reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja własnie szykuję sobie kolejne dziwne danie-kuskus z mizerią :) Dobrze,że mam wolne, bo w pracy nawet bym nie miała jak sobie tego zrobić. Dużo jem, nie wymiotuję, a spadł mi kilogram...dziwne.
 
reklama
gorgusia- mizeria???? mniam.....
ja nie wymiotuję i nie mam mdłości, więc jem dużo i często i wszystko. ostatnio mandarynki i ketchup. Kanapki mogłabym z samym ketchupem jeść, a mandarynki całymi kilogramami :) i cholera kilogramy mi nie chcą spadać :((( generalnie nic nie mam- poza tym, że nie ma @ nie mam żadnych objawów, nawet cyce mnie już nie bolą :((( więc zaczyna się schiza pod tylułem "puste jajo" masakra
 
Matik hehe śmieszny ten kalendarz :) ja będę się cieszyć i z dziewczynki i chłopca, ważne by zdrowe :))

Karolina u mnie też nie ma spektakularnych objawów, jeśli nie licząc tego, że mam ochotę przespać cały dzień, teraz właśnie spałam ponad 2 godziny, no totalnie poległa, mogłabym spać i spać :)
Cycusie bolą, ale jak je dotknę, ale wiesz, dopiero zaczęły z tydzien temu i czasem mnie wkurza jakiś zapach np. szamponu :D

Gorgusia mi kg stoją w miejscu, też dużo jem... a dzisiaj rybka :)
 
Hej Dziewczyny:-)
Mam nadzieję, że znajdzie się tu miejsce i dla mnie:) Wizyta u gina przede mną ale 2 testy pozytywne i beta wzrastająca więc chyba będzie dobrze:) Piszę chyba ponieważ poprzednim razem się nie udało ale jestem "głupią" optymistką jak to się mówi więc myślę pozytywnie:)
Szkoda mi Was jak czytam o tych mdłościach:) Ja nigdy tego nie miałam ale za to te piersi i bóle jak przy @ w pełni rozumiem:)
Pozdrawiam serdecznie:)
 
Tak, dobra stronka, mi Tomek wyszedł dziewczynką i drugie tez tak wychodzi, wiec obstawiam drugiego syna :-)

witaj gocha ;-)
 
Witaj Gocha:)

u mnie wyszedl synek pierwszy i druga córa...

kAROLINA
ja mam tak, ze jestem mega glodna ale jak sobie pomysle o jedzeniu mdli mnie...

Demetrios proszę :)


i znowu mam zle wyniki moczu :( chociaż lepsze od poprzednich:/
 
Witajcie Kochane wrzesniówki :) Super,że nasze grono tak ładnie nam rośnie.
Ja dziś mam wolne... Posprzątałam trochę, zrobiła zakupy i planuję robić obiad. Wczoraj na kolację zajadałam się przepysznymi tostami z serem, pomidorem i cebulką-mniam! jadłam i jadałam i mogłam tak ciągle, a później poprawiłam truskawkami z jogurtem naturalnym. Chyba to jednak zachcianki. Na coca-colę patrzeć nie mogę i w sumie to odpowiada mi tylko woda z cytryną.
Dziś prawie mnie nie mdliło, ale za to piersi strasznie swędzą...i boą calutkie, normalnie cała klatka piersiowa!
Wy też tak macie,że chiałybyście juz brzuszek? Choć taki malutki, ale żebyście wiedziały,że juz jest? Ja tak bardzo na to czekam...
Poza tym jestem znowu na etapie szukania lekarza :( Tez do którego chodziłam niestety nie spełnia moich oczekiwań. Nie czuję z jego strony cienia troski czy zaangażowania, na każdej wizycie widać,że czeka kiedy wreszcie dam mu spokój. Poza tym już dwa razy był mi nagle potrzebny- raz jak dowiedziałam się,że jestem w ciąża, a brałam niewskazane wtedy leki, a drugi gdy zaczęłam plamić. W obu przypadkach nawet nie odebrał telefonu. Ginekolog to jednak nie internista i powinien wiedzieć,że bierze na siebie dwa życia równocześnie i niestety, ale często być na zawołanie...
to się rozpisałam :)
Miłego dnia!

Tak, ja też wypatruję brzuszka :) a co do lekarza - rzeczywiście ginekolog to specyficzna specjalizacja, ja swojego wybierałam kierując się pozytywnymi opiniami z portalu o lekarzach. Jeszcze na etapie planowania dziecka, wybrałam specjalistę od niepłodności, aby szybciej zajść w ciążę. Okazało się że jest bardzo troskliwym lekarzem, do którego zawsze można zadzwonić na komórkę i zawsze spokojnie wszystko tłumaczy. Nie jest najtańszy ale i nie najdroższy. Poza tym ufam mu w 100%. No i terminy nie są odległe, bo w zasadzie nigdy nie czekałam na wizytę dłużej niż tydzień, a w nagłych wypadkach na pewno pomoże natychmiast. Takiego lekarza Tobie życzę. Popytaj znajome które rodziły, niech kogoś polecą, albo możesz poszukać opinii w necie, mnie się sprawdziły. Czego i Tobie życzę. Buziak
 
gorgusia, jak przeczytalam o tej mizeri to az sie zasmialam.A to dlatego ze dzis u nas tez miala byc mizeria ale ja sierota jedna zaponialam kupic soli a w domu ani grama. Pokroilam ladnie ogorka i bec!! Nie ma soli i leza te ogorki pokrojone i czekaja niewiadomo na co:-D:-D A tak wogole to zauwazylam ze nie mam na nic ochoty, zadnych zachcianek no nic!Nawet glodu nie czuje:szok: jedyne co to moj mezul powiedzial ze jestem potworem kakaowym, bo caly czas pilabym kakao:laugh2: Cyce nie bola, co tez jest dziwne bo z Igorem pierwsze co to mnie cyce bolaly i na tej podstawie zrobilam test!Nie wiem co jest grane:confused:
 
reklama
hehe tak sobie czytam i czytam piszecie, że wypatrujecie brzuszka :) fajnie szukajcie szukajcie żebyście nie szukały jak ja :) prawie piąty miesiąc i ledwo co widać :D

trzymajcie się, pozdrawiam :) lipcóweczka :)
 
Do góry