reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Demetrios można tylko należy wystrzegać się wywaru z liści malin... nie herbatek malinowych tylko z liści bo to może do poronienia doprowadzic... ja dwa dni temu mogłam cole pić normalnie a teraz juz nie...
 
reklama
Ja zaraz oszaleje z tymi suwaczkami!!!Chce sobie utworzyc suwak na babyboom i jak zaznaczam 22 grudzien jako pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to pokazuje mi ze jestem w 4 tygodniu:szok: Wydaje mi sie ze to juz 5 tydzien, czy sie myle?????????
 
Gorgusia no niestety z lekarzami jest problem, bo tak naprawdę wszystko wychodzi "w praniu", są opinie, ale...

a co do brzuszka ja chcę bardzo! nawet sobię wmawiam, że taki tyci już jest :D ale to raczej granica błędu "najedzenia", w każdym razie bardzo bym chciała :)

a ja dzisiaj byłam u lekarza i cieszę się strasznie :)

Judith no tak, dobrze Ci się wydaje, ja jestem np. w 8 tygodniu a dokładniej 7 tygodni i 4 dni, czyli to 8 tydzien leci :) tak jak z urodzinami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie :)
Cy(c)niczna może Ty o tym jeszcze nie wiesz że chłopcem jesteś hahahaha
My już po obiadku mmmm wreszcie zjadłam coś ze smakiem. Były sznycelki z ziemniaczkami z tymiankiem i kalafiorek i marchewka.I wszystko prosto z piekarnika bez żadnego gotowania, bez tłuszczu i bez smrodu :D
 
hej...

ja tylko na chwilkę....

Tym które niedawno dołączyły- gratuluję :)
Tym które przeżyły najgorsze chwile w swoim życiu- wspołczuję.

Matik- co do testu- mi wychodzi chłopiec, uwzględniając, że sama powinnam być chłopcem, a mój brat dziewczynką ;)

Pajka- na tym etapie to jeszcze całkiem normalne, że zarodka nie ma, ale jak pójdziesz następny raz na wizytę to już będzie serdunio widać.
co do coli- ja mogłabym ją pić hektolitrami. nie ma zakazu, ale powinno się ograniczać tak jak kawę. co do malin- zgadzam się ;)
a dieta? podziwiam wytrwałe. w moim przypadku brak jakichkolwiek objawów, nawet cyce przestały boleć, nie wspominam o mdłościach, których w ogóle nie miałam zwieksza i zaostrza apetyt, więc jestem wiecznie głodna i pochłaniam wszystko co mam w zasięgu wzroku. :( niestety na tym etapie to nie jest zdrowe, bo spodnie wszystkie ciasne- zostały dwie pary, a na jutrzejszą imprezę nie mam w czym iść, bo sukienki za małe :((( chlip, chlip....

Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dzionka ;)

Bubuś- i ja znów głodna jestem.... :(((
 
reklama
Karolinko ja też jestem ciągle głodna ale cokolwiek bym nie zjadła to mam znoszonego trampka w ustach :( na szczęście już po jedzeniu a nie w trakcie. Mdłości mi ustąpiły, więc jest ciut lepiej. A czy obwody się zmieniły.... W cyckach na pewno, za to spodnie choć jeszcze luźne to gniotą mnie i uwierają w podbrzusze nawet rozpięte.
 
Do góry