reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Cześć..
ellsi współczuje huśtawki nastroju i ojca bałaganiarza...chybaby mnie szlag trafił..chociaż pedantką nie jestem..
kasiula ja też tą prognozę widziałam..ale u nas dzisiaj od rana deszcz plus burza...
karola nie wczytuj się tak...bez sensu, tylko się będziesz denerwować..pewnie, że lepiej jakby nie było paciorkowca, ale jest, dostaniesz antybiotyk i będzie ok:-)
misiako
i jak sesja?

U mnie nocka ok..jakoś lepiej śpię ostatnio..jak już zasnę to max dwa razy siku a tak śpię.
 
reklama
Boshhhh, dlaczego już jest rano????

dzięki dziewczyny za dobre słowa, zasnęłam jak sie szaro zaczęło robić, a jak się obudziłam to właściwie tak samo było na dworzu. Aktualnie grzmi tak ze masakra, pioruny lecą, deszcz leje od rana i mega ciemno... zapowiada się świetny dzień :wściekła/y: chciałam jechać do mamy i na zakupy razem, ale jak tak leje to nie pójde nawet po auto na parking, bo daleko, to bedziemy calutkie mokre. Na dodatek zaczęłam drukować to co se pościągałam dla małej w nocy, Tyśka podniecona że nowe kolorowanki, a tu dwie strony wyszły i tusz sie skończył :wściekła/y: chyba zainwestujemy w nową drukarkę, bo te archaiczne na tusze to jakiś przeżytek już!!

karola - przestań czytać jakieś pierdoły, wiesz co jest w necie napisane! spokojnie, będzie dobrze, masz jeszcze trochę czasu... i dużo zdrówka dla babci! wiem co to znaczy chora staruszka, oby lekarze wymyślili najlepsze rozwiązanie!!

mira - no w sumie niedaleko mam, następnym razem spodziewaj sie mnie o 3.30 czasu nocnego :-D

magda - zazdroszczę posiadania wtyczki w branży nabiałowej, u mnie tego uywa co chwilę w nieziemskich ilościach!!
 
karola nie martw się, najważniejsze to skontaktuj się z lekarzem, przepisze antybiotyk i wszytsko będzie ok. Zobaczysz ;-)
Dziewczyny leje u mnie jak z cebra :( do tego grzmi, wyszłam na balkon i jakoś tak mroczno . . . . brrrrrrrrrrr prawie jak jesie

Dziuba faktycznie jesteś z Gdańska więc to niedaleko, jak by co . . . wpadaj
 
Ostatnia edycja:
Witam

U mnie dziś noc rewelacyjna w porównaniu do wczorajszej, przespałam całą, nawet do toalety pobudki nie było :-) Śniadanko zjadłam, powoli szykuję się do pracy zawieść zwolnienie i podbić książeczkę, ciekawe czy mi podbiją wpisując późniejszą datę bym nie musiała do nich jeszcze raz jeździć, było by miło ...

Moja mama i babcia też na początku wbijały mi do głowy że za wcześnie nie wolno nic kupować bo to pecha przynosi, ale się ich gadaniem nie przejęłam, przyszedł czas wyprawka została kupiona, a teraz jedna przez drugą dzwonią i sie pytają czy już wszystko mam :-p

dziuba ja wczoraj zjadłam serek danio , zlitowałam się nad nim bo tak leżał, jak bym wiedziała to bym Ci zostawiła :-p
Karola głowa do góry, dostaniesz antybiotyk i się podleczysz, najważniejsze że wykryto "gada" .Nie zawsze jest tak że przy porodzie sn dziecko zaraża się od matki, poprostu loteria. Jestem optymistką ,będzie dobrze, daj znać co lekarz powiedział.
 
Dzieki Dziewczyny, juz nie czytam żadnych głupot... Dzwoniłam do lekarza, powiedział mi , że zostanie mi podany antybiotyk dopiero przy porodzie :eek: mam nadzieje, że nie będzie to za późno... powiedział, żeby sie nie marwic i że porozmawiamy jeszcze na ten temat na wizycie 03.09. - boje się tylko co będzie jak do tego czasu urodze??
 
Dziewczynki ja tez ogladalam ta pogode dlugoterminowac i zalamalam sie. Jak ja juz ciaza mega zaawansowana to upaly. Eh pieknie. Licze ze wrzesnien nam przyniesie troche ochlody.
Noc bardzo dobrze przeleciala, rankiem mnie synus kopaniem obudzil az milo :) Dopiero 10 a ja juz sapie i sie poce :)
 
hej!
u mnie w Pile trochę w nocy popadało a teraz jest ciepławo,coś czuję,że zrobi się upalnie...
noc przeszła jako tako,choć budziłam się bo wydawało mi się,że wody się sączą,na szczęście nie...ale co się strachu najadłam...
mam nadzieję,że dziś nic się nie wydarzy,bo średnio mi się ta dzisiejsza data widzi na poród...19.08 ? wolałabym parzystą np.20.08, w sumie mały załapałaby się na Lwa,też jestem Lwem ,więc by było fajnie:-)
pozdrówki dla wszystkich wrześniówek,trzymajcie się !
 
reklama
Aniawos, mira, dziuba ja się bardzo chetnie z wami słońcem podzielę, u nas dziś skwar niesamowity :-(

Nici z mojej wyprawy do pracy, poległam, wyszłam na chwilkę do sklepu i myślałam że zemdleję normalnie mroczki przed oczami widziałam :-(Zmierzyłam ciśnienie, bardzo niskie, w głowie huczy, zimną butlę z lodówki wyjęłam i leżę, nigdzie się nie ruszam. Przeraziłyście mnie tymi prognozami :szok:

dziuba serek danio kupiłam :-p
 
Do góry