poza sennoscia i cycami. dziwne...

Oczywiście tradycyjnie WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMUŚKI :)

Zazdroszcze braku mdlosci.... Zazdroszcze bardzo!


witam wszystkie mamusie nowe:)

Martusia ja nie pracuje jestem na wychowawczym, ale jak tylko bedzie po 12 tc składam o powrót do pracy i składam l4:)

Demetrios tez tak mam i... ratują mnie ogórni konserwowe w zalewie musztardowej :D:D

Pajka a nie dasz rady pracowac czy po prostu nie chcesz? Bo ja z jednej strony rozumiem a z drugiej szlag mnie trafia jak potem slysze, ze sie kobiety dziwia jak szefowie na ciaze reaguja.
w szwajcarii zadna kobieta nie dostanie zwolnienia jesl ciaza nie jest zagrozona itd. Jesli jest jakis problem dostaja zwolnienie na czas problemu i koniec. A w polsce wszyscy wszystkiego naduzywaja...
mojego ojca w firmie juz 3 laski zalatwily i powiedzial, ze wiecej panny w wieku rozrodczym nie wezmie. Mimo ze laskom mowil, ze zmieni im ftele i sie dogadaja jesli chodzi o godziny itd. To i tak zwolnienie na cala ciaze a kosztyy rosna...

To nic osobistego pajka bron boze tylko taka dygresja.
 
gocha no to masz super szefa :tak:

ja pracuje jako niania na umowe, mam 1,5 roczna podopieczna, do 20 czerwca bede pracowac, potem l4 a potem macierzynski
 
Ostatnia edycja:
WITAM;)

Znacie test z wywaru kapusty na płec?

ja dzisiaj zrobiłam i wyszło mi naq facecika :p podobno sie sprawdza ;)ale fakt bierzmy to jako zabawa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się z samego rana.

pok-
ja rozumiem, choć nie jestem pracodawcą to niestety jego ścisłym doradcą w takich też sprawach i czasem mnie to rozbraja. U mnie w firmie raczej problemu nie ma, zazwyczaj sami Cie wyrzucają na l4, ale ja sobie nie wyobrażam co miałabym robić całymi dniami. Dzieciątka innego nie mam, więc łatwiej tym, ktore już mają swoje pociechy i z nimi chcą spędzać czas. Mieszkam z teściami, więc NIE!!! Jeśli dobrze pójdzie i nie będą dokuczać mi upały to chciałabym tak do końca sierpnia może ;)))

partysia- ja o teście z sodą słyszałam, ale o kapuście to nie, więc dawaj.... :)
 
Gotujemy przez 10 min.liscie kapusty ZAZNACZAM CZERWONEJ odstawiamy aby sie wystudzł(najlepiej na wieczór zagotowac i rano sie z tym wywarem pobawic)i teraz tak ta sama ilość odlewamy wywaru i ta samą PORANNEGO moczu(np.wstajesz o 4 chcesz siusiu to TEN mocz się liczy nie ten np o 7 rano)i wlewamy do jednego pojemnika (szklannego coby zbadac kolorek ozkami ;P) ;))

I teraz tak róż czerwień CHŁOPAK
granat niebieski(nwet jasny fiolet)DZIEWCZYNKA

Owszem moze się to mylić i to w sumie forma zabawy ale jakiś procent też jest sprawdzalniści...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no to ja niestety nie dam rady tego zrobić :(
po pierwsze mój mąż strasznie sceptycznie do tego podchodzi i wyśmiewa wszystko co nie jest udowodnione naukowo- doktorek mój kochany :)
a po drugie milion pytan teściowej: po co na co i dlaczego ;)
może jak będę u mamy?
 
Wiesz mówić nie musisz nic;P ugotuj ta kapuste po to aby np sobie zjeść czy do ziemniaczków;)(dobra pojadłam sobie )a wywar ukradkiem shcowaj no a z moczem to nad ranem nikt cie nie pospzieguje hehe

Ogólnie wiesz testy takie "prawdziwe"na płec sie myla to i to moze takze wiesz no ale niektórym sie sprawdziło...
 
reklama
Do góry