reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

mononoke ja kurcze tym razem wiedziałam..poprostu czułam..test robiłam 1 stycznia na kacu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:mam nadzieje, ze mojej dzidzi nie zaszkodził..mam do siebie pretensje, bo czułam ze jestem w ciąży a zabalowałam ostro..staram się o tym nie myśleć, ale myślę..bo wiem że to była moja głupotaaa:zawstydzona/y:
bafinka he..he..gratulacje:-) chyba się spotkałysmy na innym forum..mówiłam rób drugi test..nie wierzyłaś..a tu masz!! super...

Co do ubranek, to u nas jak bedzie córcia to mam wszystko po Idze..gorzej jak się urodzi chłopak..przecież nie bedzie pomykał w różach i kwiatkach;-)także bedą wydatki..ale narazie ja nie myślęo zakupach..za wczesnie jeszcze..

Ciągle chce mi sie jeśćcoś ostrego i sama nie wiem co??
 
reklama
Witam ja też po pracy w końcu... Dzisiaj robię syrop z cebuli i od jutra popijam, bo boli mnie gardło i martwię się żeby się to źle nie skończyło, wieczorkiem mleczko z czosnkiem i mam nadzieję że jakoś się podleczę, szkoda, ze jutro też do pracy. Zaraz po obiadku wskakuję pod kołderkę.
paulazg - czekamy na wieści z wizyty?
Witam też wszystkie nowe przyszłe mamy, fajnie że nas już tyle jest :) i pewnie będzie więcej, bo to dopiero początek miesiąca :)

Myślę ze takie tematyczne wątki będą bardzo fajne, bo rzeczywiście na razie to taki uroczy bałagan mamy hihi
 
Ostatnia edycja:
Dora_M nie martw sie, ja od tygodnia lecze przeziebienie, kaszle i smarkam :> Jest duzo lekow ktore mozna brac i nie szkodza dzieciatku :)

aniawos nie martw sie, niektore baby pija przez cala ciaze i rodza zrodwe, silne dzieci :)

tusieńka, rozumiem ze przez pojecie "grupa zamknieta" masz na mysli topic ktory moga ogladac tylko mamy wrzesniowe '11 bo jesli nie to oswiec mnie prosze bo sie slabo znam na tym wszystkim,. A jesli chodzi o zdjecia to mam nadzieje ze wstawianie zdjec ciuszkow, wozkow itp nie jest zbytnim naruszeniem prywatnosci forumowiczek :D
 
Mononoke mam na myśli grupę Wrzesień 2011, którą stworzyła Sawi i do której zaprasza dziewczyny udzielające się na tym wątku :) A co do zdjęć, to bardziej chodziło mi o zdjęcia usg, brzuchów, rodzinek itp. Bo oczywiście ciuszki, wózki itp., to bez problemu na wątku zakupowym mogą lądować, jak dla mnie.

Aniawos ja też się gryzę, bo też czułam, że jestem w ciąży a wypiłam w Święta lampkę wina i potem w Sylwestra dziabnęłam szampana i likierek... Ale zobaczysz - będzie dobrze. Musi! :)
 
Mononoke mam na myśli grupę Wrzesień 2011, którą stworzyła Sawi i do której zaprasza dziewczyny udzielające się na tym wątku :) A co do zdjęć, to bardziej chodziło mi o zdjęcia usg, brzuchów, rodzinek itp. Bo oczywiście ciuszki, wózki itp., to bez problemu na wątku zakupowym mogą lądować, jak dla mnie.
Aaaaaa rozumiem :D Dzieki za info: D moze dostane zaproszenie od SAWI :p
 
Dziewczyny nie tylko Wy się gryziecie :sorry2: Ja w Sylwestra się totalnie odstresowałam i najzwyczajniej w świecie się schlałam :sorry2: Ale ktoś mnie pocieszył, że przez pierwsze kilka tygodni zarodek jest tak chroniony, że nie wywołuje to u niego żadnych nieporządanych skutków, oby...
Normalnie padam na pysk, kolejna nieprzespana noc za nami i nie zanosi się, żeby dzisiaj miało być lepiej. Oliś ma zapalenie oskrzeli, a Młoda ząbkuje. Także znowu będę pewnie z Olisiem spać (a raczej leżeć przy nim i go przytulać jak marudzi), a M. będzie spał z Jessiczką w naszym łóżku, bo przecież w łóżeczku ząbki bardziej bolą ;-)

Dorcia ile jedynek dzisiaj nawstawiałaś? ;-)
Paula jak po wizycie, daj szybko znać i zdrówka dla Adaśka życzę :-)

Witam wszystkie nowe mamusie :-)
Lecę się chyba zdrzemnąć póki urwiski śpią.
 
Ostatnia edycja:
ja też boje się co wyjdzie z mojego picia alkoholu. Ja zabalowałam troche dzień przed sylwestrem a to był dzień kiedy miałam dostać @, jak się obudziłam w sylwestra bez @ to miałam mega wyżuty sumienia i prestensje do siebie bo czułam już od owulacji że coś jest inaczej ( bardzo dziwnie sie tego dnia czułam, nie mogłam ustać na nogach dłużej niż pare minut bo mi sie słabo robiło i energia z każdego czubka ciała uchodziła ) i jakoś czułam że to to, ale nie dałam sobie wiary ( chyba zbyt wiele razy już wcześniej coś niby czułam a potem się rozczarowałam). Przed sylwestrem stwierdziłam że bez testu się nie obędzie no i powierdziły sie moje przeczucia.
Wogole w tym miesiącu sporo piłąm,a to piwko a to winko, święta i inne okazje. Mam nadzieje żemaluszkowi nie zaszkodzi. Ponoć na początku jest samowystarczalny i nie ciągnie nic od nas. Teraz staram sie nadrobić i odrzywiać mega zdrowo :)
 
Cześc dziewczyny! Ja niestety też nie wiem jak dołączyc.... grupa oznaczona jest jako prywatna i nie ma opcji dołącz :-(
ja zaraz postaram się wysłać zaproszenia

Ja jestem jak najbardziej za, tutaj nie chcę się z abardzo afiszować, na innym forum mam już problem z "prześladowcą" więc wole uniknąc tutaj pisania zbyt otwarcie o sobie.

Fajnie jak by się jeszcze podawało miasto z którego sie jest :)
na wątku zamkniętym mozemy wszystko pisać,ja od innych dziewczynek (adminek) poproszę ankiety i wtedy sobie wrzucimy i każda uzupełni,ale będzie to na zamkniety,już widziałam że jest wątek przedstawmy się

Witam jestem wrzesniowa mama 2010 i wlasnie sie okazalo ze bede tez wrzesniowa mama 2011 strasznie sie ciesze i mam nadzieje ze wytrwamy razem do szczesliwego konca :)
witaj kochana wśród "swoich"
podobaja mi sie takie krótkie róznice wiekowe,ale nam się nie udało aż tak szybko,mimo tego ze próbowalismy

O rany, nie chcialam, zeby ten watek sprawil tyle problemow.... jak dla mnie mozna zrobic go prywatnym, zreszta kto nie chce nie musi sie do niego wpisywac jesli sie az tak strasznie boicie (choc tam faktycznie nie wpisujemy ani adresow ani numerow telefonu....)
Tak sobie pomyslalam, zeby stworzyc rozne watki a nie pisac wszystkiego w jedym bo to bedzie bez sensu
macie jakies propozycje?
Ja myslalam o :
- Mamy zakupocholiczki czyli co dla nas i dla dzieci
- Wyniki badań
- Wizyty u lekarza i zdjecia usg
- Zdjecia naszych ciazowych brzuszkow
- ?????
wyniki badań to bym zrobiła razem z wizytami ,ale zdjecia ciążowe to musimy wspólnie zdecydować

Mononoke mam na myśli grupę Wrzesień 2011, którą stworzyła Sawi i do której zaprasza dziewczyny udzielające się na tym wątku :) A co do zdjęć, to bardziej chodziło mi o zdjęcia usg, brzuchów, rodzinek itp. Bo oczywiście ciuszki, wózki itp., to bez problemu na wątku zakupowym mogą lądować, jak dla mnie.
może na wózki to oddzielny wątek a na ciuszki oddzielny,jak sądzicie?

Aaaaaa rozumiem :D Dzieki za info: D moze dostane zaproszenie od SAWI :p
oczywiście że dostaniesz,nie smutaj się,ja wyslę do wszystkich tylko mam takiego dziś śpiocha że cały dzień bym spała

żeby nie wchodzić specjalnie na grupe zamkniętą i szukać to założę w wątku oficjalnym "wątek zamknięty" i tam wkleje link bezposredni do naszych galerii itp..,i tylko wejdą osoby które są w grupie,po prostu taki skrót zrobie,inne wątki tez mają tak







 
A ja w Sylwestra pokłóciłam się z mężem i wylądowałam o 22 w łóżku.... teraz jak o tym myślę.... to nawet dobrze się stało :) I na szczęście przez ten miesiąc byłam na diecie, więc alkoholu nie tykałam :-) ale spokojnie.... maleństwa nie powinny ucierpiec... ważne aby teraz już nie pic.... a jeśli chodzi o bliźniaki.... to po cichu liczyłam, że może się uda... ale nie.... kruszynka jest tylko jedna :happy2:
 
reklama
Do góry