reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam i gratuluje naszym moderatorkom ,juz najwyzszy czas zrobic na forum wiosenne porzadki :) Co do listy wrzesniowek to proponuje
1)posegregowac datami porodow
2)wyrzucic suwaczki
3)przy tych dziewczynach co juz "wiedza" co bedzie napisac na rozowo dziewczynka a na niebiesko chlopczyk (jeszcze troche i powoli zaczniemy poznawac plec naszych maluchow i bedziemy wiedzialy czy wiecej bedzie chlopcow czy dziewczynek :) u nas na zeszlorocznych wrzesniowkach byl remis 44:44 :)

Teofilesiu u nas Kaska spala od razu w swoim lozeczku ,ale w naszej sypialni "zeby byc w zasiegu reki" na weekendy po ostatnim karmieniu nad ranem bierzemy ja do siebie do lozka - jej sie to podoba i nam tez :) Na drzemke popoludniowa kladziemy ja tez do lozeczka i jest ok.Pare razy spala juz tez w swoim pokoju i nie bylo zadnych protestow z jej strony :) Teraz bedziemy ja coraz czesciej klas u niej w pokoju zeby do wrzesnia zrobic miejsce w sypialni dla nowej pociechy :)
Zreszta tak jak juz dziewczyny pisaly to samo wyjdzie co ,gdzie i jak :)

U mnie brzuchola jeszcze nie wywalilo wcale ,a w pierwszej ciazy w tym czasie to juz jak wieloryb wygladalam :)

Paczki,paczki paczki .....snily mi sie dzisiaj caaaala noc, mam nadzieje ze tesciowa dzisiaj upiecze,jezeli nie to mam tez plan B ,wysle M do sklepu i bez paczkow ma mi nie wracac !!!!

Do dziewczyn ktore maja juz dzieci , czy wasze pociechy mialy problem typu "nie robie siusiu" wczoraj Kaska miala po nocy prawie sucha pieluszke (chodz normalnie wazy z "pol kilo") pozniej w dzien po mimo ze pila i jadla normalnie pieluszka sucha,pojechalismy po poludniu do lekarza a on ze trzeba pobrac mocz do badania - na nic nie pomogly moje tlumaczenia ze dziecko nie oddaje moczu i dlatego tu jestesmy.Wrocilismy do domu ,zadzwonilam do poloznej i ona poradzila zeby Kaske do wanny z ciepla woda wsadzic i troche dluzej pozwolic jej posiedziec - troche pomoglo pieluszka lekko wilgotna.Dzisiaj po nocy tez leciutko wilgotna - ale nie tak jak byc powinna :( poczekam jeszcze moze do poludnia i podjade z na do szpitala ......

Milego dnia wszystkim i naprawde tluuuuuuuustego czwartku !
 
reklama
Ja też bym chciała na wątek zamknięty :tak:
U mnie w brzuchu już dwa pączki sobie spoczywają :-D i to chyba starczy na dziś, no może później faworki zrobię :-)
Trixi ja niestety ci nie pomogę w związku z brakiem siusiania, ale moze coś nie tak u Kasi z nerkami? Oby wszystko było dobrze, daj znać jak sytuacja ;-)
Dziewczyny, ja od dłuższego czasu mam nieodpartą chcicę na gazowane napoje, nie wiem o co chodzi, nigdy nie przepadałam za tego typu piciem, a tu takie rzeczy!!! Zazwyczaj kończy się na wodzie gazowanej, bo jak pomyślę, że miałabym wlewać w siebie te kolorowe przesłodzone napoje, to aż mi niedobrze, ale ochota na gaz mnie powala :-D:-D
 
Witam dziewczyny
tyle sie tu was pisze ze nie nadążam z czytaniem, a co dopiero z pisaniem.
Dzis bylam u lekarza, narazie ok
mojego brzuszka tez jeszcze nie bardzo widac, ale pewnie niedługo wyskoczy:-d:-d:-d:-d
co do rozstępów, to przez dwie pierwsze ciąże się ich nie dorobiłam więć myślę że i teraz tez ich nie będzie.;-);-);-)
kurcze zjadłam juz 2 pączki i jest mi tak mdło ze musze sie kawy napic, :-):-)
 
Ja już usmażyłam chyba z 60 pączków, nie wiem kto to wszystko zje...ale pyszne wyszły:-)
Dopiero co wróciłyśmy ze spacerku, pierwszy spacer Majki po chorobie, mam nadzieje że jej nie zaszkodzi, ale taka pogoda, że aż żal w domu siedzieć. Idę zaraz posprzątać, bo aż wstyd do kuchni wchodzić...a później nasionka powysiewać, bo już czas najwyższy

Trixi kurczę, u nas nic takiego nie miało miejsca, a u lekarza byliście prywatnie czy na nfz???

Co do zamkniętego, to chyba nasze nowe moderatorki mogą wysyłać prośby do admina, o dostęp nowych osób nie???
 
Witam się jako moderator.
Narazie próbuje dojśc gdzie co jest i jak działa.

Mam pytanie czy chcecie aby pojedyńcze wątki przenosić do wątku głównego?
Czy usuwać?

Co do listy to ja też jestem za tym aby była beż suwaczków tylko informacje nick/data porodu/ płeć dziecka/ miejscowość?
Motyl chcesz się zająć tworzeniem tej listy od nowa?


I też sądze że lepiej jak posty będą edytowane jak się o czymś zapomni, a nie pisanie jeden pod drugim.


Jeśli chodzi o grupe zamknięta to się zaraz dowiem co i jak.
Niech osoby które chcą mieć dostęp do grupy piszą do mnie wiadomość
 
Ostatnia edycja:
Ja na razie jeden pączek i jakoś nie mam ochoty na drugiego..
Piękna pogoda u nas, aż sie nie chce w robocie siedzieć. Mam nadzieje, ze w weekend tez tak bedzie, to pojedziemy nad morze na spacerek...
trixi nie wiem, nie popmogę, nie kojarze żebym miała kiedyś taki problem z mała..ona ogólnie mało sika, ale w granicach normy..
misiako pytałas się chyba jakie badania robiłam? wczoraj test pappa..przy Idze też robiłam, więc teraz również. Mój gin zawsze to zleca, u niego na liscie obowiązkowe:tak:

Ja jeszcze się niczym nie smaruję, a;le chyba trzeba coś zakupic. Szukam ziajki, bo zeszłym razem tez jej używałam..ale jakoś nie mogę znaleźć..

Witamy moderatora:-)

Co do pojedyńczych wątków, to ja nie mam zdania, jest mi to bez różnicy..
 
Witamy moderatora:-)

Asia
co do listy to się zgadzam, a co do wątków to może zależy jaki wątek...bo jak jest coś bardziej zbliżone do badań, czy wizyt to tam go wrzucić, a jak taki bardziej ogólny to na główny...sama nie wiem...
 
reklama
cześć dziewczyny

My mieszkamy na razie u teściów i mamy jeden pokój do dyspozycji więc łóżeczko będzie stało obok naszego łóżka. Takie rozwiązanie zawsze wydawało mi się najlepsze bo z jednej strony dziecko jest cały czas na oku a z drugiej śpi jednak samo bo do naszego łóżka nie chciałabym go przyzwyczajać. No a jak już będziemy na swoim to będzie miało swój pokoik.

aniawos u mnie to samo, wieczorem piękny, okrągły brzuszek a z rana prawie nie widać.

Ellancz ja też mam ochotę na gazowane a szczególnie na pepsi chociaż nigdy jakoś nie przepadałam. A teraz muszę przyznać że od czasu do czasu zdarza mi się troszkę napić
 
Do góry