reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej, czy ktoś mnie jeszcze pamięta? :)

Czuję się wywołana Anmika, mój to totalny leniuszek, nie obraca się, nic nie robi totalnie :( też się martwię, ale podobno mój mąż też był leniwy, więc mam nadzieję, że to to. Ogólnie dzisiaj zajrzałam na forum od chyba 3 tygodni, bo nie zaglądam, bo mnie to tylko stresuje co robią inne dzieci. I niby jasne, każdy ma swój rytm, ale jednak to troszkę stresujące.

A ile razy dziennie śpią Wasze dzieci? Mój śpi moim zdaniem sporo, w nocy oczywiście nadal sę budzi ok. 3-4 razy na jedzenie, ale to już się pogodzilam, że do roku nie prześpię :)

A co jeszcze u nas? Hmmm z odciągania i podawania butlą wróciliśmy na samego cycka :) to wielki sukces, jednak ma też złą stronę, obecnie nie chce butli a ja już bym chętnie za te 2-3 tygodnie odstawiła, bo mnie gryzie (choć zębów nie ma).
O i to tyle, zaraz sobie poczytam co u Was, ale może ktoś mi streści? :D

buziaki
 
reklama
Polisia wreszcie z krzaczorow wyszłas:-)

Animka ja moja juz od jakiegos czasu w spacerowce woze bo sie w gondoli drzec zaczeła bo ciasno i nic nie widac przeniosłam do spacerowki i cisza :-)
 
Hej!

Mój to coś tam próbuje robić. Kilka razy nawet się przewrócił sam,ale łatwo mu nie będzie,bo grubasek jest.
Z resztą Teściowa ostatnio spojrzała w Męża książeczkę i wieku 4 miesięcy miał 9 kg,a Mikuś 8,6 kg ,więc widać,że masę po kimś ma :-D:-D:-D

Ja nie wiem... Starszak 4ty dzień biegunka, Mikuś nadal kaszle brzydko,a tu szczepienie trzeba zrobić,bo za miesiąc do Pl,a 2 tyg potrzeba żeby dziecko nabrało przeciwciał... jedno jest na 4 miesiace, drugie na 6 miesięcy... niech już te moje dzieciaki zdrowieją!
 
polisia moja Ada przesypia całą noc z pobudka na jedzenie koło 2, wstaję 5.30-6.00 i rozrabia mniej więcej do 9 kiedy ma drzemkę na 20-30 minut, później koło 12 idziemy na spacer i najczęściej jeszcze w domu śpi około 2 godzin (jęśli obudzi się wcześniej to popołudniu śpi dłużej), ostatnia drzemka jest około 17 - jakieś 30-40 minut i o 20 idzie spać na noc:) nie jest źle ale mogła by wstawać troszkę później :-D
 
Ja z prasowaniem robie tak jak Lotka i Patrysia. Skladam do poleczki a jak potrzebuje to prasuje na rach ciach ciach. Troche bylaby to dla mnie podwojna robota, gdybym prasowala zaraz po wypraniu , bo zazwyczaj jak wyciagam z polki to i tak trzeba jeszcze doprasowac
Bebe z salatki brokulowej koniecznie musze skorzystac:tak::tak::tak:bo ona taka lajtowa wlasnie na kolacyjke. Co do tesciowej to widze, ze twoja taka typowa z kawalow o tesciowych:-D:-D
Lotka hahaha jak nie jeden to drugi chlop z toba w loziu lezy. Ty to masz dobrze:-D:-D
Dziewczyna zdrowka zycze kochana. Obyscie mogli juz wrocic do domku dzisiaj.Daj znac co i jak
Risia jak tam klimat w domu obylo sie bez awantury?
Stokrotkaproponuje spacer po okolicy w poszukiwaniu matek z wozkami :)Takie male hunting:-D:-DZobaczysz jakas przechodzaca pod domem to szybko malenstwo do wozka i heja! Ja tak mialam z moja Alicja jak sie przeprowadzilismy. Poznalam wtedy kolezanke z ktora jestem blisko do tej pory, a jej corka jest najlepsza przyjaciolka mojej sstarszej latorosli:-)
Patrysiano jak to sie wlasnie dzieje, ze tym naszym chlopom sie zawsze chce. Bez wzgledu na awanture, czy totalny brak nastroju...Ja to po klotni, ze tak powiem mam scisk macicy:baffled: i nie wolno do mnie podchodzic, a mojemu B nic nie przeszkadza.Zreszta coraz czesciej mam tak, ze zdecydowanie preferuje SEN. A jak u was dziewczyny z pociagiem seksualnym??
Fasolcia ty to kochana zonka jestes. Ja swojemu kaze samemu koszule prasowac ale on w nich chodzi jedynie od swieta:tak::tak:
Tygrysek co z tym kurierem?
Polisia witamy witamy i cieszymy sie, ze wrocilas. Pamietaj, ze kazde dziecko inaczej sie rozwija i nie ma co porownywac. Rozwoj dzieci manualny i ruchowy wyrownuje sie w 3 roku zycia, a do tej pory kazdy dziec robi co chce:-D:-D

Ja mam dzis RAJ. Zazyczylam sobie dzien TYLKO DLA SIEBIE. Wiadomo, cyca dam, malenswem sie zajme, bo to kocham ale na tym KONIEC. obiadu nie gotuje, nie sprzatam. Sniadanie dostalam do lozeczka, potem jade na masaz (prezent na walentynki), siedze na lampku i czytam ksiazki. na tym koniec. raz na ruski rok mi sie nalezy. Tym bardziej, ze po ostatnich awanturach moj B sie musi zrehabilitowac:-):-):-):-) Dzis jestem krolowa. dzis krolowa jest tylko jedna:-):-)
 
monaliza, a jeszcze lepiej, jak sie czasami starszakowi cos przysni, to juz u siebie nie zasnie, tylko do mnie przychodzi ;-) hahaha
 
reklama
Monaliza Ty to dobra jesteś!:-D Królowa jest tylko jedna:-D Zazdroszę fajnego dzionka! Rzeczywiscie faceci to by mogli zawsze...:baffled: U mnie ochoty brak, też zdecydowanie wolę spać:tak: Niestety mój tego nie rozumie i czasem mam ochote go pozwac o molestowanie:-D:sorry2:

Polisia u nas z tym spaniem to prawie tak samo jak u kasieczki:tak:

Co do przewrotek to luzik dziewczyny, nie ma sie jeszcze czym stresowac...tak uwazam:tak:


Tycia zdrówka, zebyscie sie z tymi szczepieniami wyrobili w czasie
 
Do góry