reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam!

Ojjjjjjjjj ile mnie tu czasu nie było ho ho :)

Na wstepie wypadałoby się trochę przypomnieć :p

Pamiętacie niejaką patrysię* ? a no to ja pod nowym nickiem(nowe konto)...

Zajrzałam co tu słychać bo tak jakoś mi się sentymentalnie zrobiło...brzuszki pooglądałam ach cudne były :)) a dzieciaczki?wspaniałości :))

Z jednymi mam kontakt na FB a z jednymi nie także jeszcze raz witam się po dłuuuugiej przerwie :))

GRATULACJE widzę ze kolejne dzieciątka na świat się szykują :)) i też już się pojawiły :*

No nic od czasu do czasu sobie tutaj zaglądnę...

Pozdrawiam!
 
Witam!

Ojjjjjjjjj ile mnie tu czasu nie było ho ho :)

Na wstepie wypadałoby się trochę przypomnieć :p

Pamiętacie niejaką patrysię* ? a no to ja pod nowym nickiem(nowe konto)...

Zajrzałam co tu słychać bo tak jakoś mi się sentymentalnie zrobiło...brzuszki pooglądałam ach cudne były :)) a dzieciaczki?wspaniałości :))

Z jednymi mam kontakt na FB a z jednymi nie także jeszcze raz witam się po dłuuuugiej przerwie :))

GRATULACJE widzę ze kolejne dzieciątka na świat się szykują :)) i też już się pojawiły :*

No nic od czasu do czasu sobie tutaj zaglądnę...

Pozdrawiam!
a skad nowy nick? nie mozna zakladac kilku kont na jednym IP, jak zapomnialas hasla to wystarczylo je przypomniec. pzdr
 
no hej dziewczęta :)

u nas powoli wychodzimy na prostą, za chwilę przeprowadzka do większego mieszkanka. Oliwier gadułka mała trochę mówi tak że da się z nim dogadać, reszta po swojemu ;) na bilansie bylim - 12 kg, 89 cm. nie szczepimy od 7 mca życia, ale to już wiecie.

ja pracuję, mąż także, Oli w żłobku. ale choruje niestety, tydzień w żłobku, 2 tyg w domu. na odpieluszkowanie nie jest jeszcze gotowy, odsmoczkowany już prawie jest.

Lili i Stokroć - buziaki i trzymcie się :)
Patrysia* - hej, pamiętam Cię.
Marlena - brawa dla Julii :)
Izuś - my podobnie ze żłobkiem...

będę odwiedzać w miarę możliwości, Oliwierowi nie szykuje się rodzeństwo jeszcze, zresztą on kiedyś oznajmił że zamiast rodzenstwa woli Koko... ;-):happy::-D

pozdrawiam :)
 
a skad nowy nick? nie mozna zakladac kilku kont na jednym IP, jak zapomnialas hasla to wystarczylo je przypomniec. pzdr
Eee spokojnie, Patrysia zrezygnowała i jej starego nicku nie ma.

Cześć muszkieterko. Jak tam się trzymasz z samymi chłopami?

Lotka - dzięki, liczę, że teraz dobrniemy do czerwca.

Martusia* - ale, że co, że kurnik zakładasz? :-p
 
Martuś, my to na rekrd idziemy w październik była 6 dni, w listopadzie 5, w grudniu jeszcze nie była. Ja wyjeżdżam jutro w góry służbowo, pierwsze rozstanie :(
 
Izuś85 - to faktycznie rekordy bijecie.

U Adrianny w grupie ospa, a że z Weroniką codziennie godzinę tam siedzę, by się wybawiła to czekam, którą pierwszą sztychnie. :hmm:
 
Lili - koko to ulubione zwierzątko i słówko Oliwka. teraz mu się jęzor rozwiązał i gada jak najęty, zaczyna składać zdania. mówi że ma na imię Olo ;)
Izuś - Olo był w żłobku w grudniu aż 3 dni. skończyło się Amotaksem (domowe sposoby nie pomogły, poza tym zagorączkował do prawie 40 stopni)
Stokroć - kiedy rozwiązanie? :)


my się lada dzień przeprowadzimy i zaczynamy myśleć o następnym Dzieciaczku :) nie mogę się doczekać :)
 
Witam :)

a skad nowy nick? nie mozna zakladac kilku kont na jednym IP, jak zapomnialas hasla to wystarczylo je przypomniec. pzdr

Tak jak LILI napisała ja nie miałam już konta na BB odeszłam całkowicie...

no hej dziewczęta :)

u nas powoli wychodzimy na prostą, za chwilę przeprowadzka do większego mieszkanka. Oliwier gadułka mała trochę mówi tak że da się z nim dogadać, reszta po swojemu ;) na bilansie bylim - 12 kg, 89 cm. nie szczepimy od 7 mca życia, ale to już wiecie.

ja pracuję, mąż także, Oli w żłobku. ale choruje niestety, tydzień w żłobku, 2 tyg w domu. na odpieluszkowanie nie jest jeszcze gotowy, odsmoczkowany już prawie jest.


Patrysia* - hej, pamiętam Cię.


będę odwiedzać w miarę możliwości, Oliwierowi nie szykuje się rodzeństwo jeszcze, zresztą on kiedyś oznajmił że zamiast rodzenstwa woli Koko... ;-):happy::-D

pozdrawiam :)
powodzenia w przeprowadzce !no i w planowaniu :) mój Marcello nie mówi w ogóle :p tak jak coś mówił tak na wszystko jest DA! jedynie gestykulacja została...

Cześć muszkieterko. Jak tam się trzymasz z samymi chłopami?

raz pod górkę a raz z górki :p ale powoli odstrzelam jak rakieta :D jedynie na razie Marcelek mnie oszczędza hihi
 
reklama
Zdarza mi się wybiec myślami w przyszłość i stwierdzam jak ja się ogarnę w przedszkolu z dwójką dzieciaków i trzecim w wózku, a rok póxniej wózek, przedszkole i szkoła. Masakra! :laugh2:
 
Do góry