reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

:-)witam sie w tlusty czwartek oczywiscie ja nic nie zrobilam leze w lozku z noga maz w pracy i tak se mysle kto mi podrzuci paczka? narobilyscie smaka ah dziewczyny:no::no::no:
 
reklama
ale faworki są drogie... 45zł/kg. ojjj zdzierają. ale oczywiście zjedzone i do tego świerzutkie pączusie.
 
Był sobie maly okragły paczek
byl lukrowany i nie mial raczek
miał za to smaczna brazowa skorke
a w srodku dziurke na konfiturke

tak mala rymowanka pod dziesiejszy dzien :-)
 
cześć dziewczynki
jestem po usg przezierności... NT 1,92 więc super... maluszek też ładnie rośnie ma 5,6 cm dwie rączki, dwie nóżki, pani nam go pokazała 3 d!!!! spuer.... :-):-):-):-):-)
na wątku ze zdjęciami wrzucę kilka fotek mojego słoneczka:-D:-D:-D:-D:-D

ja również witam moderatora:tak::tak::tak:

ja zjadłam 3 pączki i kilka racuszków;-)))

ile przytyłyście już??? oczywiście to pytanie kieruję do kobietek które nie schudły od wymiotów:-):-):-)
 
rety, dziewczyny, ja po jednym pączku wymiękłam!! tak mnie ten lukier zemdlił, czułam go jeszcze z godz w pracy! całe szczęście pogoda piękna to wyszliśmy z dzieciakami na dwór, tropchę się poruszaliśmy, to przeszło. Ogólnie tyle znowuż napisałyście że już nie pamietam co komu odpisać... ALE dziś mama jednej z moich dziewczynek podeszła i spytała czy jestem w ciąży, bo widać brzuszek :-D oczywiście z wielkimi gratulacjami, więc miło się zrobiło :-D no i postanowiłam jednoznacznie siedzieć w domu z maluszkiem rok, do przyszłego września, wtedy z powrotem do pracy!
 
ale coś dzisiaj cisza na forum

minia super że wszystko ok

Ja dokładnie nie wiem bo dopiero we wtorek mnie ważyła gin, i było 60 kg a wcześniej jak się ważyłam to było jakoś podobnie więc chyba duzo nie przytyłam, w sumie sie zdziwiłam że tak mało, byłam pewna że będzie bliżej 70 bo moja dieta to tragednia słodycze i niezdrowe rzeczy, ale powoli zaczynam jeśc normalnie już mi nie śmierdzi tak wszystko jak wcześniej

Za to od 2 dni boli mnie pernamentnie głowa i to tak migrenowo, jedynie apap na chwile pomaga, ale już tyle się nałykałam że już więcej nie będe bez przesady i tak mam wyzuty sumienia, ale wczoraj musiałam jakoś wytrzymać impreze załatwić sprawy i dojechać do domu, a dzisiaj to już tylko się męcze. Chyba kawy spróbuje może pomoże :(
 
dziewczyny mam wielki kłopot... od 1,5 roku mam kota który się nazywa mruczek;-) świetny kociak:-) niestety od kont jestem w ciąży atakuję mnie!!! ostatnio rzucił mi się na twarz i rozciął mi powiekę 3 razy mnie już zaatakował

jak myślicie co mam zrobić??????
 
Hej dziewczyny,
Ja niestety piszę ze szpitala. Jestem na lekach, trochę tutaj poleżę- miałam obfite krwawienie w nocy. Ale dzidzia ma się dobrze i cała jest zmierzona- idealnie rośnie. Także wychodzi nawet 12 tydzień 4 dzień :)

miniaa... to rzeczywiście ciekawe.... moja kotka bez zmian. A nie masz kogoś kto by ją mógł wziąć na jakiś czas?
 
Ostatnia edycja:
kami20015 bardzo ci współczuję!!! najważniejsze jest że z dzieckiem jest ok!!!!

jeżeli chodzi o mruczusia to niestety nie mam go komu oddać!!! to jest jakaś masakra!!! on jest zazdrosny prawie oko straciłam!!! nie chcę go oddawać kocham go bardzo!!!!
 
reklama
no ja też bym nie oddała... to najlepiej jeszcze zadzwoń do weterynarza albo podejdź- niekoniecznie z kotem i poproś o jakieś leki na uspokojenie czy wycieszenie.... Lepsze to jak wyrzucenie kotka. Na pewno wet coś wymyśli...
 
Do góry