reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Gorgusia i Milena0609 trzymam &&& za szybki i bezbolesny poród.
Lotka- trzymam &&& aby się wkońcu ruszyło :laugh2:
fasolka35- u mnie to samo nerwowa jestem od samej pobudki :wściekła/y:
Monaliza, Alebur- ja od jutra biorę się za generalne sprzątanie domku bo dziś jeszcze pranie i prasowanie mnie czeka, wkońcu się za to wzięłam, lepiej późno niż wcale :-p
W szoku jestem jaki się u nas ruch zrobił :szok:
A u mnie kompletnie nic się nie dzeje... tylko w nocy od 3 dni boli mnie brzuch jak na miesiączkę i to tyle.... pewnie będę jeszcze długo musiała czekać na tego mojego rozrabiakę ;-)
 
reklama
:surprised:jaka tu gorąca atmosfera się zrobiła:szok: i to nie przez upały :baffled:
Do tego mam wrażenie, że tu niedługo wszystkie urodzą a ja jedna pozostanę na placu boju i już nikt do mnie nie zajrzy :sorry2: bo wszystkie mamusie będą już tulić swoje skarby. Ale to, że tak piszę, to nie znaczy, że już chciałabym rodzić. Chciałabym być już po 37 tygodniu
 
milena i gorgusia trzymam &&&&&&&&&&&&&&
Ja już się boję!!:szok:
Jak byłam w szpitalu i widziałam dziewczynę zwijającą się z bólu jak ją wieźli na porodówkę to mi łzy pociekły!! Stwierdziłam że chcę cearkę!!!Ale urodziła w 35 tygodniu bo wody już odeszły. Najlepiej to miała dziewczyna jak przyjechała sobie na ktg, a tu rozwarcie na maxa i za 30 minut dzidzia już na świecie!!!
Dziewczyny mam wrażenie że się zaraz z nami worek rozsypie i będzie prawo serii!
 
Gor! gu! sia!Gor! gu! sia!Gor! gu! sia! no nareszcie!No na Gorgusie to juz naprawde byl czas:-D:-D:-D:-D:-D:-D Trzymamy kciuki za szybkie rozwiazanie:-):-):-):-):-):-):-)
 
Hejka:)
Widze wiekszosc niewyspana i w nerwowym humorku,to nie dobrze.Oby Wam sie brzuchatki szybko humiorki poprawiły:tak:
Ja moze nie nerwowa ale jakas taka wypluta,głowa pobolewa jestem bez życia a Alan zmusza do aktywnosci,rozmów i zabaw na które absolutnie nie mam ochoty i siły.Jedno dobrze ze cisnienie mam lepsze,bo ostatnio mi strasznie szwankowało,martwiłam sie ze mnie na oddział położa i bede tak lezec dopuki nie postaniowia o zakonczeniu ciąży.Mam nadzieje ze to moje cisnionko wytrzyma jeszcze te 6 dni,oj odliczam juz,odliczam:tak:Wczoraj zawiesiłam juz baldachim,poscielone jest i przykryte folia,jeszcze zamontowac lampeczkę,przykleic naklejki i gotowe:tak:
Synulek słabo dzis ruchliwy ale ciasno juz pewnie temu mojemu kluskowi
gorgusia,milena,&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wasze porodziki:tak:
Dziewczyny pisza ze skórcze,bóle i takie tam a u mnie końcówka ciąży i zero,jak mi sie pare tygodni temu macica stawiała tak teraz nic a nic,zadnych twardnien,pobolewan,siary ni widu ni słychu,małe tylko sie rozpycha,pipka boli a symptomów porodu nie ma,pewnie jak bym miała sama z siebie rodzic to by tez było gróbo po terminie i klocus by urósł na 5,5 kg:-D
Miłego dzionka laseczki
 
A ja tak sie wnerwiłam na moja ''młodziez'' ze musiałam z domu wyjsc bo bym ich pozbijała:crazy: i poszłam sobie na zakupy i humorek odrazu mi sie poprawił:szok::-D potem wkleje co dzidzi kupiłam:-D
 
Zdaje sie, że przed chwilą odszedl mi czop :szok: Dużo bardzo gęstego śluzu leciuteńko zabarwionego na brązowo - to to prawda? Chyba zaczynam się bac. Maly móglby jeszcze poczekac chociaż tydzień :)
 
reklama
Do góry