reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

magda1977, też tak miałam i mam, zapewne sTwój synuś ustawia sie do kanału

Bafinka, widze ze wicie gniazda u Ciebie sie kumuluje :-D ja też mimo przeziebienia, sprzątam jak wariatka

kachasek, no to udane zakupy zrobiłaś, a co do pierwszego dnia Michałka w przedszkolu to trzymam kciuki, chłopaki są dzielni ;-)

nalka, he he, jak ja lubię takie " przesądy" :-p

sylwia8708, ja też mam takie uczucie, ze te ruchy sie zmniejszyły, ale to chyba jest normalne, dzieciaczki mają mniej miejsca no i przed porodem podobno się wyciszają :-)
 
reklama
Ja słyszałam że chłopcy lubią rodzic się po terminie.
Od kilku dni przeżywam nerwowe chwile, jak się obudzę nie czuję ruchów synka. Dopiero po pukaniach coś słodkim się "pobudza". Zawsze było inaczej i stąd moje nerwy. Dobrze że w czwartek mam wizytę to wypytam o wszystko i mam nadzieję że się uspokoję...


tez tak mam od kilku dni mój mały wariat zawsze wariował w brzucha a tu od soboty jakiś niemrawy... ale właśnie tłumacze sobie że to normalne że już pewnie w kanale rodnym siedzi i nie za bardzo ma jak sie ruszać....

po ile sa u was pampersy?? ja wczoraj byłam w szoku że w rosmanie kosztują 25zł! myślałam ze cos koło 50zł a tu taka miła niespodzianka:)
 
Sawi, ale numer wywinęłaś. A dzisiaj z rana zastanawiałam się czemu się tak długo nie odzywasz:-)
Czyli to czy przed terminem czy po terminie to mi wygląda już na czysty przypadek. Ochhhhhhhhh, już chcę rodzić!
 
Tofilesia jedna sprawa że pierworódki podobno rodzą po terminie a druga to że podobno chłopcy rodzą się przed terminem więc nie wiadomo co mysleć :-p
mój urodził się dokładnie w terminie
dziewczyny, mam taka mala prosbe zebyscie gratulowaly w odpowiednio do tego stworzonym watku, bo tu sie zaraz 10 stron zrobi tylko i wylacznie z tego powodu. Mam nadzieje ze rozumiecie :-)
rozumiemy :D
tez tak mam od kilku dni mój mały wariat zawsze wariował w brzucha a tu od soboty jakiś niemrawy... ale właśnie tłumacze sobie że to normalne że już pewnie w kanale rodnym siedzi i nie za bardzo ma jak sie ruszać....

po ile sa u was pampersy?? ja wczoraj byłam w szoku że w rosmanie kosztują 25zł! myślałam ze cos koło 50zł a tu taka miła niespodzianka:)
ale pampersy "pampers" czy pieluchy jednorazowe zwane pampersami? ;) pytam, bo to różnica jest :D ja z reguły właśnie te pieluchy z rossmanna kupowałam, czasem toujours z lidla, bo właśnie 20-25zł za paczkę wołają. Teraz widzę, że w inter marche są fajne a nie przekraczają 25 zł (młody niestety w nocy jeszcze używa :( więc w cenach tanich pieluch w miarę zorientowana jestem ;)) Pampersów nie lubię, zawsze jakieś awarie mieliśmy przez to, że gumki na pleckach nie było :/


po placu zabaw mam dość chodzenia na tydzień chyba, już nigdzie się nie ruszam... a te zakupy tak kusiły ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny! Ale się od rana podziało - oczywiście same pozytywy :) Oby tak dalej mamuśki - rozpakowujmy się spokojnie.
Mnie od wczoraj wzięła straszna ochota na słodycze i jem normalnie co popadnie, aż wstyd się przyznac :zawstydzona/y: Mam jednak nadzieje, że zaraz mi przejdzie, bo nie chcę nadrobic kolejnych kilogramów przed rozwiazaniem.
Poza tym udało mi sie załatwic polozna na porod (nie zupełnie , jak to teraz w standardzie wygląda, że sie umowę spisuje - bo w moim szpitalu nie ma takiej mozliwosci - ale jest to polozna ze szkoly rodzenia na ktorą uczeszczalam wiec zawsze to znajoma osoba i człowiek bedzie czul sie spokojniejszy - przynajmniej mam taką nadzieje).
Mala dzis fika takie koziolki w brzuchu , ze normalnie nie moge sie na niczym skupic. Mam tylko nadzieje, że nie zmieni juz pozycji do porodu i dalej głowka bedzie we wlasciwym miejscu. Utwierdza mnie to tez w przekonaniu, że jej aktywnosc jest na tyle duza, ze pewnie urodze po terminie...

Jak ja zazdroszcze juz rozpakowanym mamusiom ... czekanie mnie dobija... czy któras z Was tez tak ma???
 
No proszę, wyjdzie człowiek na troszkę z domu a tu takie wiadomości. Sawi ale zrobiłaś nam niespodziankę!! Czekamy teraz na relację i foteczki Helenki :-)

Ja po usg, ale to opiszę w odpowiednim wątku. Jestem zadowolona i spokojniejsza :-)

Bafinka Pampersy 1(42 szt) kosztują w granicach 25-26 zł w zależności od sklepu, natomiast 2 kosztują koło 50 zł za 92 szt .

nalka też słyszałam że chłopcy lubią się rodzić po terminie :-pchociaż wrzesniowa nam udowodniła że nie zawsze hehe
 
reklama
ja też juz ruchów nie czuje prawie cały dzień ale jak wieczorem mała sie rozkręci to aż czasem boli jak kopnie. też chce byc już po wszystkim:tak:
 
Do góry