reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
kurcze pomalu juz sie mamuski rozpakowywuja :biggrin2: jeju,,,, zaniedlugo i ja ...:szok::biggrin2::szok: i reszta mam:biggrin2: :szok:

a co do pytan jak sie czujesz, ty jeszcze w 2 paku.... to tez mnie strasznie irytuja...mi sie tam nie spieszy niech mala przyjdzie na czas... wczesniej wcale nie musi ;-)najwazniejsze zeby zdrowe dzieciaczki sie porodzily...
Risia Twoj tekst z tym arbuzem mnie rozbawil :-D:biggrin2:
 
noooooo a u mnie burzy ani widu ani słychu choć już szansa była bo wiało okrutnie, ale nic :no:
no w kwestii zamówienia to jak robię mTransfer to tam adres jest na Radom, ale ja zawsze podaje adres wysyłki żeby nie było i chyba ktoś nie dopatrzył jednak :wściekła/y:
jeśli paczka lekka (bo sama już nie wiem co tam zamówiłam) to mama mi odeśle albo sama wezmę jak pojadę po łóżeczko :tak:
no ja dziś polazłam do Rossmana, troszke kosmetyków i ciśnieniomierz sobie kupiłam :tak:co prawda ja nie mam kłopotów z ciśnieniem, póki co, ale nie zaszkodzi mieć w domu :tak:
no i wróciłam cała mokra :wściekła/y:
 
Babydoll moja koleżanka na pytanie od koleżanki, kiedy rodzisz zapytała a Ty?? a tamta w ciąży nie była :-psą ludzie i ludzie i nie ma znaczenia... czasami w ogóle bym z domu nie wyszła:p
 
Camilla sliczna masz core :)
Cyniczna pokaz nam synka jak juz bedziesz ogarnieta ze wszystkim :)

u mnie byla burza ale jest 26 stopni, umieram z goraca. ogladalam wiadomosci i gdzies ponad 40 stopni a w sloncu 50 :szok: ale jeszcze 2 dni i znowu chlodniej na szczescie.

no to widze ze mamuski sie rozpakowuja prawie ze jedna po drugiej ;)
 
Widzę, że robi nam się tu gorąco nie tylko w powietrzu, ale i na porodówkach :D
ja to mam jakieś zmienne nastroje, już mam serdecznie dość, wieczorami zasypiam z marzeniem, że może coś sie ruszy a rano budzę się i dupa, chyba muszę po prostu uzbroić się w cierpliwość i już. Najdalej za 3 tyg. będzie Mały z nami, bo chyba dłużej niż 10 dni po terminie nie trzymają a jak nawet to nie mówcie mi tego... :baffled:

Risia Twój tekst jest obłędny z tym arbuzem, chyba go zapożyczę! :D hahaha

Pauline też telefonów nie lubie a najgorzej jak nie odbiorę, to wtedy już na pewno rodzę :D szczególnie mój kochany tata ma na tym punkcie fioła, nie odbieram to na pewno rodzę a ja czasem po prostu sobie w wc siedzę i nie będę biec :D

Gorgusia a Ty gdzie? rodzisz?
 
reklama
Polisia- jestem :-)

Jestem tak podekscytowana i przejęta,że co chwila mi się łezka w oku zakręci. Od dzisiejszego badania mam skurcze co chwila i to takie nawet bolesne trochę...
Relacja z wizyty w odpowiednim dziale.
Trzymajcie kciuki za nas Dziewczyny...bo ja to powoli panikę łapię.
Powiedzcie mi- kupiłam czopki glicerynowe. Kiedy to sobie zapodać? Jutro mają mi założyć balonik,więc może dziś? Nie wiem... :zawstydzona/y:
 
Do góry