reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Nie martw sie, ja zaczelam juz 21 tydzien i tez jeszcze nie czuje.... czasami mam wrazenie jakby mi sie dziwnie ruszalo cos w brzuchu ale to glownie po stronie lewej wiec zwalam wszystko na zoladek i jelita... mam nadzieje, ze to bobas... poki co tyje i nic zlego mi sie nie dzieje wiec sie bardzo nie denerwuje. Ide w czwartek na kontrol i sie zobaczy.
Ps. na majowkach podobno byla dziewczyna ktora do 30 tygodnia nie czula ruchow :D
 
reklama
Mi wydawało się kilka dni temu, że czułam jakieś puknięcie- zaraz po miłosnym uniesieniu z mężem. Ale głowy nie dam sobie uciąć, że to dzidziuś. Mam 20 tydzień i tak naprawdę nic konkretnego. Może jest to też spowodowane budową mojego ciała- mam szerokie biodra więc malec ma raczej sporo miejsca, a poza tym warstwa tłuszczyku pewnie też robi swoje :)W piątek byłam na usg, maluch wielki urósł już, ma już 20cm od głowy do stópek.
 
Witam się poświątecznie!
Ja też nie czuję żadnych ruchów, czasami może wieczorem jak położę rękę na brzuchu to tak delikatnie jakbym cośwyczuwała pod ręką, ale to pewnie ruchy jelit, a nie Maleństwo...Więc poczekam na jakieś bardziej konkretne znaki...Póki co się niczym nie przejmuję, bo na ostatniej wizycie lekarka mi powiedziała otwarcie, że przy mojej budowie to mogę poczekać na ruchy...ale około 20 tygodnia powinny zacząć się pojawiać, tylko pytanie czy je poczuję;-)
Ale mam lenia poświątecznego - już odliczam dni do L4!;)
Miłego dnia!
 
witam was kobietki :):)
świeta szybko mineły..co do ruchów to ja czuje coraz czesciej, choć nie są aż tak mocne:)
myślę ze na mocne kopniaki musze jeszcze trochę poczekać:):)):) po tych świetach to napewno mam ze 2 kilo na + bo troche sobie pofolgowalam i ciągle cos tam jadlam:):p ogólnie pogodę mieliśmy deczowa więc siedzenie w domu temu sprzyjało:)

jej dziewczyny juz sie niemoge doczekać kiedy zobacze mojego maluszka:):) za miesiąc zacznę pewno kompletowac wyprawkę...oczywiście jak dowiem się kim jest moje male bobo:):):)

miłego dnia kochane:*:*:*:*
 
Hej dziewczyny, a ja wczoraj poczulam cos mega dziwnego, lezalam w lozku i nagle moj brzuch sie mega wybrzuszyl, normalnie to czulam i taki twardy, dotykam reka i czuc bylo cos twardego na dlugosci brzucha, tak potrwalo to zminute, ze maz tez pomacal i az sie przestraszyl ze co to jest i przeszlo, brzuch wrocil na swoje miesjce, mysle ze to dzidzia sie wypiela, bo mozna bylo wymacac nawet jaka ma wielkosc na dlugosc. ALbo nie wiem co to bylo :p
DzIen wczesniej mialam strasszne bole w pachwinach ze chodzic nie umialam, cos mi sie widocznie naciagalo. Ale juz przeszlo i jest ok.

Mam pytanko, nie mam infekcji grzybicznej, natomiast zaobersowalam dziwne uplawki i mysle ze moze to byc poczatek infekcji, czy ktoras moze mi polecic jakies globulki dostepne bez recepty?
 
Witam po swietach;)

Dziś zaczynam swoje wczasy pod gruszą, więc 2 tyg wylegiwania się w domku;). Potem jeszcze na 6tyg do pracy i śmigam na L4.
Wysypka powoli schodzi. Natomiast od tyg leci mi z nosa krew i spływa do gardła, tak,że pluję krwistą śliną. No ale cóz, kolejny urok ciąży;)
 
Witam poswiatecznie ,ja dopiero od trzech dni czuje delikatne ruchy maluszka,pozno, ale to podobno ma zwiazek z lozyskiem ktore tym razem mam na przedniej scianie.Kaske czulam juz w 16 tygodniu wiec tym razem naprawde juz nie moglam sie doczekac :) BigChild uplawy w drugim trymestrze to rzecz zupelnie naturalna ,zanim zaczniesz cos brac na wlasna reke pogadaj o tym z ginem :)

Milego dnia brzuchatki !
 
Moze i normalna sprawa, ale one brzydko pachna.. Mialam juz cos takiego kiedys. A tyle bylo spokoju. Ja to taka wrazliwa jestem ze od papieru pachnacego moge infekcji dostac, ostatnio kupilam przez przyapdek taki i ja nie uzywalam ale maz i moze to on mnie jakos podraznil. Sama nie wiem.
 
Ale to może być również zakażenie dróg moczowych. Kiedy miałaś badanie moczu robione?? Może warto powtórzyć. Ja dostałam na takowe Femisept, tabletki ziołowe bez recepty. Ale wydaje mi się, że powinnać jednak pójść z tym do lekarza, bo to nigdy nie wiadomo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja już wróciłam ze świąt, pojeżdziliśmy trochę najpierw po rodzinie męża potem do mojej w góry. czułam się tym kompletnie wykonczona i dzisiaj do 10 odsypiałam.
 
Do góry