reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam wieczorową porą,
Ja juz po wizycie u gina, ale szczegóły w ospowiednim watku.:)
Ja tez ide na wesele w lipcu i mam nadzieję,że będę się wtedy jeszcze w miare poruszac;).

Co do zespołu cieśni nadgarstka, to mój tata i babcia to mają i sa juz po zabiegach. A jedna dziewczyna w pracy mi opowiadała,ze ona w ciazy tez miala to zdiagnozowane, ale zaraz po prodzie ustapilo, wiec mysle ,że u ciezarnych to raczej jakis ucisk jest, ktory potem ustapi.

Co do pogrezbu cioci, to zdarzylismy tylko na cmentarz, wiec nie bylo tak zle. Ciesze sie, ze tam pojechalismy.
 
reklama
Wiecie ja dzis poczułam coś w brzuszku :szok::szok:
tak jakby ktoś mnie łaskotał w śodku, fajne i zarazem dziwne uczucie, nigdy wcześniej tego nie czułam. Mam nadzieję że to moje maleństwo :-)
Czujecie już jakieś ruchy ? łaskotki ?
 
Bebzonik - tak właśnie pamiętam pierwsze ruchy w poprzedniech ciążach. To napewno Maluszek :-)
Teraz będą się te łaskotania nasilać - aż do porządnych kopniaczków.
GRATULUJĘ :tak:
 
:-)dzien doberek i milej niedzieli zycze brzuchatkom,,ja cos dzisiaj lepiej sie czuje moze to sloneczko za oknem daje mi jakas ulge,ja witaminki biore i nie biore prawie skonczylam juz opakowanie,ale jem warzywa i owoce dobrze sie odrzywiam wiec nie potrrzebuje,jak narazie,jutro ide na wizyte moze dowiem sie czy to chlopczyk czy dziewczynka:tak:.jeszcze raz milej niedzieli wam zycze kochane!;-)
 
witam się i ja,
zaczęłam czytać, co wyprodukowałyście, ale nie dam rady w tej chwili wszystkiego nadrobić:nie: dwa dni, a czytania 9 stron ;-) W piątek po dentyście padłam, przespałam całe popołudnie, potem noc, wczoraj prawie cały dzień, noc i w sumie dalej mogłabym spać. A dopiero pisałam, że mija mi zmęczenie. łeb mi pęka i jestem rozlazła. Ale już nie marudzę ;-)
Witaminy kupiłam w doz.pl Prenatal classic 90 tabletek za niecałe 33zł. Do tego lekarz przepisał mi aspargin, więc magnez i potas też uzupełniam :tak:

Witam serdecznie kolejne wrześniówki:tak:
 
Kachasek ja chyba tez musze aspargin zacząć brac bo serducho kolacze i powieka tez czasem skacze;-)
Ostatnimi czasy dokucza mi tez zgaga zwłaszcza wieczorem, w pierwszej ciazy tak nie miałam.
Zaraz bierzemy sie za segregacje ciuchów bo zimowe wywieziemy do teściów. Chociaż za oknem śnieg ale mało i jest coraz cieplej.
Miłej niedzieli:-)
 
Misiako - zgaga to zmora mojej poprzedniej ciąży. Pomagało jedynie spanie na w pół siedząco :-(
Narazie mam spokój - ale nie wiadomo co będzie jak brzuszek urośnie.

Witam Wszystkie Nowe Wrześnióweczki :-)
 
Misiako - zgaga to zmora mojej poprzedniej ciąży. Pomagało jedynie spanie na w pół siedząco :-(
Narazie mam spokój - ale nie wiadomo co będzie jak brzuszek urośnie.:-)

Mnie ratuje Gasviscon albo rennie, ale spanie tez stosuje jak jest mi juz bardzo niedobrze. Czasem pali tak ze boje sie cokolwiek zjeść:baffled:
Nigdy nie miałam takich dolegliwości albo bardzo sporadyczne. Na razie żyje nadzieja ze wkrótce to minie:dry:
 
reklama
Jeny dziewczyny ja nigdy w zyciu nie miałam zgagi i jak czytać jak Wam ona dokucza to mam nadzieję że mnie nie nawiedzi chociaż to podobno częste w ciąży.

Bebzonik to musiało być super uczucie. Ja jakis czas temu też czułam "coś niezidentyfikowanego" ale to chyba zdecydowanie za wcześnie było więc to na pewno cos innego.

Miłej niedzieli dziewczynki. Jutro pierwszy dzień wiosny :-)
 
Do góry