reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
:-)witam was kochane niedzielnie ja juz po pieknym obiadku pierogi z truskawkami pycha tak za mna chodzily ze szok....:tak:ja nadal nic nie czuje juz sama nie wiem czekam do wizyty ktora mam miec 27 kwietnia,cos mi burczy w brzuchu no ale nie jestem pewna czy to to jak nie dostane pozadnego kopniaka to chyba sie nie przekonam ze to to....nadal czekam na piekne kopniecie od ktorego tygodnia zaczynaja kopac tak pozadnie moze wiecie??????????????????

Ja nic nie czuje i dlatego mam obsesje. To juz 20 tydzień i nic! Mozna zwariować :(

Widze dziewczyny , że i Wy nic nie czułyście , ale juz powoli sie to zmienia... u mnie nadal nic i zaczynam byc już powoli zestresowana tym faktem. 30 kwietnia idę na wizytę do gina i mam nadzieje, że sie uspokoję, bo póki co zaczynam powoli panikowac... Czy jest tu jeszcze jakaś mama, która nie czuła do tej pory ruchów fasolki? Czy tylko ja się ostałam?

Przy okazji Przyszłe Mamusie - życzę Wam Spokojnych, Radosnych Świąt Wielkanocnych i samych pyszności na stole - byle z umiarem :-)
 
Ja także przyłączam się do życzeń. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

karola84 ja też jeszcze nic nie czułam. Wprawdzie jestem ponad tydzień za Tobą, ale może to Cię nieco uspokoi. Na pewno niedługo zacznie kopać, zobaczysz:-)
 
Nanusia z tą wysypką to spokojnie :-) Wbrew pozorom często się w ciąży zdarza i nie oznacza nic groźnego :tak: W ciąży z Jessicą miałam strasznie upierdliwą wysypkę i niestety dopiero Clotrimazolum pomogło, a w ciąży nie powinno się tego stosować. Ale stosowałam go w porozumieniu z lekarką i szybko wysypka zeszła. A wcześniej przez kilka tygodni nic nie pomagało, a wszystkie wyniki były w porządku. Spokojnie, będzie dobrze, a mamy zawsze lubią paniki nasiać ;-)

Co prawda ja świąt nie obchodzę, ale:

Wam Wszystkim Kochane życzę Wesołych Świąt :-)
 
Wesołych i Spokojnych Świąt


jako-wielkanocne.jpg
 
reklama
Do góry