reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Jejku dziewczyny ! Jeden dzień nieobecności na forum a zaległości w czytaniu szok! Ale z drugiej strony - wątek rozkwita i nowe wrześnióweczki przybywają:-)
myszeczka88, Motylla, pallissa serdecznie witam i życzę spokojnych 9 miesięcy.

W sprawie imion to jak będzie chłopak to Franek, a jak dziewczynka to Natalka. Oczywiście wcześniej miałam inne imiona w planach ale jak poczytałam jakie imiona pasują do jakich znaków zodiaków to zmieniłam zdanie i zostało na Franku i Natalce.

Dora_M jeśli chodzi o seks to do wczoraj nie miałam dylematu, bo po prostu nie miałam od jakiś 2 tygodni nawet ochoty. Ale tak sobie myślę, że chyba nie ma żadnych przeciwskazań jak Cię nic nie boli itd.
 
witajcie dziewczyny wieczorem i doradźcie bo jestem załamana
test mam zrobić we wtorek więc do końca nie mam pewności ale czuję na 99% że będzie pozytywny, lekarz na USG powiedział ze mam owulację i ze na pewno się uda jak się postaramy a ja posłuchałam, się postarałam, teraz jestem załamana...
mój synek jest chory dziś dostał gorączkę, z godzinę temu mierzyłam mu temperaturę, schowałam termometr RTECIOWY do szfki a potem otwierałam szafkę i spadł!!!i się zbił, jestem załamana, modlę się żeby nie być w ciąży:no:
a jeśli jestem, to czy to coś może zagrozic, już wyczytałam ze może i wogóle się załamałam
chociaz termometr był w opakowaniu, plastikowym upadł na ziemię ja go podniosłam pomachałam nim i stwierdziłam że rozbity, moja mama go wzięła i otworzyła, uchyliła troche opakowanie ja stałam obok i był rozbity, wyrzuciłyśmy go do reklamówki i wyniosłam do śmieci, dziewczyny czy to grożne?????
piszcie co wiecie proszę, bo się załamę chyba
 
Myszeczka88, Pallissa witajcie serdecznie :)

Dora_M jak nie masz skurczy, plamień itp. to nie masz się co obawiać. Ja w pierwszej ciąży nie miałam przed seksem zahamowań, a i teraz już się zdążyliśmy pobawić ;P

Czarnulka współczuję przeżyć. Myśl pozytywnie, a jutro z samego rana zadzwoń do lekarza, żeby Cię uspokoił lub podjął jakieś działania zaradcze. Ja w każdym razie mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.
 
rety dziewuchy, ale żeście naskrobały od rana!!

witam nowe forumki, mam nadzieję że dołączycie do as na stałe!

czarnulka, spokojnie, na pewno rozbity termometr nie będzie miał wpływu ani na Ciebie ani na dzidziusia, wierze w to!

my w pierwszej ciąży od razu praktycznie zapomnieliśmy o seksie na całe 9miesięcy (S stwierdził że nie chce uszkodzić bejbisia - z całym szacunkiem ale aż taak długiego sprzeta nie ma!!), a w tej ciąży już szalejemy :-D

dosia - Natalka pięknie będzie, moja imienniczka :-D

miłego wieczoru wszystkim życzę
 
Hej dziewczyny. Bardzo długo pisałam tego posta bo mój maluch jest bardzo chętny do pisania razem ze mną a przy okazji ciągnie kabel od myszki i na dodatek jakimś cudem włączył kolejne stronki. A teraz jest marudny bo czas jego kąpieli ispania się zbliża.
Dziewczyny a co sądzicie o seksie w tak wczesnej ciąży? niby nie szkodzi, ale ja mam jakoś obawy, zresztą mój M też. A Wy jak macie?
Jak nie ma zagrożonej ciąży to ja nie mam nic przeciwko seksu w czasie ciąży za to mój małżonek jest na nie bo boi się że zrobi coś dziecku. Przy naszym pierwszym czasami dawał się namówić.

Jejku dziewczyny ! Jeden dzień nieobecności na forum a zaległości w czytaniu szok! Ale z drugiej strony - wątek rozkwita i nowe wrześnióweczki przybywają:-)
myszeczka88, Motylla, pallissa serdecznie witam i życzę spokojnych 9 miesięcy.

W sprawie imion to jak będzie chłopak to Franek, a jak dziewczynka to Natalka. Oczywiście wcześniej miałam inne imiona w planach ale jak poczytałam jakie imiona pasują do jakich znaków zodiaków to zmieniłam zdanie i zostało na Franku i Natalce.

Dora_M jeśli chodzi o seks to do wczoraj nie miałam dylematu, bo po prostu nie miałam od jakiś 2 tygodni nawet ochoty. Ale tak sobie myślę, że chyba nie ma żadnych przeciwskazań jak Cię nic nie boli itd.
Fajnie że już masz wybrane imiona ja to się zaczynam zastanawiać,bo Krysiankowi dopiero wybraliśmy jak się urodził.
 
Hej Dziewczynki :-)
Serdecznie witam wszystkie nowe mamusie :-)
Dorcia, Dorcia? Hmm, skąd my się znamy? ;-):-p Hehehe, trzy styczniówki znowu na jednym wątku, a dwie z tym samym terminem :-)
Tusienka łykamy w takim razie to samo, w poprzedniej ciąży też łykałam Prenatal z kwasami omega :-)
Dziuba, a Ciebie to kojarzę ze styczniówek 2008 ;-) Byłam na grudniówkach 2007 i czasami podczytywałam styczniówki ze względu na sympatę do Anji :-)
Jejku jaka wypompowana jestem :sorry: Oliś ma zapalenie oskrzeli i całą noc szalał, a Młoda mu towarzyszyła :sorry: Ja skakałam wokół Olisia, a małż wokół Jessi. Ciekawe kto będzie obok trzeciego skakał jak cała trójka koncerty będzie urządzała ;-)
Hehehe, będziemy musieli się rozerwać, bo pomocy ze strony mojej mamy to ja nie chcę, nerwowo bym nie wyrobiła, niech ona sobie siedzi w tej Polsce ;-)
 
czesc dziewczynki :)

Dokładnie w sylwestra odkryłam, ze jestem w ciązy :) Tzn sikacz pokazal mi piekne II kreski, kilka dni pozniej to samo :) Szaleje ze szczescia i modle sie zeby dzidzia zostala z nami przez te 9 miesiecy (poprzednim razem poronilam w 5tc). Termin wyliczylam sobie na 9 wrzesnia ale zobaczymy co powie ginek :)
Witam wszystkie dziewczynki i zycze wam spokojnych 9 miesiecy
Buziaki:*
 
reklama
Cześć dziewczyny! Bardzo chętnie się do Was przyłącze.... To będzie moje pierwsze dziecko i jestem bardzo szczęśliwa :) Wg moich obliczeń termin mam na 4.09 czyli jestem w 6 tygodniu.... chociaż beta (ponad 70 000) i rozmiar dziecka (7,5mm) świadczą o 7 tygodniu....
 
Do góry