reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

witam sie i ja wszystko wróciło do normy... mąż w pracy ja ogarniam dom... uwielbiam takie wolne dni:) wczoraj byliśmy w zoo.. ale strasznie dużo ludzi wpadło na ten sam pomysł.. no i do weekendu długiego zresztą:)
 
reklama
Witajcie po świętach. Z samego rana tak po 8 byłam z synem na dworku, bo jak tylko śniadanko zjadł to mnie za rękę i do drzwi, więc się ubraliśmy i poszliśmy na plac zabaw, wybawiliśmy się na nim, a potem skierował swe kroki do ptaszków, które siedziały sobie na trawce. A jak już się zmęczył to wróciliśmy do mieszkania na drugie śniadanko a teraz śpi. Muszę jeszcze w tym tygodniu pójść do laboratorium bo 4 maja mam wizytę, a nie jestem pewna czy 2 maja będą mieć czynne.
 
Witam poświątecznie :-)
czuję się strasznie ociężała i zmęczona. Przed świętami miałam dużo pracy, za dużo wzięłam na swoje plecy obowiązków. Przez całą sobotę nie usiadłam na chwile a efekt był taki że miałam strasznie opuchnięte nogi :eek:
Także dziś leniszkuję do woli. Pozdrowienia słoneczne :tak:
 
a ja poprasowałam i jakoś bardzo mnie to zmęczyło.. teraz chwila odpoczynku a potem za obiadek trzeba sie wziąć..

mój szkrab kopie na całego cały dzień już go czuje:) a czasami tak śmiesznie się ułoży że czuje jego nóżkę lub rączkę:) z jednej strony brzuch mi twardnieje i na końcu odstaje mała kulka... kurcze jak ja teraz tak to czuje to co będzie potem:)
 
Ostatnia edycja:
Ja od kilka dni czuje cos i myślę że to może być to! :-)
Takie jakby pojedyncze puknięcia baaaardzo delikatne. Na początku nie wiedziałam czy to dzidzia ale jak zaczęło codziennie się powtarzać to chyba nie ma innej mozliwosci :-) Jutro wizyta, może dzieciatko pokaże w końcu swoją płeć. Mam przeczucia na chłopczyka ale kto to wie kto tam siedzi :-)
 
Święta, święta i po świętach, :-) Witam

Poleniuchowałam sobie troszkę przez te dni, pojadłam najwięcej to ciasta takie miałam parcie na słodkie :-p,ogólnie jakoś słabo się czułam, wszystko leciało mi z rąk ( potłukłam co nie co :-p), niskie ciśnienie i do tego pobolewała mnie głowa, ale mimo wszystko święta zaliczam do udanych :-)

Teraz powoli szykuję się do małego remontu, w środę mają przyjechać moi rodzice i się zacznie odświeżanie :-)

Byłam odebrać wyniki prób wątrobowych i wygląda na to że wszystko w normie, choć bilirubina troszkę niska- 0,2 (norma 0,3-1,2), poczekam na komentarz lekarza przy wynikach, może to nic takiego.

Miłego dnia , Pozdrawiam
 
A ja poszłam na ryneczek, bo chciałam kupić świeże warzywa, a tam pustoooo:(, więc przeszłam sie po lumpeksach i tak o to zakupiłam nowe spodnie ciążowe za całe 18zł. Normalnie szyte jak dla mnie;).
Teraz czekam na bratowa i bratanice i idziemy na plac zabaw, bo pogoda piękna - normalnie gorąco jak latem:)
 
Cześć,
ja juz w pracy..nie chciało się, ale co tam. Pogoda piękna, chyba ze 20 stopni..az żal siedziec w murach. I mój plan, że do końca czerwca w pracy chyba legnie w gruzach i będzie do końca maja:-)zobaczymy.
Po świętach..zleciało szybko, dwa dni, jedzenie, spacerki i koniec. Większosć u moich rodziców, wczoraj tylko u teściów na śniadaniu, ale ja sie ewakuowałam z małą na specr do Ustki, a P został. Jakoś mnie moja teściowa drażni...nie chciało mi się jej słuchać i z nią gadać.
Ja kopniaki już czuję..a czułam chyba od 17 czy 18 tyg..boże..coś z moją pamięcią...big child ja na początku też czułam nie kopniaki a takie właśnie rozpychanie..to na pewno dzidzia:-)
Czekam już do 17..nie mogę sie doczekać..mam nadzieję, ze potwierdzi się płeć i że wszystko będzie dobrze z dzidziolem..
 
reklama
Hej, a ja spędzilam świeta w pracy :/
A wieczorem w wielkanoc poczułam jakby taka mała foczka przepłynęła tuż pod skórą w brzuszku......ale wczoraj nic ....tylko takie małe bąbelki pękajace....
 
Do góry