reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
a ja przed zafasolkowaniem wrociłam do boksowania i wykupilam karnet na basen i siłownie na rok i ... chyba przepadnie , moze jak skonczy sie 3miesiac to ede chodzila na basen ale do 3miesiaca nie opuszczam domu :) chyba ze do lekarza i na spacerek ,teraz mam suuuuper bo ma 5minut spacerkiem do parku wiec bedzi egdzie chodzic z wózeczkiem:)
 
cyniczna i Bobuś, my mamy to samo z dziadkami:wściekła/y: Mieszkamy w jednym domu, z tym że my mamy mieszkanie na piętrze, a oni na parterze. Jak tylko Hania płacze, to panikują! Na szczęście pracuję nad nimi i już jest mały postęp:tak:
madelaine&pascal u nas też gdyby była córa to będzie Zosią:-) Na synka nie mamy pomysłu. Ale podświadomie czuję, że będzie dziewuszka:-)
 
Mam głupie pytanie....jak wstawić kolejny suwaczek??? Mam z tym problem. Jak również mam problem z cytowaniem...Wiem, to pewnie wszystko proste, ale jakoś się w tym gubię.:rofl2:
 
Lotka ja mieszkam z mama w jednym domu a teściowa mieszka 10 km ode mnie i też nie mam z kim dziecka zostawić. Przed obcymi to zawsze sie chwalą ze sie zajmują i czego to dziecka nie naucza a jaka jest prawda to wstyd sie przyznać.
O, tak, do chwalenia się, to moja mama jest pierwsza... Fajnie się też słucha, jak krytykuje sąsiadkę za to, że się wnukiem nie zajmuje, jakby sama się zajmowała bardzo. No, ale wyjście z wnuczką na spacer raz w tygodniu to przecież dla mnie znaczące odciążenie...:crazy:
mi chodzilo o to "zostawianie" w sensie jakiegos jednorazowego wyjscia, np kino, impreza czy cos... w kinie ostatni raz bylismy tuz przed tomka urodzinami, a jak sie teraz wybieramy w lutym na impreze, to specjalnie moj brat przyjezdza na pare dni i zostanie z nim wtedy. najblizsza nasza rodzina to jakies 500km :-)
A Ty myślisz, że kiedy ja w kinie byłam?... Jak byliśmy zaręczeni, to z 5 lat temu.
Czy wy też borykacie się z cerą tradzikowa , jak u nastolatki?
hymmm... w sumie nie bardzo hahahaha:-p:-);-) Ale ku pocieszeniu wszystkich dziewczyn, które w ciąży nie wypryszczyło: w ciąży z Tycią miałam idelaną cerę, piękne włosy i paznokcie, zachciewajki na kwaśne, sny o maleńkim chłopcu imieniem Andrzej Marcel i... urodziła się dziewczynka :-D:-D:-D Tak oto wyglądają wszystkie "przepowiednie" dotyczące płci dziecka.
maja ;-) chociaż jedna :-):-)

Ale za to mamy baaaaardzo doświadczone koleżanki, które zawsze służą radą przez co są kochane!! Zawsze warto mieć takie doświadczone babeczki :-):happy2::happy:
O, żesz, alem się staro poczuła! :confused2::eek::-p
Planuję zapisać się na jogę dla ciężarnych... Słyszałam, że pozytywne skutki przy porodzie można odczuć.
O, tak, bardzo... Bardzo skutecznie zajęcia te rozciągają budżet domowy i uszczuplają portfel.:-p:laugh2:
a ja przed zafasolkowaniem wrociłam do boksowania i wykupilam karnet na basen i siłownie na rok i ... chyba przepadnie , moze jak skonczy sie 3miesiac to ede chodzila na basen ale do 3miesiaca nie opuszczam domu :) chyba ze do lekarza i na spacerek ,teraz mam suuuuper bo ma 5minut spacerkiem do parku wiec bedzi egdzie chodzic z wózeczkiem:)

Na basen możesz spokojnie chodzić. Lekarz Cię pochwali. Z siłowni jednak i z boksu musisz zrezygnować, to zbyt inwazyjne.
 
Dołączam do chorujących, czy ja w każdej ciąży muszę chorować? Kicham, psikam, smarkam, tragedia. Idę poleżeć i rosół ugotuję, bo Adzik też psika, ale mniej ode mnie, na szczęście.
 
To ja też swieżak w temacie ciąży :)
Dziś już tylko ból gardła- poza tym czuję się bardzo dobrze :)
Mój mąż jest przeszczęśliwy z powodu mojego dużego biustu- normalnie mam mizerny,więc widać dużą różnicę :)
Dziś w Zakopanym strasznie wieje,więc za wiele nie połazimy,ale ostatnio gnicie to jedno z moim ulubionych zajęć :)
A tak w ogóle dziewczyny- fajnie,że mamy to babyboom :) Miło jest powymieniać się wpisami z osobami, które mnie rozumieją :*
 
Postanawiam leczyć się oscillococcinum, tantum verde, herbatą z minimum połówką cytryny, wodą z solą i planuję nie wstawać minimum do sobotniego popołudnia!
 
reklama
Do góry