reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
jeszcze raz- bo znaleźć nie mogę
:wściekła/y: jak wstawić suwaczek?! wrrrr

na zielonym pasku u góry kliknąć "ustawienia", po lewej stronie pojawi się taki pasek, gdzie znajdziesz "edytuj sygnaturę" w okienku opisowym wklej BBCode z suwaczkiem, możesz jeszcze sprawdzić na podglądzie i zatwierdź (zapisz sygnaturę)
 
Witajcie i tu Wrześniówki ;-) Bardzo miło Was poznać :tak:

Kwietniówki by mnie zabiły jakby się dowiedziały ze zamiast do nich pisać to od rana przebrnełam przez te wasze 37:)szok:) stron :-D Pamiętam jak w poprzedniej ciąży w póżniejszym czasie to była produkcja 15-20 stron dziennie:sorry::-) teraz przy smykach to już nie tak łatwo ;-)

W każdym razie przedstawię się i tutaj.
Mam na imię Ela, mam kochanego męża i najukochańszą córusię Julisię, która w marcu skończy 2 latka. Jeszcze liczę sobie 28 wiosen, jestem krakowianką i to moja druga tak na prawdę upragniona, choć tym razem nie zaplanowana ciąża. ;-)
Termin będzie prawdopodobnie na 8.09. ale na pewno wiem, że i tak urodze wcześniej- wewnie w ostatnich dniach sierpnia znowu przez przez cc :sorry: Niemniej maluszek bedzie rozwijał się tępem wrześniowym więc jeśli mnie przyjmiecie to zostaję z Wami :tak:

Do lekarza pewnie wybiore sie po 15.01. Wczesniej szukam nowego gina bliżej domu.

Chciałąm zalogować się wcześniej, ale tak jak i Wy, mimo, że to druga ciąża to boję się, że mogę stracić tego 'Kropka' w brzusiu bo początki rózne bywają. Niemniej @ nie przyszła mimo że tydzień temu miała, zamiast tego wyszły dwie krechy więc postanowiłam jednak się przyłączyć i z pełną nadzieją zostać do września w pakiecie 2w1 :-D

Co do prezentów pod choinkę to się zgadzam- cudowniejszego prezentu dostac nie mozna jak my w tym świątecznym okresie.
Mężowi zrobiłam właśnie prezent i dałam mu terz w światecnzym pudełeczku pod choinką jak spóźniony prezent gwiazgkowy. :-) ucieszył się choć jest przerażony, bo tj Cyniczna jestem na wychowawczym ciągle i na utrzymaniu M.:sorry: coż, taki lajf.

Z objawów ciążowych to mam identycznie póki co jak w poprzedniej ciąży- 2 dni po przypuszczanej owulacji zaczelam mieć tkliwy biust i takie nie moje :] potem zaczeły bardziej boleć. Brzuch mnie bolała ze 2x, ale tak ogolnie to ok. Śpiąca jestem non stop i troche bardziej słaba. Poza tym mdłości bóle głowu itd dopiero przede mną, choć jeśli dopadną mnie takie bóle brzucha jak w poprzedniej ciaży to zaostane uziemiona w domu na pół roku bez możliwości chodze ia gdzie indziej jak tylko po domu- tego bardzo się boję:confused2:

Teraz już będę na bieżąco więc pewnie poznamy się lepiej.

Pozdrawiam i witam Was wszystkie życząc spokojnych 9 miesięcy w komplecie :tak:

p.s. Musze sobie suwaczek wreszcie zmienić bo odchudzać przez najbliższe 8miesięcy się nie zamierzam :p
 
Kwietniówki by mnie zabiły jakby się dowiedziały ze zamiast do nich pisać to od rana przebrnełam przez te wasze 37:)szok:) stron :-D

Bo my płodne jesteśmy :-D;-)

Chciałąm zalogować się wcześniej, ale tak jak i Wy, mimo, że to druga ciąża to boję się, że mogę stracić tego 'Kropka' w brzusiu bo początki rózne bywają. Niemniej @ nie przyszła mimo że tydzień temu miała, zamiast tego wyszły dwie krechy więc postanowiłam jednak się przyłączyć i z pełną nadzieją zostać do września w pakiecie 2w1 :-D

Mistrzem Świata w panice, że przestanę występować w dwupacku byłam chyba ja - wielki ukłon dla wszystkich Dziewczyn, które podtrzymywały mnie na duchu - CYNICZNA - ukłony dla Ciebie głównie.

Z objawów ciążowych to mam identycznie póki co jak w poprzedniej ciąży- 2 dni po przypuszczanej owulacji zaczelam mieć tkliwy biust i takie nie moje :] potem zaczeły bardziej boleć. Brzuch mnie bolała ze 2x, ale tak ogolnie to ok. Śpiąca jestem non stop i troche bardziej słaba.

Dokładnie takie same objawy :tak:
 
Witam ponownie

ja też jestem niedoświadczona hihihih to będzie moje pierwsze dzieciątko, bardzo się cieszę wizyte mam dopiero 26.01. Jak narzie to jestem senna i mam mdłości mam nadzieje ze bez wymiotów będzie.pozdrawiam cieplutko
 
reklama
wita, moje kochane ciążóweczki 03.01 miną dzień @ nie przyszedł ale test dzień 02, i 03 test potwierdził moje częste wizyty w wc :) i moja dr. kazała przyjechać migiem do siebie coś niby widziała ja też ale ja się na tym nie znam, teraz 10.01 mam zrobić hcg i zadzwonić do niej i zobaczymy co będzie dalej :) termin? każdy kalkulator inaczej pomiędzy 06.09 a 16.09.2012 :) jestem już mamą 9,5 letnich bliźniaków ale bardzo pragniemy mieć kolejną dzidzię ale 1 :) i się nią nacieszyć
 
Do góry