reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja właśnie miałam dziś szczepienie. :zawstydzona/y: Miałam napisać, jak pielęgniarka odniosła się do linku Ayni. Otóż nijak, tak jak przypuszczałam. :confused2: Powiedziała, że nigdzie nie jest napisane jednoznacznie, że te zgony zanotowane w Belgii spowodowane są przez szczepionki, czy może coś innego, a szczepionki to tylko zbieg okoliczności. tyle. :crazy:

Co do kąpania. Kąpię co drugi dzień. Dziś mi wypadało, więc wykąpałam. Nie wiedziałam, że niby lepiej nie. Mały trochę popłakał i przed chwilą zasnął. :happy:
 
reklama
Anusienka ja też kąpałam, przeczytałam, że lepiej szczepionki na gruźlice nie moczyć, a to nie trudne w sumie, bo na ramieniu jest. O zwykłym pisali że można, więc nie pozbawiłam malutkiej przyjemności. Trochę dziwnie się zachowywała, wyginała się do tyłu, i przy jedzeniu też, ale śpi normalnie, zjadła też w miarę, temperatury nie ma. Może ją nóżki bolą, szkoda, że nie może powiedzieć:-)
Kacuś już lepiej, tylko dalej ciężko mu się mówi.
 
Kobitki szukałam ćwiczeń rozwijających dla dzieci i trafiłam na Staszka (zresztą już jego ćwiczenia były na forum) i się zakochałam w Staszku! Przeczytałam i obejrzałam wszystko!!! od początku, i dużo rzeczy podpatrzyłam, i Ada już ładnie podnosi głowę. Zachęcam do lektury bo jest cudna Staszek-Fistaszek
 
witam się kochane

piszę, że oficjalnie zrezygnowałam z bycia moderatorem z żalem, aczkolwiek nie wiem, czy w ogóle będę na BB a jak będę to pewnie za niedlugo o mnie zapomnicie...


znowu zaczęly się problemy z Sebkiem bardzo negatywnie reaguje na komputer nawet jak siądę na chwilkę...
a wieczorami padam na ryjek bo Aduś bardzo mocno niestety ząbkuje idą mu na raz wszystkie dwójki...:eek:
nie chciałabym takiej sytuacji, że któraś z Was będzie mówiła, że mnie w ogóle nie ma a mam uprawnienia do moderowania...
także pewnie będzie nowe glosowanie, kto będzie towarzyszył Lotce:)

Sebuś bardzo wszystko znowu odreagowuje... wszystkim rzuca, bije, kopie pluje...
nie mam już na nic sił...

czasami sie odezwę dziewczynki :*

Locia trzymaj się dzielnie na polu walki
:-D


jak któraś z Was ma FB (tam jestem częściej bo czasami wchodzę z komórki) to dajcie namiary bedziemy w kontakcie:)
 
Natii wykąpana pojedzona i teraz śpi :)
Wczoraj w nocy pierwszy raz od miesiąca sie mała obudziła i nie było mowy o spaniu :-D ale po godzinie zabawy poszła na szczęście spać dalej :)

AXARAI- dobrze że z synusiem już lepiej :-)
TYGRYSKU- my też mamy kolęde w piątek ciekawe czy mała będzie płakać :-D w sumie Natii do każdego sie śmieje :p

RISIA- mam nadzieje że problemy z synkiem znikną

Mały od koleżanki śliczny jak go zobaczyłam to moja mi sie wydaje taka duża :) a ma dopiero 4 miesiące :) moje małe wielkie szczęście :-):tak:
 
witam się kochane

piszę, że oficjalnie zrezygnowałam z bycia moderatorem z żalem, aczkolwiek nie wiem, czy w ogóle będę na BB a jak będę to pewnie za niedlugo o mnie zapomnicie...


znowu zaczęly się problemy z Sebkiem bardzo negatywnie reaguje na komputer nawet jak siądę na chwilkę...
a wieczorami padam na ryjek bo Aduś bardzo mocno niestety ząbkuje idą mu na raz wszystkie dwójki...:eek:
nie chciałabym takiej sytuacji, że któraś z Was będzie mówiła, że mnie w ogóle nie ma a mam uprawnienia do moderowania...
także pewnie będzie nowe glosowanie, kto będzie towarzyszył Lotce:)

Sebuś bardzo wszystko znowu odreagowuje... wszystkim rzuca, bije, kopie pluje...
nie mam już na nic sił...

czasami sie odezwę dziewczynki :*

Locia trzymaj się dzielnie na polu walki
:-D


jak któraś z Was ma FB (tam jestem częściej bo czasami wchodzę z komórki) to dajcie namiary bedziemy w kontakcie:)

ja się będę odzywać :tak:
mam nadzieję, że problemy szybko zniknął
 
Witam sie... ja caly dzien poza domkiem i padam... Dawid mi zasnal,zrobilam kanapke i zasiadlam Was poczytac

Pojechalam do mamy i kumepli, maz ma dzis znow dwojke i nocke,zabrali nam tez prad juz rano wiec nie chcialo mi sie samej siedziec zreszta z czasem bysmy zamarzli bo prad oddali dopiero o 18stej

Wzielam ze soba wozek zeby isc na spacer jezusie ledwo dalam rade:-Doczywiscie madra bylam i jezdzilam tam gdzie nieodsniezone:-D

RiSia no my juz sie mamy na fv wiec mam nadzieje,że czasem skrobniemy co u Ciebie... 3 maj sie kochana!!! masakra,że z Sebkiem znow zle,mam nadzieje,że niebawem sie ulozy OBY! nie o TOBIE NIGDY NIE ZAPOMNIMY!!

Ja juz mam kogos na modernatora... AXA???!!!

Merlin a Wy macie jakies leki na ta niby skaze bialkowa? w ogole Krzys ma jakies zaczerwienienia? wysypki?

Stokrotka no ja tez ostatnio mialam problem:/ zaplacilam,czekalam ponad dwa tyg na towar i dupa fakt zamowilam tylko liner za 15zl ale jakby nie bylo, na drodze nie leza...napisalam,żeby mi kase allegro odaalo ale echo poki co:/ a konto juz zostalo zawieszone wiedc nie tylko mnie zrobili w balona

Tygrys a Dawid przespal kolede:-Da ja go tak ladnie ubralam:-)w ogole on maloo spi a przespal wszystko co pierwsze poki co! czyli kolacje wigilijna,sylwestra,kolede:-D

Zamowilam dla rodzicow-dziadkow Dawidka kubek dla babci a dla dziadka kufel ze zdjeciem malego ale co mam kupic swojej babci 86letniej to nie wiem:-(ostatnio na ur dalam jej duza ramke ze zdjeciem z nasza trojka

Ide pocwiczyc, prysznic i aaa:-D buziam :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry