reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Kaaaaaaaaaaachaaaaaaaaaaaaaaa:) hihi no tylko jedną z testu:) ale za to 19 zagrożeń na 5 klas:) gnojki mają się uczyć cały semestr a nie ostatni tydzień! wrrrr.... jestem zołza:) blond zołza:) hihi

Paulazg...E :)! jak u gina?

laski wy tu planujecie wózki i ciuszki:) pamiętam to rok temu coś pięknego no ale teraz mam wszystko w domu...więc ja planuję mój powrót do pracy w marcu, załatwienie żłobka dla maluchów itp:) akcja żłobek zaczyna się od poniedziałku: muszę zapisać mojego Jasia i dzidzię z brzucha:) czuję że mina dyrki będzie bezcenna:)

wszystkim trąbie żem w ciąży i powiem że pierwsza reakcja jest dziwna...tak jakby się nie cieszyli jakby to był problem że tak szybko...po chwili zaskakują...ehhh...jedna jedyna osoba zareagowała tak jak wszyscy by oczekiwali...mój ukochany gin!:) aż mi się tak miło zrobiło! idę we wtorek:)
 
reklama
Fleur ja zwykle na wizytki, wszystkie okazje(święta, urodzinki) i tak na codzień robię szaszłyki, wszyscy je uwielbiają i fajnie wyglądają ( ja robie z dwóch kolorów papryki, pieczarki, cebula i mięso schab lub kurczak) pyyyych. Mam na nie ochote od wczoraj i jutro je robię, dziś już kupiłam składniki i bym zrobiła ale jest u mnie mama a ona się wkurza jak jjemy w piątek mięso więc robię jutro
Dzieki Czarnulka dobry pomysł i chyba je zrobie do tego jakas sałatka i danie gotowe dzieki:)
 
Fleur no właśnie nie jest na emeryturze. Jest nauczycielką i właśnie pierwszy raz w życiu wzięła sobie urlop zdrowotny dla nauczycieli... Na szczęście tylko półroczny. No i ten czas postanowiła przeznaczyć na nadrobienie wizyt u nas. Za pierwszym razem było w miarę ok. Ale teraz już mam "szczęścia" w nadmiarze... Ogólnie babka nie jest zła, da się z nią pogadać i w ogóle, ale czasem jak jej coś odstrzeli, to właśnie zaczyna tego typu cyrki odstawiać:baffled: Także ja bardzo się cieszę, że mieszkamy te 1000 km od niej, to przynajmniej zawsze przyjeżdża zapowiedziana;-)
Gabriel - piękne imię, mój Niutek ma tak na drugie:-)

Sawi moja teściowa cały czas uważa, że ona swoje wnuki traktuje jednakowo (ma jeszcze wnuczkę starszą od Niutka o 7 m-cy, od córki), ale ja i tak odczuwam różnicę. Jak mawia moja Mama, dla niej to zawsze będzie tylko wnuczek od synowej.

Miłego wieczoru i przespanej nocy Ciężaróweczki;-)
 
Witam wrześniowe mamusie :)
Przyjmiecie mnie doswojego grona;-)

Jestem mamą 2-letniego Bartusia, parę dni temu zobaczyłam dwie kreseczki na teście.
Wizytę u gina mam w czwartek, więc mam nadzieję,że zobaczymy już serduszko:tak:

Pozdrawiam i biorę się za poszukiwanie suwaczka:-)
 
Witam wrześniowe mamusie :)
Przyjmiecie mnie doswojego grona;-)

Jestem mamą 2-letniego Bartusia, parę dni temu zobaczyłam dwie kreseczki na teście.
Wizytę u gina mam w czwartek, więc mam nadzieję,że zobaczymy już serduszko:tak:

Pozdrawiam i biorę się za poszukiwanie suwaczka:-)
Gratulacje i witamy na wrzesniówkach :) rozgosc sie tu .
Tusienka to w sumie dobrze ,ze tesciowa jeszcze zawodowo aktywna bo mogła by zawitac na dłużej ;) ale juz nie długo wyjezdza wiec bedziesz miała spokój .
Życze słodkich snów i do jutra pa
 
Witam wieczornie!!

Witam wszystkie nowe Mamusie i trzymam mocno kciuki za pomyślne rozwiązanie!!:)

My po wizycie...
W sumie to mam mieszane uczucia :(
Niestety nic widać nie było :( Moja ciąża ma 4 tygodnie i 5 dni, więc ma prawo nic nie widać, ale na wszelki wypadek lekarz wysłał mnie na betę... Bo lepiej sprawdzić czy to ciąża nie pozamaciczna :(
Jak gromem w serce jak to usłyszałam... Aż się popłakałam :(
Pamiętam, że przy Adasiu w 6 tygodniu i 1 dniu ledwo było coś widać... Lekarz mówił, że kropeczka może się pojawić z dnia na dzień...
Kazał mi już dziś kupić witaminki, zapisać się do okulisty i laryngologa (chore zatoki mam! ;/) Doktor jest dobrej myśli :)
Do okulisty, bo miałam zatrucie ciążowe w poprzedniej ciąży, a można wcześniej wykryć podwyższone ciśnienie w oczkach niż mierząc ciśnieniomierzem... Dobrze się sklada, bo lekarz mnie umówił od razu na czwartek przyszły :)) do... swojej żony :) można by pomyśleć, że naciągacz, ale nie :)) Ona jest najlepszym lekarzem w okolicy naszej, więc tak czy siak do Niej chodzę :)
Na 95% będzie cesarka!!
W pierwszej ciąży miałam cesarkę... Więc wskazanie... I ryzyko zatrucia, nadciśnienie...
Poza tym już mam obrzęki ;/ u mnie norma :(
Jeśli chodzi o mnie w środku po cesarce, to jest dobrze, ale muszę o siebie dbać i się nie przemęczać :)
I od dziś mam chorobowe ;) tzn miałabym gdybym pracowała :))
W poniedziałek na kolejne badanie bety, wynik powinien się potroić... Dziś mam 289...
Proszę Was o kciuki i ciepłe fluidy w naszym kierunku... :))


Przepraszam, że tak samolubnie...
Wykończył mnie ten dzień!! Adaś marudny, ta wizyta i TO wszystko... :(
Dobrze, że mąż ze mną był, że ciocia mogła z Małym zostać, a S. ze mną pojechał na wizytę, bo sama bym chyba nie wróciła...

Spokojnych nocy i pięknych snów życzę!! :)

Dobranoc!!:)
Buziaki dla Was wszystkich!!:):*

Aaaa... poczekajcie z wizytami do tego 5,5-6 tygodnia... Tak jest najlepiej...

e:
Kacha_wawa lekarz termin wyliczył u siebie na 11 września!! ;D
 
Ostatnia edycja:
Fleur no problem w tym, że ja wyjeżdżam razem z nią i mimo że będę u Mamy, to i tak mnie będzie dręczyć :-( A niestety (lub stety, zależy z której strony na to spojrzeć;-)) w Pl będę aż do marca, więc spokoju tak szybko nie zaznam:no:

NatusiaMa witaj serdecznie :tak:
 
reklama
wstawać laski wstawać!
Jaś wstał dziś o 6...
pobudek nocnych już nie liczę...jak mu wytłumaczyć że zostało mu 8 miesięcy na to by w końcu zaczął przesypiać całe noce i nie jadł w nocy?:)


Paula_zg no masz ja to przeżywalam rok temu te same słowa mi gin mówił! i było dobrze nie stresuj się!!!
 
Do góry