reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

dzięki dziewczyny, po prostu szlag mnie trafia, w sklepach same przeceny, wszystko mi się podoba, ale w nic się nie mieszczę, nawet nie biorę pod uwagę żeby kupować coś na "po ciąży" bo kto to wie jak będę wyglądać?? :zawstydzona/y::zawstydzona/y: kupiłam sobie za to talerz w Home&You, taki podstawek do ciasta w kształcie stokrotki... artykuły do domu przynajmniej nie zmieniają rozmiaru.

misiako - dobrze że się odezwałaś, odwiedzaj nas częściej!

my jedziemy na działkę, wrócimy w sobotę bo mam jeszcze zjazd na podyplomówce, więc miłego początku weekendu wszystkim!
 
reklama
Dziuba powala mnie Twój optymizm:-D
Mnie czeka wycieczka w przyszłym tygodniu po cos na wesele 18.06. Mam nadzieje ze nie złapie dola;-)
Maja jedzie na zielone przedszkole to bede miała chwile na buszowanko sklepowe.
 
DZiekuje. Kurde az sie obawiam tego badania, do tego jakis pol roku temu mialam juz to badanie. Bo mam niski cukier i sprawdzali mi to. Pamietam ze to bylo niedobre!
 
Witam,
ostatnio mam mało czasu. Ale czytam regularnie. Ja na badanie glukozy wybieram się w przyszłym tygodniu. W poprzedniej ciąży jak robiłam to wcale nie było takie straszne. Mam nadzieję ze i tym razem będzie ok. I teraz i w popfrzedniej ciąży mam wielkie parcie na słodkie. Wtedy po glukozie ze 3 dni mi się słodyczy nie chciało. Ale dałam radę.
 
DZiekuje. Kurde az sie obawiam tego badania, do tego jakis pol roku temu mialam juz to badanie. Bo mam niski cukier i sprawdzali mi to. Pamietam ze to bylo niedobre!

Bigchild
Badanie wcale nie az takie straszne, tyle że wymaga trochę czasu, bo pomiar po 2 h,no i trzeba być na czczo,ale to wiesz bo juz badanie miałaś.
Ja dostałam kubek półlitrowy do wypicia z 75 glukozy. Dobra rada od zaufanej położnej!!! plaster cytryny - pomoga złagodzić smak słodyczy i serio działa - dla mnie trochę jak Sprite smakowało. Cytryna nie zmienia wyniku badania a smak przyjemniejszy!

polecam ten patent :)))

Ja już po krzywej cukrowej, wyniki ponoć Ok.

 
Ostatnia edycja:
Witajcie po nieobecności. Mój syn jest marudny, bo idą mu 4 i nawet nie mam czasu siąść. Przez tą pogodę to się rozpuszczam a mój brzdąc bardzo mało je ,dobrze że chociaż dużo piję. A wczoraj z rana pojechałam do laboratorium i popołudniu miałam wizytę u gina, więc musiałam rano wstać i naszykować Krystka do babci żebym mogła pojechać na badania. Miałam też do wypicia glukozę ale najpierw pielęgniarka pobrała mi krew z palca a potem z żyły a po 2 godzinach znowu z żyły. Ale najważniejsze że jakoś zniosłam siedzenie te 2 godziny.
 
reklama
Wy widzę wszystkie musicie przez ta glukoze przejść a mnie ominie to badanie .
Witam dawno nie widziane kolezanki :-D
Po tej wczorajszej burzy dzisiaj było tak superowo zero duchoty i taka temperatura mi odpowiada .
 
Do góry