reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Motylla witaj i zagość na dłużej :)

Aniawos ja to się nawet teraz zastanawiam, czy się nie pospieszyłam troszkę, a Młody będzie miał nieco ponad dwa latka, jak się Dzidzia urodzi. Ale Styczniówki 2010 to podziwiam za odwagę :) Ostatnio pisałam, że się dowiedziałam o ciąży mojej koleżanki - ona z kolei rodziła w lutym 2010, a na sierpień 2011 spodziewa się BLIŹNIAKÓW! Ja z taką gromadką na pewno bym sobie nie dała rady... Zwłaszcza, że mieszkamy za granicą i nie możemy mieć babć na zawołanie...

A mnie Mąż wreszcie zaopatrzył w witaminki i tak od dziś łykam Pregnacare z kwasami Omega :)
 
reklama
motylla witaj:-)
tusienka ja bym się załamała jakbym miała bliźniaki..mam nadzieję, ze u mnie w brzuchu siedzi jedna dzidzia:-) a gdzie tu trójka takich maluchów? bo jednak 1,5 roku i dwa noworodki..to jest trójka maleńkich dzieci...dla mnie awykonalne:rofl2: ja mamrodziców i tesciów na miejscu, ale raczej rzadko korzystam z pomocy, tzn. teraz juz wiecej, ale jak Iga był mała, to własciwie wcale. Wogólebyłam taka matką, ktora uwazałą ze robi wszystko naj..naj..nie dawałam małej nikomu, na spacery sama, przewijać sama,karmić itd..teraz z perspektywy czasu widze, że to było głupie..ale tak było i juz. Teraz myślę, że bede mądrzejsza:-)

Moja mama zabrała Igę..siedze i gnijęw domu, pod kocykiem..już mi się chce gdzieś wyjść. Ale jeszcze dzisiaj, jutro i powinnam się wykurować.
We wtorek jadę na szkolenie do Gdańska:-)na dwa dni..witajcie przecenki:-)także się cieszę. Moja Iga ma we wtorek bal w przedszkolu, musimy pojechaćpo jakiś stroj..wymyśliła sobie Roszpunkę:-)trzeba bedzie poszukać.

Co do witamin, to mój gin tez uwaza, że do 12 tyg kwas foliowy a potem witaminy. W pierwszej ciązy brałam elevit. Teraz zobaczymy..
 
Właśnie czytam "kiedy mozna zrobić chłopca kiedy dziewczynkę":-D..nigdy na to nie zwracałam uwagi poniewąz miałam zawsze nieregularne cykle, nigdy nie wiedziałam kiedy mam owu..i czy w ogóle mam. Teraz wiem kiedy miałam..ale kochaliśmy się i przed i po..i ciągle ;-)więc nie wiem którym plemnikom się udało...zobaczymy za jakieś dwa miesiące...
 
Dorciaa cześć, gratulacje..
i mam takie pytanie może glupie..dziewczyny macie takie malutkie dzieci, chciało Wam się tak od razu mieć kolejne??

CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI! :) znam dziewczynę, która pierwsze dziecko urodziła w styczniu drugie w grudniu tego samego roku, żyje ma się dobrze aczkolwiek czasem jest ciężko...

Mój Jaś to grzeczne dziecko, pracuję w szkole i w domu mam lekcje a on w tym czasie się bawi (kiedy nie ma niani) więc będzie dobrze, grunt to myśleć pozytywnie; o drugim dziecku zaczęłam myśleć jak Jaś skończył 7 miesięcy... docelowo chciałabym trójkę ale nie wiem czy mój m to przeżyje:) będzie dobrze! na dzień dzisiejszy w lutym 2012 wrócę do pracy (18h) i jakoś to będzie bo myślę że w pracy można zregenerować siły jakoś inaczej i wtedy ma się więcej cierpliwości do własnych:) ja w pracy odpoczywam od domu, w domu od pracy i do przodu!


Witaj Motylla!


Aniawos a skąd dokładniej nad tym morzem? ja Koszalin:)
 
Ja również nieśmiało:zawstydzona/y: chciałabym się dołączyć do Wrześniówek wg różnego liczenia wychodzą terminy od 2 do 4 września:-) Dowiedziałam się w Wigilię że zostanę mamą i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:-) Gratulacje dla Was wszystkich:-)
 
Dziewczyny a co sądzicie o seksie w tak wczesnej ciąży? niby nie szkodzi, ale ja mam jakoś obawy, zresztą mój M też. A Wy jak macie?
 
Ja również nieśmiało:zawstydzona/y: chciałabym się dołączyć do Wrześniówek wg różnego liczenia wychodzą terminy od 2 do 4 września:-) Dowiedziałam się w Wigilię że zostanę mamą i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:-) Gratulacje dla Was wszystkich:-)

to tak jak ja tylko ze test zrobilam 31 na sylwestra,termin tez taki mam 2 4 wrzesien
 
reklama
Do góry