reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

RYBA jak na brązowo to tak jakby krwią podbarwiony?bo wtedy to poród tuż tuż a jak nie podbarwiony krwią to można jeszcze sobie pare tygodni tak bez niego pochodzić...
 
reklama
Fasolcia o jak super ze humorek sie poprawił:-)
ryba oj tak to jest to co myslisz,ale jak nic wiecej sie nie dzieje to spokojnie moze to jeszcze potrwac,zdążysz sie psychicznie nastawic.
 
no tak bardzo bardzo leciutko, takie nitki brązowe. Wiem, że to tak naprawde nic nie znaczy, bo poród może byc jutro albo nawet za trzy tygodnie, ale jakoś to do mnie tak dotarlo, ze to naprawde już niedługo :szok:

A teraz się martwię, że jeszcze nie mam badania na paciorkowca :/ Miałam miec robione wczoraj, ale ze względu na szpital mam przełozone to na poniedziałek... Tylko czy zdążę?? Co zrobia w szpitalu jeśli nie bedę miała tego badania?
 
Ostatnia edycja:
milenka & gorgusia powodzenia !!

rybko mi odszedł czop jakis tydzień temu i jeszcze wtedy miałam lekkie skurcze a teraz nic zupełnie nic. Napisałam maila do poloznej i powiedziała że mogę bez czopa odnosić nawet do terminu :confused: Przez tego czopa stalam się tylko niecierplwa.
 
Gorgusia i milenka trzymam kciukasy zacisnięte.

milenka ja mialam dokładnie tak jak Ty, jak wody odeszły, to bez boli jeszcze z 5 godzin. a jak się lekkie zaczely to akurat mnie kroili już ;))))

dacie rade babolki ;))))
 
ryba, patrysia, ja też nie miałam badania tego i nie będę mieć bo jestem już po ostatniej wizycie hmm
fasolcia, ja też jakiś okropny humor, chyba skorzystam z Twojego sposobu :-D
 
Ryba, ja poprzednio tez nie mialam pobieranego wymazu. dopiero teraz. wiec nie wiem od czego to moze zalezec...

a ja coraz bardziej nabuzowana... dzwonilam na IP, mowie co i jak... lepiej zebym siedziala w domu skoro oprocz skurczy nie ma innych objawow... jak do nich podjade to zostane na 3 dni na obserwacje. inaczej mnie nie zbadaja... wiec siedze, mierze czas, wkurzam sie i czekam do jutra, bo wtedy moj lekarz przyjmuje... normalnie jeszcze pare takich dni i bede gryzc!!! :-)
aktualnie skurcze mam co ok 10 min, ale to taka srednia, bo nie chce byc ani rowno, anie przyspieszyc, tylko tak "mniej-wiecej".....
 
reklama
W sumie to roznie teraz z nimi mam, raz tak zaboli, ze mnie skreca, a raz oddychac nie moge, bo mi caly brzuch sciska na maxa i nie moge powietrza nabrac...
 
Do góry