reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

reklama
ząb wyrwany!!!! masakra... wymiotuję co chwilę bo nadmiar śliny mam w buzi!!!! trochę mnie boli!!!! a przede wszystkim jestem mega głodna a przez 2 godziny nawet napić się nie mogę!!!!

ja mam dziś ochotkę na bułeczki na parze ze śmietaną!!! nie wiem gdzie takie kupić!!!! mama kiedyś robiła takie a później kupowałam w jednym markecie. a teraz nie mogę dostać nigdzie
 
Dlaczego ja mam tak daleko do McDonalda?? :wściekła/y: Nie chce mi się jechać, a zjadłabym cheesburgera i popiła shakem waniliowym. Jak mi nie przejdzie to będę musiała popołudniu wsiąść w auto i pojechać, bo mąż do pracy idzie i jego posłać nie mogę :-(
 
jeny, co ten cholerny niezdrowy McDonald robi z ludźmi!!!!

ellsi - chyba w trans wpadłaś jakiś!! oczopląsu można dostać!! oby w rzeczywistości ciąża minęła tak szybko jak we śnie (oprócz oczywiście jęczącej matki nad łóżeczkiem dzidzi!!)

miniaaaa - współczuję wrażeń, może chociaż przepłucz buzię wodą, to zawsze coś ulży... chyba że też nie wolno...

agusia - wyślij go teraz, zdąży przed korkami i jeszcze się nie spóźni do pracy jak się obrobi w tempie!!
 
ellsi dostajesz forumowy order za najdłuższego do tej pory posta:rofl2::rofl2::tak::tak:

miniaaa współczuję..jak zejdzie znieczulenie moze Cię dopiero boleć, ale w razie co paracetamol możesz brać.

Piszecie o tym mc donaldzie, a ja jeszcze w ciaży nic nie jadłam...ale nie wiem może dzisiaj się skuszę. Muszę jechać do centrum kupić małej maskę jakaś, bo jutro bal maskowy w przedszkolu, a mc po drodze..nie wiem czy mam ochotę, ale im więcej czytam to zaczynam sie zastanawiać, ze moze też coś zjem:eek:
 
reklama
agusia_xTeż nie polecam. Niby moja siostra i kuzynka rodziły ale nasłuchałam się niezbyt dobrych opinii. Mojej przyjaciółki mama pracowała tam kiedyś i też mówiła że dużo się pozmieniało. Jak na razie najlepsze opinie słyszałam o Rydułtowach. W W. niby jest bardzo a bardzo kiepski neonatolog. Koleżanka w styczniu rodziła w R. i była bardzo zadowolona (mimo iż przybyła o 1 w nocy a urodziła o 21).
 
Do góry