reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Kasica śliczna corcia. Moja podobne włoski miała a zgaga mnie ominęła.

Ewelina a co to za bzdura z tym chrztem? Bo nie słyszałam o takich przesadach:dry: mnie to takie rzeczy tylko smiesza, ze tez ludzie w XXI w wierzą w takie rzeczy:no:

Igocencja gratuluje i witam:-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! O Matko! Aleście napisały przez ten weekend!;-) Musiałam nadrabiać;-) Dzisiaj na zakupy się nawet zdobyłam;-) W C&A kupiłam sobie rurki ciążowe - fajne i bluzkę w h&m...ale po dwóch galeriach miałam dosyć i chciałam do domu;-)
Oglądałam ubranka dla Dzidzi, ale jeszcze nic nie kupiłam..radość z samego oglądania była;-)

Ja od piątku też zaczęłam brać witaminy - kupiłam Femibion Natal 2 - cena 65 zł, a jest mi po nich tak niedobrze, że masakra..

Dzisiaj znowu po 3 dniach spokoju nawiedziły mnie poranne wymioty...Mam nadzieję, że to już się powoli kończy bo naprawdę mam dosyć;-(

No a jutro do pracy - co prawda nie chce mi się już chodzić, ale z drugiej strony tak sobie myślę, że przynajmniej jestem między ludźmi, że się ruszam..;-)
 
witaski wieczorne
doczytałam Was.....ale smarujecieczy czujecie już ruchy??
ja już doczekac się niemogę wtorkowej wizyty (dowiem się jaka płeć) chociaz powiem Wam że czuję że bedzie córeczka Helenka


 
cześć... witam wieczorną albo nawet nocną porą!!!!:-)
u mnie dziś było tak ciepło, że wybraliśmy się z S do Elbląga powiedzieć mojej cioci o tym że jestem w ciąży (bardzo mocno się ucieszyła)

jednak dzisiejszy dzień to nie tylko przyjemności... pisałyście o mrówkach w rękach to ja takie mam a do tego paskudne sztywnienie barku tak jak by mi ktoś igły wbijał i to takie wielkie igły!!!! macie coś na to???? czy muszę się martwić????

gratuluję tym mamusią które czują motylki w brzuszku:-)
witam nowe mamusie... miło że jest nas tak dużo... bo przecież każda wnosi dużo do naszego forum!!!!
trzymam też kciukasy za te mamusie które w tym tygodniu mają badana... mam nadzieję że wszystko z dzidziusiami będzie wspaniale:-):-):-)

chyba dobranoc... mam za sobą 2 nie przespane noce więc mam nadzieję że zaraz zasnę:-) bardzo bym sobie tego życzyła:-)
 
witam:)
cały weekend mnie nie było na forum i tu tyle do nadrobienia:)
co do ruchów to ja jeszcze nie czuje...za wczesnie myślę...choc czasem wieczorem mi sie cos tam zdaje..:) ale to chyba nie dzidzia:)

ogolnie niemoge doczekac sie juz srody i wizyty i zobaczenia mojego maluszka:):):)

miłego dnia kobietki:*:*
 
Witam poniedziałkowo :-)
Piękna pogoda dziś, aż chce się żyć ;-);-)
Miłego dzionka życze ;-)
 
syla76 ja jestem już prawie miesiąc na zwolnieniu.... dzidzia uciska mi na jelita i robią mi się zatory więc nie bardzo mogę pracować.... poza tym to ja pracuję w obsłudze i niestety łapię każde świństwo z którym ktoś przyjdzie do banku!!!! juz miałam zapalenie oskrzeli i bardzo dziękuję więcej nie chcę!!!!!!!!!!
a ty się powinnaś oszczędzać skoro już 2 raz straciłaś dzidziusia!!!!!!

Dlatego coraz czesciej mysle o wolnym
 
Witam się z pracy :wściekła/y: a tak bym chciała do łóżeczka....

M poszedł do przychodni zapisać córkę bo ją zaraziłam, a syropek nie pomaga :-(

Miłego poniedziałku ;-) u nas słoneczko - tym bardziej w pracy się nie chce siedzieć.
 
Dzień dobry Dziewczyny od rana;-) Pogoda się robi ładna, oby już w końcu przyszła na dobre wiosna i świeciło słońce i dni pogodniej płynęły;-)
Ah ale mi się nie chce - najgorzej się rozbujać od poniedziałku potem będzie łatwiej;-)
Miłego dnia życzę wszystkim
 
reklama
hey kobietki wiatm was slonecznie w PIERWSZY DZIEN WIOSNY:-):-D:-)
oby to sloneczko towarzyszylo nam przez kolejne dni nie tylko na niebie ale i na buzkach
33tjd6p.gif


och jak fajnie zaczac dzien i tydzien gdy za oknem tak milo
 
Do góry