reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

witajcie Kochane,
całe szczęście dziś wolne, obudziłam się o 1.30 i do 4.30 nie mogłam zasnąć :angry: ledwo co na oczy widzę i wszystko mnie boli od razu :angry:
no nic, zbieramy się i jedziemy z małą do rodziców, żeby wrócić o ludzkiej godzinie, to może zdołam się kimnąć w ciągu dnia...

Asia - też mam takie dziwne przeczucie że w brzuszku mieszka dziewczynka, zresztą moja Tysia mówi że to siostrzyczka i rozmawia z nią...

sawi - jak tak czytam te imiona z tej str co podałaś - to mój dylemat urósł do niesamowitych rozmiarów...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jejku, jeden dzień przerwy i naskrobałyście tyle, że hej..
Nie pamiętam co komu :zawstydzona/y:..
napisze tylko, że moja beta 1478, przyrosła w ciągu 48h z 505,5:-) takz chyba super..
wizyta 25.01.
Martwię się tylko tym, że brałam ten paracetamol..bo niby można, ale od 4-9 tyg wszystko się u dzidzi wykształca, także najlepiej nie brac nic. U mnie niestety temp wzrastała, coś trzeba było działać.

Co do imion, to mój mąż wymyślił Ada..stwierdził, że jedna Iga, więc druga też tak krótko..ale zobaczymy. Ja osobiście wolę dziewczynkę.
Co do usg, miałam robione co 4 tyg w pierwszej ciązy. Moim zdaniem napewno nie szkodzi.
My rodzicom nie mówiliśmy. Mojej małej tez nie. Po ostatnim razie, chcę jeszcze poczekać. Potem cięzko mi było wytłumaczyć 3 latkowi, ze dzidzi już w brzuchu nie ma..smutne strasznie, bo pamiętam że jak sie pytała, to ryczałam strasznie..:-(
 
asiawos - spokojnie, skoro Paracetamol nie szkodzi maleństwu to nieważne w którym tygodniu, po prostu nie szkodzi... nie przejmuj się bo bardziej stres zaszkodzi Twojej dzidzi.

sawi - przyjemnej wizyty rodzinnej :)
 
Cześć dziewczyny,
chyb ado Was dołączam, wczoraj zrobiłam test i pi razy drzwi wychodzi mi 14września:) do gina pójdę za jakieś 2 tygodnie jak zrobię betę, bo ostatnim razem tylko mi stracha napędził pozamaciczną a okazało się że było ok; tak więc jestem mamą styczniową 2010 podobnie jak kacha_wawa i paulazg:) mam synka Jasia, dużo pracy i od dzisiaj jesteście na mnie skazane:)
 
Witajcie :)

Dorciaa w takim razie życzę mniej stresów, niż poprzednio :) No i witaj wśród nas :)

Aniawos tym razem musi się udać. I nie martw się tak tym paracetamolem.

Sawi udanej uczty :)

Ja też coś czuję, że będzie dziewucha... Ostatnio od samego poczęcia wiedziałam, że będzie chłopak, no i się sprawdziło. Ciekawe, czy i tym razem mam rację. No ale tego się dowiem za jakieś 8 miesięcy :D

Myśmy powiedzieli naszym Rodzicom i Siostrom, no i ja jeszcze powiedziałam swojej Chrzestnej. Poprzednio też rozgłosiliśmy nowinę od razu po zrobieniu testu.
 
tak więc jestem mamą styczniową 2010 podobnie jak kacha_wawa i paulazg:) mam synka Jasia, dużo pracy i od dzisiaj jesteście na mnie skazane:)

Dorciaa cześć, gratulacje..
i mam takie pytanie może glupie..dziewczyny macie takie malutkie dzieci, chciało Wam się tak od razu mieć kolejne?? bo ja np. pamiętam, że mając taką mała Igę drugą ciąża byłaby dla mnie katastrofą..tzn. trzeba jeszcze poświęcić tak dużo uwagi tej jednej dzidzi..a tu jeszcze druga..ja chybabym nie dała rady. Wolałam trochę poczekać, zeby mała była już bardziej samodzielna, żebym mogła jej wszystko wytłumaczyć itd...po drugie jak chciałam odpocząć, wyrwać się z domu..bo po roku siedzenia z córcia brakowało mi bardzo "innego" życia..tzn. lekkiego oderwania się od pieluch, kup, ząbków itd. Stąd moje pytanie:-)

A i pytanko, wiecie co można stosowac na oprychę? wylazła mi mega wielka na ustach..wrrrr!!! jak nie urok to .....
 
Witajcie dziewczyny właśnie zrobiłam test i wyszedł pozytywnie więc mam nadzieje że do was również dołączę, wszystko się okażę po wizycie.
 
reklama
Cześć ja się wreszcie trochę wyspałam, ale od rana coś mnie mdli i mdli, a na 13 czyli za godzinę jedziemy do moich rodziców na obiad - akurat dziś jak się marnie czuję ech.
Sawi bardzo mi się podoba wątek z informacjami o ciąży, nie chciałam tam dodawać komentarza, bo może ma być bez komentarzy... fajnie też wygląda lista wrześniówek - i wszystkie suwaczki takie same - naprawdę fajny widoczek :)
Nie zastanawialiśmy się jeszcze tak poważnie nad imionami, ja zawsze mówiłam że chciałabym bliźniaki, ale teraz to już niekoniecznie chyba.
Co do tabletek to biorę Prenatal classic, rzeczywiście ma sporo witamin, ale nadmiar jest wydalany z organizmu przecież, a dawki witamin w ciąży są wymagane wyższe niż przed ciążą, czy jednak się mylę?
 
Do góry