reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

kasieczek - ja bym na Twoim miejscu już kładła tylko podłoga i łóżeczko, mi już Weronika spadła z łóżka. :dry: zostaje tylko wtedy jak są ustawione barykady z poduszek, inaczej łóżeczko albo podłoga, bo nie chcę powtórki z rozrywki.


Ja prasuję zawsze wieczorami na filmach, a jak już mi się zdarza w trakcie dnia to mam deskę ustawioną przy stole, gdzie Ada maluje farbami i dyskutujemy co Ona tam maluje. Mogłabym nie prasować i też ładnie poskładać, ale to nie to samo dla mnie. ;-) Kiedyś mi szwagierka chciała pomóc w prasowaniu i właśnie zaczęła wszystko składać, bo to nie wymaga prasowania, ja na nią jak na ufoludka, wyrywa się do pomocy do prasowania, a tą czynność pomija, :-ppodziękowałam i poprasowałam sobie sama. Moja mama 7/8 prania składa, deskę wyciąga chyba dla zasady, by móc powiedzieć, że prasowała. ;-) Ja kocham prasować te malusie ubranka, za to nie cierpię koszul A. prasować, ale zawsze sobie powtarzam, że spalam jakieś tam kalorie. :laugh2:
 
reklama
Lotka przepis na sałatke w odpowiednim miejscu:tak:
Fasolka sałatkę wyślę wieczorkiem to na kolację zjecie sobie:-D;-)Pieczarkową też chcesz?

Tygrysku teściowa mimo, że wie, że u nas zawsze ciepło to zawsze w grubych golfach przyjeżdza, a potem siedzi i narzeka jak jej gorąco, ona tak lubi zwracać na siebie uwagę i żeby wszyscy jej współczuli, ten typ tak ma:tak: A u nich w domu zawsze zimno, że się wysiedzieć nie da...
Może jakiś spóźniony prezent walentynkowy ten kurier Ci wiezie?:tak:

Ayni ja zawsze mam takiego lenia w poniedziałki! Moja Mała też ostatnio ranny ptaszek niestety:tak:
 
palma eh ten Tatus hih, zdrowka dla niego, dobrze, ze sobie odpoczniesz
bebe nie mam pojecia dzwonil o 9.33, ze bedzie za pol godz, i jakos go ni ma
 
Bebe za zupke dziekuje ,ogorkowa własnie gotuje:-p:-D

Moja mała tylko podłoga albo łozeczko bo tez ja łapałam juz w locie:-p:-),,,a dzis pomimo tego ze pazurki obciete to sie tak drapła ze ma szrame na poł policzka łobuziara jedna:baffled:
 
zgadzam sie z Lilijanna

pamietacie jak Lotka pisala zeby sie zglaszac do testowania butelek z aventu, no to ta butelke dostalam od kuriera ;-)
 
lil - no niestety dziecko nie chce być w niczym noszone, tylko weeeeeeeeeee mnieeeeeeeeeeeeeeeeee , ona ogólnie trudna jest ;) wszystko jest na dosłownie 3 minuty i w ryk ...... ahhhhhhh , mały uparciuch, tatuś oczywiscie twierdzi, że to też po mnie ;-):-D, po nim tylko uroda buahahahhahahahhahaha, akurat ;-):-):-)

fasolka- ja małą jeszce na przewijaku przewijam, ale na łóżku jej już nie kładę, myślę, że to by była kwestia sekund ;0

no tugrysku - udał mi się weckend co ;))))?
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki wszystkie się już przekręcają? Ja już się zaczynam martwić, bo mój leniuszek w ogóle, ani w jedną, ani w drugą stronę. Udało mu sie to kilka razy jakieś 1,5 miesiące temu (to chyba był przypadek) i od tego czasu cisza. Kładę go na matę i pomagam mu, kulamy się, ale sam to w ogóle. Wiem, że każde dziecko ma inne tempo, ale tak po cichu pytam :baffled:.
Nie poszłam do mojego dziecia (jak się odzywał) i śpi dalej, już tak od 9.00. I teraz myślę, czy jak sie obudzi to dać mu jedzonko czy cyca (pił o 9.00). Bo chcę iść na spacer po przebudzeniu i nie wiem czy nie będzie głodny po obiadku.

W ogóle to moje dziecię ostatnio bręczy strasznie w wózku (chyba że uśnie to jest cisza). Już mu oparcie podnoszę w godnoli, ale to też nic nie daje, nie wiem o co mu chodzi. Czy mu za ciasno, czy zły bo nie może nogami kopać, czy co?
 
Ostatnia edycja:
Do góry