reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Kobitki szukałam ćwiczeń rozwijających dla dzieci i trafiłam na Staszka (zresztą już jego ćwiczenia były na forum) i się zakochałam w Staszku! Przeczytałam i obejrzałam wszystko!!! od początku, i dużo rzeczy podpatrzyłam, i Ada już ładnie podnosi głowę. Zachęcam do lektury bo jest cudna Staszek-Fistaszek
Poczytalam i jeszcze dzis skoncze. Nie slyszalam o nim wczesniej a naprawde bardzo interesujaco to wszystko opisane i pokazane.
Martusia u znajomego dziecka powiedzieli ze ma za malo wit D , zla wchlanialnosc, dostwalala bardzo duzo tych kropelek i przeszlo to pocenie sie. A nie mogli dojsc do tego przez dluzszy czas. Ciekawe co powiedza lekarze u Oliego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Merlin Ty chociaz widzisz efekty a ja nic... fakt lekarka powiedziala,że po lekach wszystko bedzie wychodzic na skore bo pozbywa sie toksyn ale nosz kurka, jednego dnia okej drugiego wysypie go tak jak wczoraj na brzuszku ma dwa placki czerwone i kilknascie malutkich krosteczek i ja juz sie doluje i mysle co zjadlam?! bo ja nic a nic nowego inego nie zjadlam i mowie do mojego,że ja osiwieje:-(ze normalnie zaraz sobie w mowie,że nawet na wode ma on uczulenie,masakra:/ odstawilam mleko sojowe bo moze po nim jednak ajj nie wiem:/ Dawid w zgieciach nog pod pachami dalej ma czerwone, buzka ladna bo wczesniej mial placki ale czasem tez cos mu wyskoczy ale od sliny najczesciej, gdzie nie gdzie ma jeszcze sucha skore smaruje smaruje a i tak jest szorstka albo sucha. Leki mamy 3 wszystkie homopatyczne...

Ja nabialu w ogole nie jem zadnego nawet jogurtu ale jajko czasem tak czy paste jajeczna czy kawalek ciasta np jablecznik czy skubaniec ale to czasem,nic krowiego,że tak powiem mi powiedziala powiem Ci,że masz fajnie bo odrazu jak cos nie tak cos mu wyszkoczy to wiesz,że jednak cos zjadlas czy mu podalalas. Ja sie boje mu cos wprowadzac skoro on wiecznie cos maalbo czerwone albo wysypka czy jakies placki :/

Maluszku bezwzględnie wszystkie ciasta,ciasteczka, MAJONEZ i jajka koniecznie odstaw. To mleko tez odstaw ja czytałam że po sojowym tak samo wychodzi. Ja też miałam uczulenie na nóżkach i rączkach. Kochana cista ani drobinki nie mogłam bo od razu wychodziło. Moja rada choc drastyczna .... na tydzień przestaw sie na rosół i kurczaka gotowanego z ziemniaczkami. Nie jedz tez pomidorów bo tez mogą silnie uczulać i cytrusów. Lekarka mi mówiła ze jak uczulenie sie pojawia - skaza białkowa po zjedzeniu czegoś to utrzymuje sie w organizmie przez 3 tygodnie. Po tygodniu ostrej diety zacznij powoli jeść inne rzeczy ale nadal nie jedz białka, pomidorów, majonezów, wszystkie sosy typu proszek do spaghetti są wysoko białkowe. Powiem Ci tak teściowa zdobiła chyba ze 30 placków ziemniaczanych do których dodała jajko małego tak wysypało ze szok. Ja jadłam rosół i ogtowanego kurczaka przez miesiąc aż cała alergia sie uspokoiła do tego z owoców gruszki i banany. Teraz jem każde mięso smażone na małej ilości tłuszczu ryż, makaron. Z makaronu i ryżu tez zrezygnuj na początku.
Wczoraj jakieś straszne głupoty Ci napisałam my pijemy LATOPIC :tak: jako lek nie wiem co mi z tym sinlac sie wzieło pewnie o kaszce myślałam :-p No i właśnie jak będziesz rozszerzać dietę to jedyna kaszka bez białkowa i bezglutenowa.

My sie smarujemy atoperal kremem i teraz kupiłam płyn do kąpieli szybko działał na te plamy alergiczne no i emolim. Aha i nam powiedziała - nie kąpać codziennie tylko co drugi dzień - zaskoczona byłam ale powiedziała ze te środki są mocne a skóra musi łapac swoje naturalne procesy
 
Ostatnia edycja:
Ale mialam nocke!Pobudka od 12 w nocy doslownie co 40 min i cycus!W koncu juz o 5 sie wkurzylam i ucieklam na dol spac a jaki byl ryk:szok::szok::szok:. Zeby ona jeszcze faktycznie glodna byla, a ona tylko possie 1 minutke i juz sobie cmoka jak smoczka. Boze jak temu zaradzic dziewczyny?? A w dzien potrafi spokojnie przespac 3 godziny i czasem musze ja wrecz budzic:angry::angry::angry::angry:Ja nieprzytomna bo jeszcze ze starsza corcia musialam jechac do szkoly a Olivka oczywiscie co robi? SPI. Rece opadaja:no::no:
Axa ty tak jak ja -buntownik z wyboru. Ja zreszta za mlodu punkowa bylam to mi o tej pory cosik zostalo:tak::-D
Maluszek mysle, ze nie ma co panikowac, dzieci w wiekszosci ze wszystkich takich akcji wyrastaja. Sluchaj polecen lekarza i daj tez czas by leki zaczely konkretnie dzialac, bo czasami skutki moga byc widoczne dopiero po paru miesiacach.
Martusia cos wiem o tym telewizorku:tak::tak:A moja to jeszcze wrzeszczy, ze to ona ma widziec a nie ty jak ja na rekach trzymasz
oj Fasolinka ty nastepna do szpitalni. Zdrowka zycze!
Risia nie przejmuj sie nami. Rodzinka najwazniejsza.
Patrysia bidulo, to ty wykonczona jak ja. Wykorzystaj mezulka do pomocy, urlop to urlop:-)
Acha! Dziewczyny! Wczoraj zakupilam w tajemnicy bilety na mecz w Dublinie-gra Polska Irlandia ale sluchajcie!Dla calej naszej czworki! Dziewczynki jada z nami! Moj B jeszcze o niczym nie wie:-)
 
zdrówka potrzebującym i sił niewyspanym



Palemko oświeciło mnie w nocy że do mnei pisałaś, ale wybacz, u nas szpital w domu, a ja ledwo żywa. Młoda nie ma zamiaru obracać się na boki nawet. Jak ja ją obracam to oba wypina się siłowo i wraca spowrotem, a co dopiero mówić o pozycji z brzuszka na plecy.
Ale polubiła leżeć na brzuchu.
Myślę, że mój leniwiec ma jeszcze czas. W lutym idziemy znów do lekarza z rehabilitacji. Może do tej pory młoda zajarzy jak się okręcać :-D


Witam zyje a raczej zdycham ,Dorota zaraziła mnie ledwo zyje jeszcze do tego@ dostałam i mała sie zaraziła odemnie wiec szpital w domu:cool:

uoooooo to tak jak u nas szpital
normalnie ja jeszcze jakoś się trzymam po jelitówce
a mka siekło
śpimy osobno żebym znów nic nie załapała

zdrówka

WITAM:)

Nocka do DOPY!

Alanek maruuuudaaaaa do północy potem Dominiś wyskakiwał ze chce grać(na komórkę mu ściągnełam gierkę i przed spaniem dopiero zauważył i tak napalony na nią ze mi w nocy chciał grać)Marcelek też często sie budził i potem pobudka o 6 aby wsio przygotować do szkoły no masakra jestem niewyspana :/

U Alanka powód taki że mi sie pochorował co nie co gdzie gorączkę miał...dopiero po drugiej dawce Ibufenu poszedł spać a nie mogłam dać szybciej niż o tej północy...teraz ok...

Ja chcę wiosny bo wykańczają mnie te choróbska :/

ZDRÓWKA WSZYSTKIM!!

MALUSZEK współczuje...
MARTUSIA ja robię cwiczenia w tym i na kręgosłup...
RISIA sił dla was!!oby Sebusiowi sie poprawiło &&&
MERLIN masakra :/

Ja nie kąpie po szczepieniu...

zdrówka
dasz radę ;)

Ale mialam nocke!Pobudka od 12 w nocy doslownie co 40 min i cycus!W koncu juz o 5 sie wkurzylam i ucieklam na dol spac a jaki byl ryk:szok::szok::szok:. Zeby ona jeszcze faktycznie glodna byla, a ona tylko possie 1 minutke i juz sobie cmoka jak smoczka. Boze jak temu zaradzic dziewczyny?? A w dzien potrafi spokojnie przespac 3 godziny i czasem musze ja wrecz budzic:angry::angry::angry::angry:Ja nieprzytomna bo jeszcze ze starsza corcia musialam jechac do szkoly a Olivka oczywiscie co robi? SPI. Rece opadaja:no::no:
Axa ty tak jak ja -buntownik z wyboru. Ja zreszta za mlodu punkowa bylam to mi o tej pory cosik zostalo:tak::-D
Maluszek mysle, ze nie ma co panikowac, dzieci w wiekszosci ze wszystkich takich akcji wyrastaja. Sluchaj polecen lekarza i daj tez czas by leki zaczely konkretnie dzialac, bo czasami skutki moga byc widoczne dopiero po paru miesiacach.
Martusia cos wiem o tym telewizorku:tak::tak:A moja to jeszcze wrzeszczy, ze to ona ma widziec a nie ty jak ja na rekach trzymasz
oj Fasolinka ty nastepna do szpitalni. Zdrowka zycze!
Risia nie przejmuj sie nami. Rodzinka najwazniejsza.
Patrysia bidulo, to ty wykonczona jak ja. Wykorzystaj mezulka do pomocy, urlop to urlop:-)
Acha! Dziewczyny! Wczoraj zakupilam w tajemnicy bilety na mecz w Dublinie-gra Polska Irlandia ale sluchajcie!Dla calej naszej czworki! Dziewczynki jada z nami! Moj B jeszcze o niczym nie wie:-)

może śpij wtedy jak ci dziecię śpi w dzień
albo odpoczywaj chociaż
 
Witam Mamuśki w południe;-)( zaczęłam posta o 12...)
U nas noc ciężka. Mały padł o 20 ale tylko dlatego że od 14 nie spał. My już cieszyliśmy się że wreszcie mamy wieczór "wolny" a tu o 2 w nocy Artoludek się obudził a ani mu się chciało spać..i tak do 4.30 się "bawił" śpiewał, gadał i przytulał mamuśkę od czasu do czasu głaszcząc po buźce..:-DNo gdyby nie te jego czułe odruchy to bym zwariowała:tak:. A tak to mnie rozczulił, że taki przytulasek no i cierpliwie czekałam aż mi dziecko zaśnie..A na dobre wstaliśmy o 9 tak że w sumie średnio wyspana jestem ale nie narzekam. W sumie chyba od początku pierwsza taka noc kiedy on nie spał bo mu się bawić chciało.

ZDROWIA POTRZEBUJĄCYM!!!!
Tygrysku- Mi się marzy taki dzień chociaż w sumie wystarczyła by cala noc :-)
Risia- Rozumiem:tak:. Dzieci w końcu sa najważniejsze, a skoro Sebuś tego wymaga to tak Trzeba. Będzie Cię tu brakowało:-(
Lotka- Gdzie jesteś??
Future-No ja tez zaczęłam czytać.... i ryk..ale ja zawsze tak mam


Heh jednak padam na pyszczek...
 
Hallo Kochane!!!
Kaci już w domku, czuje sie nie źle, nawet nie chce nic przeciwbólowego. Mówi jak krasnoludki z filmu "king size", ale M oczywiście nie zapytał się czy to normalne, faceci!! W poniedziałek wizyta kontrolna, to się dowiem.
Future, no aż łezki się kręcą, jaki dzielny maluszek i jego rodzinka!!!
Co Was te cholerstwa tak atakują!!!
Adi po szczepieniu też super, jak na razie nawet temperatury nie miała.
Dolores Adi też się nie przewraca, ba nawet jej się na bok nie chce położyć. Lekarz wczoraj zbadał, i powiedział, że wszystko ok. Mają czas jeszcze dzieci.
Ja sobie z nią tak ćwiczę jak Staszek, i jak na bok przewrócę, złapię za bark, to pięknie główkę podnosi, i chyc już jest na brzuszku. Teraz jej przerwę zrobiłam, bo nóżki pewnie bolą.
Monaliza punkowa:-D No, no. Ja to nie, raczej klimaty Sandry, Europe, Bon Jovi
 
Hej Dziewczyny !

Udało mi się dziś zdać testy na prawko :-D jaka jestem szczęśliwa ze jestem o ten krok do przodu !!! Wiem ze najgorsze przede mną ale to zawsze jest radosny krok do przodu :-D
Krzysztof troszkę jakiś marudny to chyba jeszcze po tych wszystkich wycieczkach - troszeczkę przyzwyczaił sie ze jest w centrum uwagi ;-)
gratuluje!
Hallo Kochane!!!
Dziś 4 miesiączki kończą Patrycja Fasolki
Hubercik KasiP
I Ada Moja:-)
Całuski gorące dla słodziaków!!!
Lotka po chrzcinach tak zabalowała, że jej nie ma:-) Może wraca już na swoje włości:-)
więc może Rysia uzupełni tabelkę wrześniówek, bo mi się 12 września całkowicie nie zgadza!!! Na pewno Jaś Tygryska się jeszcze urodził, i Zuzia Cloudynki, i Jaś Maleństwa, i Szymuś Anmiki, Maja Megan?????????? I nie ma ich na liście!
Patrysia ja wodospad mam jak ściągam wodę! Co dziennie muszę tak robić. Dziś też pościągałam wodę, wywietrzyłam na przeciąg, i widzę Świat! No przynajmniej do wieczora.
Martusia!!! No o czym Ty myślisz:-p
Lece doczytać.

No nawiedzony ktosiek!!! A Administrator gdzie????? Tego nie widzi???

szanowna Administracjo
prosimy o porządek :-D:-)
jestem, wrocilam uffffffffffffff



w piatek szykowalam do chrzcin, w sobote od rana goscie, potem chrzciny, w niedizele dalej goscie, w poniedzialek nawiedzilam babcie, zeby poznala prawnuka, wczoraj dotarlismy, a dopiero dzis mam czas...... normalnie nie wiem jak Was nadrobic ;-) nie piszcie tyle ;-)
 
reklama
Do góry