reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Cześć dziewczyny dołączam do forum jako wrzesniowa mama, termin na 22 wrzesien.
Serdecznie wszystkich witam i pozdrawiam:-)

ja w 25 tyg mam na plusie 7kg, ale najlepsze ze najwiecej utylam w ostatnim miesiacu, wczesniej to az niepokojaca waga nie wzrastala, mam nadzieje ze jeszcze maks 6kg i grama ni wiecej heheheh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej laseczki, ale upal. Zaczynaja mi puchnac nogi. Jestem chodzaca kuleczka.
Do tego mam nadmierny apetyt i waga mi za mocno wzrasta. Mam juz 7 kg do przodu, lekarz powiedzial ze nie powinnam przekroczyc 12 w calej ciazy. Czuje ze sie nie uda. Jak w przeciagu miesiaca przybralam 2 kg.

Ja tyle samo mam na tym etapie. 3tyg temu na wizycie miałam 5kg do przodu, teraz moja waga wskazuje od 1,5-2kg więcej. Jutro się przekonam dokładnie, bo mam wizytę.
Myślę,że te 2 kg na 3 tyg to taki normalny wynik i nie ma się czym zamartwiać.
 
Dziewczyny, no nie przejmujcie sie tak ta waga bo to nic dobrzego nie przyniesie. Trzeba jakos przezyc te 3 miesiace jeszcze. Oczywiscie nie jest za dwoje ale dla dwojga i tyle. Ja juz sie pogodzilam ze pewnie przybedzie mi jakies 7 kg ale wazniejsze jest ze moja niunka bedzie zdrowa i odzywiona :-D
Wlasnie pozarlam miske makaronu z truskawkami wiec zarowno dusza jak i cialo dopieszczone :-D W taki upal nie wyobrazam sobie innego jedzenia. Lekkie i smaczne :-)
 
kastra
witam na forum, ale prosze edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim.

ja byłam na zakupach, myślałąm że zejdę, i jeszcze schabu na schabowe nie było dla męża, więc będzie zły pewnie że golonka a nie schabowe, ale ja już sił iść gdzie indziej nie miałam.
 
Dajcie spokoj, pogoda dzis jest beznadziejna! Padam z ciepla, duchoty, woda mi sie zatrzymuje, chyba ide sie kimnac na chwile bo padam na twarz.
 
BigChild
masz w 100 % racje.

a mnie najbardziej w przybieraniu wkurza to że idzie mi najwięcej w uda :( są ogromniaste i szału dostaje jak chodze :(
 
Bigchild z tą pogodą to potwierdzam chociaż u mnie właśnie się rozpadało.

Bluetooth nie żebym jakoś rozpaczała nad wagą bo raczej sobie nie odmawiam ale chodzi bardziej o nastawienie czego mogę oczekiwać. Wiem że jakieś tam kalkulatory itp ale u mnie niestety się nie sprawdza. Zobaczę jak pójdę do lekarza ile na tamtej wadze wyjdzie.
 
ellsi rozumiem, to tak jak ja, tez zapytam moja ginke za tydzien jak ona to widzi, ile jeszcze moe przytyc.
asia to jak z tym watkiem na temat listy do szpitala? zrobilas juz, bo jakos nie moge znalezc? sorki ze tak popedzam ale w ten weekend bede prawdopodobnie przedostatni raz w Polsce i chciabym juz wiedziec co kupic :-)
 
miałabym ochote popływać w jeziorku ale wstydzę sie w takim normalnym kostiumie a nie mam ciążowego:(

Bafinka w czym problem. Ja wczoraj byłam na basenie i to spokojnie w normalnym stroju kąpielowym. O dziwo brzuszek spokojnie się w nim mieści (jest dosyć rozciągliwy). Nic mi tam nigdzie niepotrzebnie nie wystawało. No może poza ndamiernymi kilogramami, ale chrzanić to- woda w taki upał to zbawienie.
 
reklama
mi tam upały jakoś specjalnie nie przeszkadzją, nogi nie puchna i ogólnie samopoczucie ok:-)
weekend miałam super udany, bo odwiedzili nas znajomi i cały dzień od rana na lezaczkach, albo nad jeziorkiem, bo mieszkam 500m właśnie od cudnego jeziorka z piaszczystymi plażami ( taka moja mała namiastka morza:-)) w wodzie sie pochlapałam:-) ja tam stroje mam same 2 częściowe, ale chyba aniawos pisała kiedyś że opala sie w bluzce tubie i poszłam w jej ślady, ubieram majtki od stroju i tubę na górę i fajnie jest:-)
trochę się zjarałam, a zwłaszcza plecki ale od razu lepiej sie czuję taka bardziej brązowa!


ja tez mojej mamie wyciełam taki numer, że jak ona gotowała obiad ja w pokoju obok siedziałam na parapecie za oknem:szok:
 
Do góry