reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Tak Kasiula - o taką mi chodzi. Oczywiście są różne - z różnymi opcjami... Ale mówię Wam - rzecz niezastąpiona - przede wszystkim jak się jest z maluszkiem sam na sam - i trzeba coś zrobić. Taką huśtawkę można postawić zawsze tam gdzie się jest. Mój Igorek kochał ja, uwielbiał i zawsze się uspokajał jak tylko go tam położyłam. Można juz takie maleństwo kłaść od początku - bo rozkłada się ją na leżąco.
Widziałam leżaczki z opcją bujania - ale są tak niziutko nad ziemią, nie są rozkładane - nie wiem, nie miałam z nimi do czynienia - więc wolę znaleźć coś wypróbowanego.
Kacha-wawa - super. Poszukam na ebay - może coś znajdę. Ja już niestety sie pozbyłam - i żałuję, bo ta, którą miałam też miała świetne opcje, poduszeczkę, zagłoweczek dla noworodka i zabawki.
Wczoraj wieczorem - moje maleństwo szalało - kopało, wierciło się - zasnąć nie mogłam - fajne uczucie.
Słońce za oknem. Cały tydzień wolnego. Chłopcy w domu. Super :-D


Dod. właśnie znalazłam taka, ale widzę, że w UK nie można łatwo znaleźć - bardzo mi się podoba...
http://cgi.ebay.co.uk/Fisher-Price-...494?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4aaa52de56
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny robiłyście już badanie glukozy? Ja muszę zrobić przed kolejną wizytą. Nie wiem jak przejdzie to przez moje "delikatne podniebienie". Mój odruch wymiotny jest bardzo silny i nie wiem jak sobie z tym poradzę. To naprawdę jest takie straszne jak piszą? Zrobię to badanie normalnie w przychodni, tam gdzie krew i mocz, czy to robi się gdzieś indziej.
 
Dziś jest jeszcze ładniej niż wczoraj :D ale nie wiem co tu robić:-p byłam już u lekarza i wszystko jest z migdałkami ok na całe szczęście czyli płukanie szałwią pomogło :-)
Ja szukam na allegro jakieś fajnej huśtawki bo od znajomych właśnie słyszałam że to bardzo przydatna rzecz :-)
Tak mi się dobrze dzisiaj spało po basenie że aż nie chciało się wstawać:-p
agusia_x ja jeszcze nie robiłam ale z tego co szwagierka mi mówiła to jest mega słodkie ale pozwolili jej popić wodą którą miała ze sobą bo pewnie by jej nie dali sami z siebie i robiła to badanie w przychodni tam gdzie krew i mocz...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. A ja się biorę za porządki w szafach i muszę nie które ciuszki Krystka posegregować bo za dużo ma ich i już się nie mieszczą na półkach. Muszę stwierdzić, że na nic nie mam czasu a tu czeka na łóżku sterta ubranek mojego syna.

Witam sobotnie i uciekam jak mała sie wyspi padamy do znajomych na grilia bo szkoda siedziec w domu normalnie lato maymy
I musze Wam powiedziec najlepszy numer.Dzwoni tesciowa do M møwi mu ze buty dla Veroniki kupiła i jakies sukienki i bluzeczki:szok: ,ja w szoku bo nie dzwoniła sie pytac ani o rozmiar butø ani o rozmiar cichøw:dry: wiec chyba na oko to kupiła:-D.Ciuchy jeszcze rozumiem ale buty bez mierzenia to dle mnie nowosc:-).W zeszłym roku zrobiła podobnie ,efekt był taki ze mam nowe butki dla około rocznego dziecka i pare spiochøw ktore corka szybko znienawidziła.Niektørzy nigdy sie nie naucza.
Buziole i miłej soboty.
Niezła twoja teściowa:tak:, mój teść ostatnio wypalił z tekstem'' to jaki rozmiar buta ma Krystek 40?'' :szok:, Przecież takie numery to dorośli noszą.


Dziewczyny robiłyście już badanie glukozy? Ja muszę zrobić przed kolejną wizytą. Nie wiem jak przejdzie to przez moje "delikatne podniebienie". Mój odruch wymiotny jest bardzo silny i nie wiem jak sobie z tym poradzę. To naprawdę jest takie straszne jak piszą? Zrobię to badanie normalnie w przychodni, tam gdzie krew i mocz, czy to robi się gdzieś indziej.
Ja jeszcze nie miałam robionej glukozy,muszę powiedzieć że dla mnie była ohydna jak ją piłam gdy byłam z Krystiankiem w ciąży, ale możesz dodać sok z cytryny ,wyciśniesz do tego kubeczka z glukozą , lepiej w tedy idzie, jak bym wtedy wiedziała że tak można to bym tak zrobiła.
 
Witam poniedzialkowo :-)
Pogoda cudowna- caly czas swieci slonko wiec z malym siedzimy na dworzu (mam nadzieje ze tak juz zostanie)

Odnosnie glukozy to tutaj tego na szczescie nie kaza robic :happy:- ale trzymamy kciuki zeby Wam latwo poszlo :tak:

Milego dnia
 
witam się i ja już po porannym spacerku:) jak to dobrze ze ta wiosna w końcu do nas przyszła:)

ja to chciałam was zapytać bo dopiero ostatnio koleżanka mnie oswieciła że juz becikowego nie ma czy nam ono jeszcze przysługuje??

w ogóle to ja nie jestem zorientowana jakie pieniądze przysługują za urodzenie?? oprócz tych z ubezpieczenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć, ja z domku, zostałam z Igą, bo coś brzydko kaszle. Na 14.30 do lekarza, mam nadzieje, ze to nie oskrzela.

U nas impreza w sobotę udana, chociaż wieczorem byłam taka padnięta, ze o 22 miałam ochotę iść spać z małą..ale stwierdziłam, ze nie wypada:-) za to niedzielę całą leżałam na kanapie..czytałam, spałam i oglądałam tv..

Wkurzam się, bo od wczoraj kłuje mnie cały brzuch, ale jakoś tak jakbym miała kolkę. Czasami nawet jak oddycham, to kłuje. Nie wiem co to?

Pogoda u nas ładna, ale na razie siedzimy w domu, bo nie wiadomo co tej mojej córci..miłego dnia Wam życzę.
 
Do góry