reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Gorgusia trzymam kciuki kochana, już myślałam, że rodzisz, jejciu! idę czytać co tam po wizycie.
Czopki ja sobie czasem stosuję normalnie od czasu do czasu, one działaja na mnie po godzinie i to też bez WOW, ostatnio okropnie się namordowałam w kibelku nawet po nich, więc zapodaj sobie dzisiaj, je można nawet częściej, więc najwyżej jutro drugi jak będziesz czuć, że jeszcze jesteś pełna. Trzymam kciuki! Buziak!
 
reklama
milenko - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a ja nadal nic, nie dosc, ze bezsennosc, to jeszcze odkada krazka nie mam, to i twradnienie ustało ... ahhhhhh
 
dziewczyny piszę do was tak szybko bo pakuję się i jadę do szpitala. O 3:25 odeszły mi wody (chlusnęły) i od tamtej pory powoli się sączą. Nie mam na razie żadnych bóli. Boję się jak cholera. Zobaczymy co powiedzą w szpitalu. Pozdrawiam







Milenko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

milenko - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a ja nadal nic, nie dosc, ze bezsennosc, to jeszcze odkada krazka nie mam, to i twradnienie ustało ... ahhhhhh

Palma a ja myslałam ze cie nie ma bo rodzisz:-p :-)
 
Gorgusia i milena - trzymam kciuki, dawajcie znać i powodzenia :*
Palemko, jak zwykle możemy sobie rękę podać. U mnie bezsenność, niedosikanie, bóle żeber i pachwin i tylko delikatne skurcze, równie dobrze mogą być od jelit ehh...Oby coś się szybko ruszyło!;-)
 
jej dziewczyny , zaczynamy się "sypać".
Gorgusia i Milena wielkie &&&&&&&&&&& za szybki i w miarę bezbolesny poród ;)

ja już nie mogę się doczekać 37 tyg. zaczynam wtedy na maxa porządki , okna itp :-D
 
Ja nie moge! nie wiedzialam, ze jak sie zacznie to juz na maxa i tak szybko!! Kurcze a ja jeszcze musze czekac byle do tego 37 tyg. zeby bezpiecznie bylo....
Alebur ja mam taki sam plan-daje sobie jeszcze 2 tyg (jak doczekam w dwupaku) i zaczynam generalne porzadki w domciu. Oby sie nie przeciagnelo:szok::szok: Ma byc szybko i krotko!!!:-):-):-):-)
Gorgusia no laska dawaj dawaj:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Lotka daj znac ja sie dzis czujemy koniecznie!!!
Milena i za ciebie kochana tez trzymam kciukasy&&&& Oby poszlo szybko i sprawnie&& bys z dzidzia do domku mogla predko wrocic i nam piekne zdjonka zaserwowac:-)
 
Ostatnia edycja:
WITAM:)

Ja dzisiaj zamulona a przecie spałam całą noc...

No prosze kolejne dzidziorki chca się urodzić :d super!

MILENA GORGUSIA kciukaski &&&&&:)))

U mnie takowych pytań mało co i mnie specjalnie nie denerwują ;) hehe no ale prawie ze każdy wie ze ja rodzę we wrześniu(ogólnie u mnie własnie najwięcej pytań na kiedy masz termin gdzie odpalam wrzesień i wtedy odp.aha to jeszzce troche masz czas) takze poczekam sobie do połowy chociażby i wtedy pewnie zacznie sie gadanie a kiedy?mogłabyś już urodzić itd.

edit:jak słodko języczek pokazała Zuzia (od CAMILLI):D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziewczyny piszę do was tak szybko bo pakuję się i jadę do szpitala. O 3:25 odeszły mi wody (chlusnęły) i od tamtej pory powoli się sączą. Nie mam na razie żadnych bóli. Boję się jak cholera. Zobaczymy co powiedzą w szpitalu. Pozdrawiam
&&&&&&&&&
Ja nie moge! nie wiedzialam, ze jak sie zacznie to juz na maxa i tak szybko!! Kurcze a ja jeszcze musze czekac byle do tego 37 tyg. zeby bezpiecznie bylo....
Alebur ja mam taki sam plan-daje sobie jeszcze 2 tyg (jak doczekam w dwupaku) i zaczynam generalne porzadki w domciu. Oby sie nie przeciagnelo:szok::szok: Ma byc szybko i krotko!!!:-):-):-):-)
Gorgusia no laska dawaj dawaj:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Lotka daj znac ja sie dzis czujemy koniecznie!!!
Milena i za ciebie kochana tez trzymam kciukasy&&&& Oby poszlo szybko i sprawnie&& bys z dzidzia do domku mogla predko wrocic i nam piekne zdjonka zaserwowac:-)
Mnie nadal mecza skurcze, spore, ale nieregularne, wiec bez zmian... noc taka sobie, burza byla, wiec jeszcze i Tom sie do nas zwalil do spania, jakas taka rozdrazniona i niewyspana jestem... zobaczymy co dalej dzien pokaze :-)
 
Do góry