reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

aaa no laski zapomniałąm sie pochwalić ,dziś wkoncu rano miałam normalne swoje ciśnienie !!! ale to przed wstaniem z łóżka i teraz sie zastanawiam czy dlatego ze wlsanie przed wstaniem czy ze poprostu wracamy do normy ?! musze czekac na emka bo baterie umarly w cisnieniomierzu i ma mi kupic nowe zebym zmierzyla sobie zas :) a mialam 97/57 :))) i to jest moje cisnienie a nie ponad 115/77 niby roznica nei wielka ale inaczej si eczuje :)
a dziewuszki ja dzi spodziekuje za dodatkowe stopnie bo mamy dzi s21 i jest cuuuuudnie ,swieci sloneczko i jest akurat no dobra te 5stopni podeslijcie bo wiaterek troszke wieje to odczuwa si emniej :)
 
reklama
a dziewuszki ja dzi spodziekuje za dodatkowe stopnie bo mamy dzi s21 i jest cuuuuudnie ,swieci sloneczko i jest akurat no dobra te 5stopni podeslijcie bo wiaterek troszke wieje to odczuwa si emniej :)

już wysyłam a poproszę trochę wiaterku wzamian.
tn_wzrost_20temperatury.jpg
 
Kasia jak ja bym chociaż chciała żeby mi ktoś między nogi spojrzał. tzn polozna albo lekarz bo przy chodzeniu czuje jakby mi dziecko miało zaraz wypaść. No ale póki się nie zacznie to się niczego nie dowiem. czuje się jak niepełnosprawna i chętnie już bym urodziła ale jak jeszcze parę dni temu miałam skurcze tak teraz N I C. Małemu chyba wygodnie się tam wyginac. Pewnie jeszcze szybciej urodzisz niż ja bez tego czopa.

malenstwo 20 u mnie prawie 30 i wiatr w depresje nie dociera. wyglądam jak kubuś puchatek , siedzę i się poce. też bym poszła na studia ale najpierw mąż bierze zaoczne potrzebuje dyplom dla lepszych zarobków a potem ja i też nie mam zielonego pojęcia co wybrać.
 
Maja wiesz jak mialam holtera cisnieniowego to raz tam byl wynik w nocy 90/45 az oczy jak 5zl zrobilam :p ale to dobrze ze masz juz lepsze :)

Malenstwo wlasnie sie obawialabym czy dam rade skoro za bardzo nie ma Ci kto pomoc. a zlobek jest chyba od 6tygodni mozna dziecko oddac. a za rok jakbys poszla to juz by bylo lepiej, albo poczekac az synek podrosnie. my wlasnie tak robimy ze jesli beda miejsca w zlobku to Maly tam wedruje a ja szkola i praca. zastanow sie jeszcze, przemysl wszystkie za i przeciw i przede wszystkim to czy dasz rade.

hehe, jest burza :D
 
U mnie też sa twardnienia brzuszka codziennie, częściej niż wczesniej. Poza tym przybrały na sile, bo wczesniej odczuwałam tylko dyskomfort,a teraz jak się brzuch konkretnie napina to czuje lekki ból. na ktg te napięcia pokazywaly wartośc 30-50. Więc na ten czas ciąży jest ok. Wydaje mi się, że najwięcej tych skurczy mam w nocy i wcześnie rano zanim wstanę.
 
jakie ja mam nerwy ostatnio, to juz sama ze soba nie moge wytrzymac. czasami marze, zeby nie miec telefonu, bo dobijaja mnie codzienne telefony " jak sie czujesz". :-:)-:)-( irytuje mnie to strasznie.

Telefony albo jak kogos znajomego spotkam i hasło ''jeszcze sie kulasz'' albo kiedy w koncu rodzisz:szok:
:wściekła/y: ,nie dosc ze ciagnie sie ta koncowka to jeszcze inni dobijaja:baffled:
 
dziewczyny olejcie to... ja zawsze na takie glupie teksty mówię no cos Ty urodzilam a w środku mam arbuza...:-palbo noo ja już 3 tygodnie po terminie :-Dminy tych ludzi są cudne:-D

ogolnie to tak spuchnięta jestem jak balon... kolan mych nie widać...

na wątku zdjęciowym macie nową foteczkę :)


Palma gdzie jesteś?? może urodzila co?? bo się nie odzywa cosik
 
doberek, zdycham z tych upałów :no:
jak można co 1h chodzić do wc w nocy, co to za spanie, masakra jakaś :wściekła/y:
a jeszcze mnie dzis kurier dobił, dzwoni do mnie,że ma paczkę i czeka z nią pod blokiem w Radomiu :wściekła/y: co za lipa, skoro ja ja zamawiałam na adres do Żor :wściekła/y: teraz z mamą musze załatwic żeby odebrała i ewntualnie przesłała do mnie :no:

jak zamawiałaś na adres do Żor to tam powinni ci towar dowieźć, a nie ponosić dod. koszta


Po imprezce na szczęście już koniec, tak się najadłam słodkiego, że szok. Do następnej wizyty żadnych ciastek, żelek i takich tam.
Urobiłam się trochę przy przygotowaniach i serwowaniu kawci.
Dziś z rana wizyta u kardiologa, niestety pan doktor mnie zmartwił, że widzimy się za kilka miesięcy, bo coś mi wykryli i mam się szykować na stałe leczenie.

A wczoraj po tym słodkim to moja mała nie chciała się ruszać, a dziś za to szaleje.

Porobiłam kompoty gruszkowe i musy - Lilianka ;-);-);-)
Pranie, jeszcze prasowanie...

A jutro też mam listę do zrobienia i wychodzenia.
Wreszcie w środę odbieramy półki i może zacznie się coś ruszać z pokojem małej ;)
 
reklama
Do góry