reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Verita dzięki będę musiała to spróbować
anusienka1986 ja jestem zdania żeby nie czytać o jaki zgonach dzieci .. chodzi mi o to ze nie ma co napędzać w sobie strachu
axarai my też kąpaliśmy nawet wtedy jak mały dostał temperatury i był bardzo marudny po szczepieniu to nawet mu to ulgę przyniosło i jakby oderwało od tego płaczu
RiSiA trzymajcie się zdrowo i silnie i koniecznie zaglądaj do nas
maluszek2012 Krzyś wysypkę i suchą skórę miał tylko gdy jadłam nabiał lub produkty z dużą ilością białka teraz nic nie ma. Były to czerwone placki, pryszczyki no i sucha skóra na uszach i policzkach. Nadal bierzemy BioGaie bo Pani doktor powiedziała ze ona dobrze wpływa też na te procesy regulacji trawiennej przy alergii i pijemy sinlac (w saszetkach bez recepty) za chwile skończymy kurację 3mc i będę odstawiać. Sinlac bardzo nam pomaga i odkąd go stosujemy alergia nie atakuje nas tak mocno w sensie bolącego brzucha i tych strasznych pryszczy. Ogólnie to powiem Ci tak ja nie jem: jajek, wszystkiego co zwiera mleko, jogurtów (po za jogurtami naturalnymi gęstymi one mają około 3,4 białka) ciast, ciasteczek, czekolad bo one zawierają kosmiczne ilości białka. Ogólnie wyszły nam delikatne krostki w koło oczu ale to chyba od marchewki ale nie jestem pewna


U nas pozostała część dnia w miarę spokojnie, mam nadzieję że te ataki zębowe nie przerodzą się w niekończący się ciąg płaczu :tak:
 
reklama
Merlin Ty chociaz widzisz efekty a ja nic... fakt lekarka powiedziala,że po lekach wszystko bedzie wychodzic na skore bo pozbywa sie toksyn ale nosz kurka, jednego dnia okej drugiego wysypie go tak jak wczoraj na brzuszku ma dwa placki czerwone i kilknascie malutkich krosteczek i ja juz sie doluje i mysle co zjadlam?! bo ja nic a nic nowego inego nie zjadlam i mowie do mojego,że ja osiwieje:-(ze normalnie zaraz sobie w mowie,że nawet na wode ma on uczulenie,masakra:/ odstawilam mleko sojowe bo moze po nim jednak ajj nie wiem:/ Dawid w zgieciach nog pod pachami dalej ma czerwone, buzka ladna bo wczesniej mial placki ale czasem tez cos mu wyskoczy ale od sliny najczesciej, gdzie nie gdzie ma jeszcze sucha skore smaruje smaruje a i tak jest szorstka albo sucha. Leki mamy 3 wszystkie homopatyczne...

Ja nabialu w ogole nie jem zadnego nawet jogurtu ale jajko czasem tak czy paste jajeczna czy kawalek ciasta np jablecznik czy skubaniec ale to czasem,nic krowiego,że tak powiem mi powiedziala powiem Ci,że masz fajnie bo odrazu jak cos nie tak cos mu wyszkoczy to wiesz,że jednak cos zjadlas czy mu podalalas. Ja sie boje mu cos wprowadzac skoro on wiecznie cos maalbo czerwone albo wysypka czy jakies placki :/
 
witam sie

maluch padl przed 22. i nawet dal sie wykapac a sama go kapalam hm 2 raz :p ale kapieli to on nie lubi jednak.

Verita ale kto tu mowi o zatykaniu dziecka smokiem na sile? chyba ze cos przeoczylam...
Maluszek ja go jednym uchem slucham a drugim wypuszczam :)
Palemko a dzieki sprobuje ale narazie namietnie dziamga gryzaka. sprawdzam i nic w paszczy nie ma. wiec skok. no bo nie kolki i nie glodny ani spragniony.
Risia ojoj... kochana mnostwa sil Ci zycze. bede sie odzywac :*
Bebe fajni rodzice na sile robic dziecko doroslym... a tak jak moja 'kolezanka' ktora twierdzi ze jej synek w wieku 4 miesiecy powiedzial MAMA. no LOL.

Oli dostal krostek na pyszczku od tego slinienia sie i pchania raczek. w ogole lapie juz zabawki, namietnie cwiczy mma z pania krowka i z pilka taka grzechoczaca ale przekrecanie sie mu nie w glowie nawet jak mu pokaze... no i to maly kinomaniak jest nawet nie wiecie jak on sie wykreca do tv jakby kregoslupa nie mial :szok: jutro M zanosi siuski malego do luxmedu w zwiazku z tym poceniem glowki i stopek pediatra skierowala na badanie moczu na kreatynine i wapn i od tych wynikow zalezy co dalej... poza tym juz nie jest taki spiety otwierte lapki non stop ma prawie...i kopie jakby sie koniny z mlekiem nawsuwal :-D

a mi kregoslup znowu dokucza az sie boje co to bedzie jak @ przyjdzie...
 
Mamusie chyba znow cos zrobilam bez przemyslenia . Zobaczylam ze piszecie o tym szczeniaczku uczniaczku chcialam kupic na ebayu polskim nie bylo z allegro jestem na nie, wiec weszlam na ebaya uk. Wlasnie sie konczyla licytacja wiec przebilam i wygralam a teraz sobie pluje w brode bo chcialam po polsku zeby byl ewentualnie 2 jezyki a kupilam tylko ang. :mad: jestem zla , chce zeby sie naszego jezyka uczyla na ang ma czas. I tak ciagle go slyszy :(
Martusia nie przeoczylas. Mi tak poradzili ale co jak dziecko nie chce to nie. Dzis jej dalam do raczki i nie chciala ,a zabawki gryzie...
 
Ostatnia edycja:
Kobitki szukałam ćwiczeń rozwijających dla dzieci i trafiłam na Staszka (zresztą już jego ćwiczenia były na forum) i się zakochałam w Staszku! Przeczytałam i obejrzałam wszystko!!! od początku, i dużo rzeczy podpatrzyłam, i Ada już ładnie podnosi głowę. Zachęcam do lektury bo jest cudna Staszek-Fistaszek
Ja juz od dawna czytam Fistaszka i zakochana jestem ,i oby wiecej tak kochajacych rodzicow było:-)
 
WITAM:)

Nocka do DOPY!

Alanek maruuuudaaaaa do północy potem Dominiś wyskakiwał ze chce grać(na komórkę mu ściągnełam gierkę i przed spaniem dopiero zauważył i tak napalony na nią ze mi w nocy chciał grać)Marcelek też często sie budził i potem pobudka o 6 aby wsio przygotować do szkoły no masakra jestem niewyspana :/

U Alanka powód taki że mi sie pochorował co nie co gdzie gorączkę miał...dopiero po drugiej dawce Ibufenu poszedł spać a nie mogłam dać szybciej niż o tej północy...teraz ok...

Ja chcę wiosny bo wykańczają mnie te choróbska :/

ZDRÓWKA WSZYSTKIM!!

MALUSZEK współczuje...
MARTUSIA ja robię cwiczenia w tym i na kręgosłup...
RISIA sił dla was!!oby Sebusiowi sie poprawiło &&&
MERLIN masakra :/

Ja nie kąpie po szczepieniu...
 
Cześć dziewczyny,
U nas nocka ok, nie wiem nawet ile razy się Młoda budziła...Wiem, że jej się coś poprzestawiało...ale nie pamiętam NIC!:-D
Ta pogoda mnie dobija, u nas dziś deszcz! I znowu trzeba w domu siedzieć.

Fasolka i reszta potrzebujących ZDRÓWKA!!!

Risia współczuję problemów z Sebusiem:-( Trzymam za was kciuki...
 
reklama
Kochane kąpałyście dzieci po szczepieniu?

ja nie kąpię w dniu szczepienia

Kobitki szukałam ćwiczeń rozwijających dla dzieci i trafiłam na Staszka (zresztą już jego ćwiczenia były na forum) i się zakochałam w Staszku! Przeczytałam i obejrzałam wszystko!!! od początku, i dużo rzeczy podpatrzyłam, i Ada już ładnie podnosi głowę. Zachęcam do lektury bo jest cudna Staszek-Fistaszek

tez to oglądałam na youtube słodziak :)

witam sie

maluch padl przed 22. i nawet dal sie wykapac a sama go kapalam hm 2 raz :p ale kapieli to on nie lubi jednak.

Verita ale kto tu mowi o zatykaniu dziecka smokiem na sile? chyba ze cos przeoczylam...
Maluszek ja go jednym uchem slucham a drugim wypuszczam :)
Palemko a dzieki sprobuje ale narazie namietnie dziamga gryzaka. sprawdzam i nic w paszczy nie ma. wiec skok. no bo nie kolki i nie glodny ani spragniony.
Risia ojoj... kochana mnostwa sil Ci zycze. bede sie odzywac :*
Bebe fajni rodzice na sile robic dziecko doroslym... a tak jak moja 'kolezanka' ktora twierdzi ze jej synek w wieku 4 miesiecy powiedzial MAMA. no LOL.

Oli dostal krostek na pyszczku od tego slinienia sie i pchania raczek. w ogole lapie juz zabawki, namietnie cwiczy mma z pania krowka i z pilka taka grzechoczaca ale przekrecanie sie mu nie w glowie nawet jak mu pokaze... no i to maly kinomaniak jest nawet nie wiecie jak on sie wykreca do tv jakby kregoslupa nie mial :szok: jutro M zanosi siuski malego do luxmedu w zwiazku z tym poceniem glowki i stopek pediatra skierowala na badanie moczu na kreatynine i wapn i od tych wynikow zalezy co dalej... poza tym juz nie jest taki spiety otwierte lapki non stop ma prawie...i kopie jakby sie koniny z mlekiem nawsuwal :-D

a mi kregoslup znowu dokucza az sie boje co to bedzie jak @ przyjdzie...

słuchaj a ta główka poci się jak karmisz? masz małego na ręku to normalne bo od ciała a jeszcze jak się mały kręci przy jedzeniu :tak: w kwestii nóżek, mnie też się wydaje,że mój ma spocone, czasem są takie wilgotne, ale może to przez ciepłe skarpetki, może go przegrzewasz...

ja poszłam spać o 0:30, 5:30 pobudka, junior zasnął dopiero o 7 a o 8 wstał znowu i czekam znów kiedy zaśnie :wściekła/y:
 
Do góry