reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

znienawidziłam zakupy na allegro kupiłam coś na licytacji i trwa przepychanka ja mówię ze nie działa a sprzedający mówi ze tak ma być, więc pisze że w takim razie produkt nie zgodny z opisem a ten do mnie i tu cytuję " czy reklamować będzie Pani też krem na zmarszczki jak na Panią nie zadziała" Z całym szacunkiem kremu nie potrzebuj e :wściekła/y:


ps. reklamacja dotyczy przedmiotu elektronicznego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Merlin- to pewnie przez ząbki. Ale bezczelny gościu
Verita- Mój mały nie dośc że długi to się i klocuś robi..ostatnio na szczepieniu ważył 7,5 kg teraz pewnie juz więcej. Tak że jak go nosze to juz mi ręce cierpną. Ale niech dzieciaczki rosną na zdrowie, zebyśmy tylko takie problemy z nimi miały, że pulpeciki się robią i szybko rosną- o by było wspaniale:-D:-)
askaaa- to nie taki znowu mały ten dzieć:tak:
Axa- to super że wszystko dobrze:-) U nas na szczęście w przychodni są oddzielano dzieci chore i zdrowe przyjmowane, i też w zupełnie innych częściach budynku, tak że z tego się cieszę,
 
merlin masakra z tym allegro
axari super ze ok
taycia 210 mleka lol mój je 120

no i koleda byla dziec spal zaczeli spiewac jas ryk potem na rekach ok, potem przed wyjściem ksiądz zrobił mu krzyżyk na czole a ten podkówka i chciał płakać ale zobaczył ze jest u mamy wiec przestał
 
witam
nie nadrobie
zryta jestem, że hej
sporo problemów mam na głowie niestety :(

z Adusiem byłam dzisiaj u pediatry
na szczęście bądź i nie to nic poważnego chyba, ale powiedziała, że jeżeli to przebarwienie będzie postępowalo dostaniemy skierowanie do endokrynologa bo może to być problem hormonalny. Mamy przyjść do kontroli za 2 tygodnie

na dodatek się wkurzyłam bo umówiłam się na stronę zdrową a gabnet obok przyjmowała pediatra dzieci chore... koło mnie siedzial chlopczyk non stop kaszlący jak gruźlik...
jak cos załapaliśmy (tzn prędzej ja niż Aduś) to ja sie załamię

Na dodatek wczoraj walnęłam się w głowę i to solidnie i boli mnie od wczoraj... myślę, że to może być wstrząśnienie bo łeb mi pęka na dodatek jest mi niedobrze, nie umiem skupić wzroku...


powiedzialabym żyć n ie umierać!

no ja za czasów studiów , na siłowni miałam taki wypadek-na łeb spadł mi drążek i ja durna zamiast jechać na pogotowie to sobie poszłam do domu :no: i tak 2 tyg łaziłam ze wstrząsieniem mózgu- głowa mnie bolała i tak mi chlupotało pod czaszką masakra :no:

My po spacerku - oj zimno jest, w domu przewietrzyłam
Mężu umówił mnie na lekcje jazdy zaczynam od niedzieli

Ps. Tak mi się skojarzyło do tego co Tygrysek napisałaś do Patrysi .. w sobotę byłam w teatrze z koleżanką i jej koleżankami z kursu których nie znałam, oczywiście zostałam wcześniej zapowiedziana że jestem Marlena i ze jestem na macierzyńskim itd ... Stoję sobie przy szatni z koleżanką i podchodzi jedna z jej koleżanek i moja przedstawia mnie na co tamta " to Ty !! Na macierzyńskim i taka chuda " :szok: o co kurka jej chodziło nie wiem, ale uśmiałam sie na całego. W społeczeństwie panuje jakiś chyba bardzo przykry portret świeżej matki :-(

no ja się doskonale wpisuję w ten stereotyp ;-)

Tygrysek Kaci 3 dni będzie w szpitalu, i jest z nim mój M. Tu oczywiście pokój z dwoma łóżkami, telewizorem i łazienką, plus oczywiście jedzenie dla M. To wszystko z ubezpieczenia. A ja z Kacem na chirurgii w szpitalu im Biziela w Bydgoszczy spałam na podłodze, tak ja zresztą wszystkie mamy.

Mój M dzwonił, i mówi, że co chwilkę sprawdza czy mały oddycha, bo............. w ogóle nie słychać jak oddycha, i ma zamkniętą buzię!!! Oddycha noskiem! Ależ jestem szczęśliwa.
Dobranoc Kochane!!!!

zdrówka, sorki,że dopiero teraz, ale sama z wyrka nie wyłaziłam przez 2 dni bo mnie choróbsko dopadło na amen a Tz mówił,że jestem egoistka bo się chciałam wygrzać a on musiał cały dzionek juniorem się zajmować :-D
 
Nie no jeszcze trochę i zwariuję z tymi rączkami, no co za dzieć, wykończy mnie .... nie dość, że większość dnia przejęczy :szok::szok:bo nudnooooooo , to jeszcze nontoper na moich rękach .... :wściekła/y::wściekła/y: wrrrr !!!! Jeszcze tylko kilka miesięcy, jeszcze tylko kilka miesięcy, wciąż sobie to powtarzam .... jak mantre :tak:;-) no chyba , że mi ręce odpadną :-D:-D:-D

Mała śpi, ja się wykąpałam, obsmarowałam balsamami itd .... i wcinam kolacyjkę :))

axa - koleznka powiedziała, zeby nie kąpać, bo coś tam się podrażnia, ile wtym prawdy - nie wiem :sorry:, ale za 1 szczepionką kapałam i małą ryczałą, za drugą nie kąpałam i nie ryczała :rofl2: aha jak młody gra na psp , to pewnie do zdrowia wraca :))

dolores - życzę zdrówka, jak rehabilitacja idzie, bo ja mam wrażenie, że mojej małej już wszystko puściło :))

merlin- o bicepsach już nic nie mówię, bo powyżej opisalam tą moją małą rączkową córeczkę
 
znienawidziłam zakupy na allegro kupiłam coś na licytacji i trwa przepychanka ja mówię ze nie działa a sprzedający mówi ze tak ma być, więc pisze że w takim razie produkt nie zgodny z opisem a ten do mnie i tu cytuję " czy reklamować będzie Pani też krem na zmarszczki jak na Panią nie zadziała" Z całym szacunkiem kremu nie potrzebuj e :wściekła/y:


ps. reklamacja dotyczy przedmiotu elektronicznego
reklamuj do oporu dla zasady, ja zawse pisze do paypala jak mi robia problemy, oni sie tego boja, nie wiem czy tez placilas przez niego,


Kochane kąpałyście dzieci po szczepieniu?

ja nie kapalam
 
reklama
ze mną lepiej
wracam powoli
dziś rozszerzyłam dietę sucharkową o banana :-D

ale za to z m coraz gorzej i boję się o małą

i robię zakupy w etesco :D

Czesc Mamuski!

Wszystkim potrzebujacym zycze duzo zdrowka!!!!!!!!!

U mnie Starszak goraczkuje juz drugi dzien..chyba 3-ki mu ida,bo cala zasliniona poduszka,ale zal mi go strasznie.

Mikus od kilku dni przesypia prawie cale noce... idzie spac kolo 19 i wstaje o 5 czasami 6. Oczywiscie musze wstac pare razy zeby go przekrecic na inny boczek i je juz 210 ml 5 razy dziennie... Straszna kluska. My nosimy ubranka na 74 cm. Ja mam 170 cm ,a Mezowski 186.

Pozdrawiam Was serdecznie!!

oby te ząbki wyszły jak najszybciej

znienawidziłam zakupy na allegro kupiłam coś na licytacji i trwa przepychanka ja mówię ze nie działa a sprzedający mówi ze tak ma być, więc pisze że w takim razie produkt nie zgodny z opisem a ten do mnie i tu cytuję " czy reklamować będzie Pani też krem na zmarszczki jak na Panią nie zadziała" Z całym szacunkiem kremu nie potrzebuj e :wściekła/y:


ps. reklamacja dotyczy przedmiotu elektronicznego

współczuję
ale chamstwo

merlin masakra z tym allegro
axari super ze ok
taycia 210 mleka lol mój je 120

no i koleda byla dziec spal zaczeli spiewac jas ryk potem na rekach ok, potem przed wyjściem ksiądz zrobił mu krzyżyk na czole a ten podkówka i chciał płakać ale zobaczył ze jest u mamy wiec przestał

widocznie ksiądz mu się nie spodobał :-D

w kwestii nieuczciwego sprzedawcy, poradziłam się rzecznika praw konsumenckich i już podjęłam odpowiednie działania :tak:

no to super
oby prawo było po twojej stronie

Kochane kąpałyście dzieci po szczepieniu?
nie wiem :D
ale pewnie jak już mieliśmy 4 szczepienia to jakieś kąpańsko wypadło ;)
 
Do góry