reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
animka moj z brzucha na plecy i z plecow na boczki, my juz dawno zapomnielismy o gondoli,czeka na nastepne bobo :-D
polisia no witaj nazat, nie znikaj nam tu wicej no! :-p moj spi 3 razy dziennie po pol godz. i 4 raz dluzej ale to na tarasie w ogole nie moge sie doczekac jak bedzie wiosna i wystawie sobie lozeczko turystyczne na dwor tak jak z oliwka i maly sie tam bedzie bawil a Mamusia na lezaczku eh, gratki cycusia ;-)
taycia zdrowka
monaliza butelka z avent przyszla do testowania ;-)
marlena, lotka witaj w gronie zabutelkowanych hih



a ja sie nie moge jutra doczekac, jedziemy polowa rodziny m, busem sluzbowym szwagra do kina :-D lubie takie wycieczki zbiorowe i kocham ze m ma taka wielka rodzinke hih
 
Ostatnia edycja:
Tyle juz siedze na tym forum i dalej nie wiem co znaczy skrót TZ :confused: Nooo... wiem, że odnosi sie do męża/partnera/chłopaka/narzeczonego, ale konkretnie? :-D:-D:confused::confused:

ja tez się dziś dowiedziałam ;)))
FUTURE gdzies jest :confused:imprezke odsypiasz czy jak;-):-)


no eeeeejj! nie daje rady nadrobić haha z tymi berberciami moimi,

ale juz pobieżnie podczytałam,.

a co na sprawozdanie czekasz haha? zaraz w zdjęciowy wgram.
 
lil - no niestety dziecko nie chce być w niczym noszone, tylko weeeeeeeeeee mnieeeeeeeeeeeeeeeeee , ona ogólnie trudna jest ;) wszystko jest na dosłownie 3 minuty i w ryk ...... ahhhhhhh , mały uparciuch, tatuś oczywiscie twierdzi, że to też po mnie ;-):-D, po nim tylko uroda buahahahhahahahhahaha, akurat ;-):biggrin2::biggrin2:
No to przekichane, ale tak jak piszesz, szukasz dobrych stron i to, że jest zdrowa to jak wygrana w totolotka, a łudzić się trzeba, że mamy rączki w końcu się znudzą. ;-)

Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki wszystkie się już przekręcają? Ja już się zaczynam martwić, bo mój leniuszek w ogóle, ani w jedną, ani w drugą stronę.
Weronika się nie przekręca, Ada się zaczęła przekręcać w maju, miała 9 miesięcy, ja tam mam stresu ZERO, ani troszkę mnie to nie martw, ani ździebko, ani odrobinkę i nie mam takiego zamiaru. :laugh2:

Czuję się wywołana Anmika, mój to totalny leniuszek, nie obraca się, nic nie robi totalnie :( też się martwię, ale podobno mój mąż też był leniwy, więc mam nadzieję, że to to. Ogólnie dzisiaj zajrzałam na forum od chyba 3 tygodni, bo nie zaglądam, bo mnie to tylko stresuje co robią inne dzieci. I niby jasne, każdy ma swój rytm, ale jednak to troszkę stresujące.

A ile razy dziennie śpią Wasze dzieci? Mój śpi moim zdaniem sporo, w nocy oczywiście nadal sę budzi ok. 3-4 razy na jedzenie, ale to już się pogodzilam, że do roku nie prześpię :)
Tak jak napisałam już wyżej, nie ma co się martwić i niepotrzebnie denerwować.

Co do spania, Weronika śpi w dzień ok. 9:30-10:00 = 1h, ok. 12:30-13:00 = 3h, ok. 17:00 - 17:30 = 1h i potem całą noc od 20:30 - 21:00.

Ja nie wiem... Starszak 4ty dzień biegunka, Mikuś nadal kaszle brzydko,a tu szczepienie trzeba zrobić,bo za miesiąc do Pl,a 2 tyg potrzeba żeby dziecko nabrało przeciwciał... jedno jest na 4 miesiace, drugie na 6 miesięcy... niech już te moje dzieciaki zdrowieją!
Gdzie nie wejdziesz na forum tam biegunki, więc chyba coś w powietrzu jest, że tak powiem.

FUTURE gdzies jest :confused:imprezke odsypiasz czy jak;-):biggrin2:
Raczej cieszy się dzieciakami.

Ja mam dzis RAJ. Zazyczylam sobie dzien TYLKO DLA SIEBIE. Wiadomo, cyca dam, malenswem sie zajme, bo to kocham ale na tym KONIEC. obiadu nie gotuje, nie sprzatam. Sniadanie dostalam do lozeczka, potem jade na masaz (prezent na walentynki), siedze na lampku i czytam ksiazki. na tym koniec. raz na ruski rok mi sie nalezy. Tym bardziej, ze po ostatnich awanturach moj B sie musi zrehabilitowac:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: Dzis jestem krolowa. dzis krolowa jest tylko jedna:biggrin2::biggrin2:
O królowo, w takim razie korzystaj.

A ja szaleję w kuchni, robię różne zupki dla Weroniki. Buraczkowej nie będzie, bo się przypaliły buraczki miedzy jednym a drugim telefonem. :dry:
 
reklama
Nati uspana. Mam czas do 6:00 więc mogę gadać i gadać ;-):tak::-)

po południu córcia nawet sie nie chciała nosic :szok: wiec sobie fikałysmy na podłodze z gołymi stópkami :-D

anmika - moja mała z pleców na brzusio i z brzusia na plecy (ale to ze zdecydowanie większym wysiłkiem ), ona wogóle na brzuszku nie lubi, zaraz buczy, ala moja małą to taki model, co to wcale leżeć nie chce :-D:-D:-D ale to już chyba wszyscy wiedzą ;)

lil - Ty gotowaczko, wpędzasz mnie w kompleksy, ja jeszcze nic nie ugotowałam, jadę na słojach, taką mi myśl podsunęłaś,a może bym tak te moje rączki czyms śmierdzącym posmarowała :confused::confused::confused::szok::szok::szok::szok: może se pójdzie :-D:-D:-D hahahhahhaha

dobra mykam na zdjęciowy, wkleje zdjęcie malizny jakie
 
Ostatnia edycja:
Do góry