reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

mmm ... teraz mam ochotę na lody w szczególności na sorbeta mango ;-)
dziś jak byłam na spacerku to obserwowałam wózki dziecięce bo mega dużo osób chodziło z dziećmi w sumie nie ma co się dziwić jak ładna pogoda :-) zaraz zacznę się szykować na basen,ale przed tym właśnie myślę co mam sobie zjeść :-)
pallissa co do kopniaków to ja od tygodnia czuję takie porządne :D ale to myślę że nie można powiedzieć od którego tygodnia czuć bo to każda z nas ma inaczej... Jak byłam na wizycie w czwartek to właśnie mówiłam do lekarki że czuję już kopniaczki i jak się wierci maluch a ona mi powiedziała że się nie spodziewała,że tak szybko zacznę czuć i nie pytała o to,później powiedziała że jestem drobna i szczupła i że pewnie dlatego tak szybko czuje...pewnie lada dzień i zaczniesz czuć :-)
 
reklama
:-):-):-):-)
mmm ... teraz mam ochotę na lody w szczególności na sorbeta mango ;-)
dziś jak byłam na spacerku to obserwowałam wózki dziecięce bo mega dużo osób chodziło z dziećmi w sumie nie ma co się dziwić jak ładna pogoda :-) zaraz zacznę się szykować na basen,ale przed tym właśnie myślę co mam sobie zjeść :-)
pallissa co do kopniaków to ja od tygodnia czuję takie porządne :D ale to myślę że nie można powiedzieć od którego tygodnia czuć bo to każda z nas ma inaczej... Jak byłam na wizycie w czwartek to właśnie mówiłam do lekarki że czuję już kopniaczki i jak się wierci maluch a ona mi powiedziała że się nie spodziewała,że tak szybko zacznę czuć i nie pytała o to,później powiedziała że jestem drobna i szczupła i że pewnie dlatego tak szybko czuje...pewnie lada dzień i zaczniesz czuć :-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)czekam cierpliwie ciesze sie ze ty juz to czujesz kochana ja niestety nie jestem szczupla sylwetka brzuch mialam zawsze wiec troche musze poczekac:tak::tak::tak:
 
Hej
Ja miałam przerwę w dostawie netu bo jakies zmiany techniczne w sieci były
Ja tez juz odczuwam porzadne kopniaczki i czuje tez jak dzidzia sie wierci ;)
Ja za miesiac mam komunie córki i tez musze kupic sobie jakąś kiecke i własnie jestem zmuszona to zrobic prawie tuz przed bo brzuszek rosnie a od wczoraj dostałam od przyjaciółki pierwsze spodnie ciążowe i dzis w nie wskoczylam.I jeejku alez mi wygodnie było.I jak poszłam do kościoła w lekkiej marynarce i sie nie zapinalam.Moje kolezanki odrazu zauwazyły mój brzuszek i tak mi sie miło zrobilo jak go podziwiały :-)

O i malenwo własnie daje o sobie znac i was pozdrawia ;-)
 
Ostatnia edycja:
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)czekam cierpliwie ciesze sie ze ty juz to czujesz kochana ja niestety nie jestem szczupla sylwetka brzuch mialam zawsze wiec troche musze poczekac:tak::tak::tak:

Palissa, ja wystartowałam w ciąży z wagą 95kg, co przy moim wzroście daje otyłość... ale ruchy dzieciaczka zaczynam czuć, więc to naprawdę tak indywidualna sprawa, że nie ma co patrzeć na innych... każda z nas się doczeka:) I jeszcze będziemy narzekać na obolałe od kopniaczków żebra
 
No ja też już czuję dosyć porządnie - chociaż nie tak bardzo często... Przeważnie jak się położe czuję kopniaczki. Jak siedzę - czuję koziołki - fikołki. No i na pęcherz moje maleństwo lubi się kłaść włąśnie wtedy jak strasznie muszę do ubikacji ;-)
Byłam dzisiaj na carboot sale i kupiłam ogromna siatę ciuszków - body x 10, pajacyki, koszulki, sukieneczki, bluzeczki, kurteczkę, bluzy - wszystko za 5 funtów ...
Szukam huśtawki Graco - takiej, która buja się sama ( na baterie ). Przy moim Igorku sprawdziła się doskonale. :-)
Ale zmęczona jestem po pracy... Już za tydzień Święta :-)
Dobrej nocki Kochane...
 
witam wieczornie
kurka wodna nie mam czasu nawet zajrzeć na forum tyle roboty w domu,a świeta tuż tuż
wzięłam sie za porządki w czwartek i nadal jestem daleko......jutro biore sie ostro za robote
chcemy w czwartek skoczyć na zakupy świateczne,a w sobote maz umyje okna,odkurzy mieszkanko i podłogi pomyje,wiec ja do tego czasu inne rzeczy musze porobić (już 5 worków z ciuchami mam wystawionych) jutro mąż część rzeczy wywiezie do rodziców
wzięłam się za generalne porządki dlatego tak długo się schodzi...ale jak to zrobie to będę dumna...
 
ewelina http://allegro.pl/graco-hustawka-baby-delight-gustav-2-predk-1h98-i1559300921.htmlo taka chodzi, napisz jak faktycznie taka przydatna moze sie zaopatrzę:-)


no niestety weekend już się kończy, ciężki tydzień przed nami dziewczyny, chociaż ja w tym roku troche olewam wszystko, raczej bedziemy sie gościć w Święta:-) ale porządki w szafach też robię i 2 wory ciuchów na śmietnik poszły, a pewnie na tym się nie skończy
 
Dziewczyny jak mi niedobrze!!!! Ale to tylko i wyłącznie moja wina, naprawdę zachłanność ludzka nie zna granic :zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Tak mi się pod wieczór zachciało soku z kiszonej kapusty, że kupiłam butelkę takiego sklepowego i wypiłam całą butlę!!! Pół litra!!! Tak mi się chciało strasznie, tylko, że niestety nie był to czysty sok z kapuchy, a z jakimś pie.....ym konserwantem i jak już wychlałam wszystko to został mi w buzi taki mydlany posmak, blleeeeeeeeee :wściekła/y: i od tamtej pory umieram :wściekła/y::wściekła/y: fuj, nigdy więcej!
Mieliśy dziś jechac na działkę zobaczyć co tam się dzieję, ale tak się zasiedzieliśmy w ikei, że już nie było ani czasu ani ochoty na działkę ;-). Przynajmniej jakieś zakupy poczyniliśmy, bo już zaczynałam wątpić, czy kiedykolwiek zaczniemy zapełniać to nasze mieszkanko :-), potem zakupy w tesco i do obuwniczego po trampeczki dla mężusia i... okazało się, że limit dzienny wyczerpaliśmy na karcie i S bez nowych butów wrócił :-D. No i oczywiście stwierdził, że trzeba ten durny limit zlikwidować (nie muszę chyba pisać, kto go założył... faceci :-D).
Moja Nelka dziś stwierdziła, że ona chce mieć rodzinę, na co ja, że przecież ma, a ona "chcę mieć rodzinę już z dzidzią" :-D:-D:-D
Dobrej nocki mamuśki ;-)
 
Ellancz niezła ta Twoja Nelka jest :-D:-D:-D Jak się dzidzia urodzi i zacznie płakać to pewnie jej przejdzie ochota na rodzinę z dzidzią ;-)
Ewelinak ja mam huśtawkę, ale Mamas&Papas, rewelacyjna jest, bo ma taki panel jeszcze z gwiazdkami :-) I do tej pory Młoda w tym sypia, nie wiem jak jej przetłumaczyć, że już jest dużą dziewczynką :-)
 
reklama
Hello.
Od piątku tu nie zaglądałam. Dziś z przerażeniem wchodziłam, bo stwierdziłam, że braknie mi ranka na doczytanie wszystkiego, a tu taka niespodzianka, tylko 3 strony. Także poszło szybko.

Ja niestety chyba się przeziębiłam. W sobotę cały dzień spędziłam na budowie. Trochę wiało, a tam mamy niezły wygwizdów, bo dookoła same pola, więc chyba mnie przewiało. Od wczoraj męczy mnie katar, lekki kaszel. Narazie leczę się domow, ale jak nie przejdzie to wycieczka do lekarza.

Któraś z Was jakiś czas temu pisała, że z jej piersi leci już siara. Ja też to zauważyłam w piątek podczas kąpieli. Co prawda pod naciskiem, ale coś tam z nich leci.
 
Do góry