reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

agnesss ja jadlam kalafiora na Dukanie;-)
Ms.Marple jagotowalam czesto zupy i waga mi spadala

gratuluje wam spadkow....


u mnie 55kg....w niedziele bylo 54kg...ale wiadomo swieta:sorry:
chce znoe 54;-)albo moze i 53kg .....ale ja juz nie dietuje...
jem malo po 18 juz wcale no chyba ze m zamowi pizze-tak jak we czwartek:zawstydzona/y::cool2:ale na szczescie zadko
 
reklama
ewelcia86 i tak super się trzymasz bez diety:tak::tak:

agnesss robiłam twoją sałatkę dwa dni z rzędu:tak: :-Dja jem i brokuły i kalafior

u mnie już z górki :tak::-Dufff już mam mniej niż połowę do zrzucenia ale jak znam życie pewnie zaczną się jakieś przestoje:baffled::-D:-D

a tak apropopo jak mawiała siostra Basen hehe... macie konta na vitalii?
 
Ostatnia edycja:
Hejoo laski :-) ja zauważyłam, że po tej lekkiej pauzie ciężko mi wrócić na właściwe tory :dry: jajka, serki wiejskie i kurczak to mi już uszami wychodzą :baffled: no ale trzeba będzie się ogarnąć, choć na tej pauzie chyba też mi się schudło ale nie wiem ile i czy na pewno bo nie mam wagi :dry:
ms. marple pół metek już no to super, powodzenia w dalszym aby się bez przestojów odbyło :tak: i nie mam konta na vitalii ;-)
 
ello ja dzis wrocilam na diete przez ostatnie 3 tygodnie sobie pofolgowalam i na licznik znowu wrocilo 60kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y: na dodatek od 3 dni mam okropná zgage . sniadanko zjadlam 2 jaja i 3 plastry szynki herbatke i kawke wypilam teraz trzeba w siebie wlewac wode, duzo wody wiec nie wiem jak to zrobie:nerd::baffled:
Konto na vitali mam, bo za pierwszym razem na dukanie zapisalam sie do grupy wsparcia, nio i fajne przepisy tam maja ze zdjeciami.
 
Hejoo laski :-) ja zauważyłam, że po tej lekkiej pauzie ciężko mi wrócić na właściwe tory :dry: jajka, serki wiejskie i kurczak to mi już uszami wychodzą :baffled: no ale trzeba będzie się ogarnąć, choć na tej pauzie chyba też mi się schudło ale nie wiem ile i czy na pewno bo nie mam wagi :dry:;-)

pauletta mam wrażenie, że ty to i bez diety chudniesz:-D:-D:-D

u mnie jak zwykle wahania wagi ale już się do tego przyzwyczaiłam, teraz mam 3 dni na jajkach:baffled::-D no cóż trzeba cierpieć za rozpustę:-D:-D

to mój nick na vitalii janemarple jakby co zapraszam do znajomości;-)
 
Ja się pochwalę - wczoraj miałam POŁOWINKI ... Oby dalej tak szło ... tym razem na P waga mi super spada - mam nadzieję, że na P+W mi nie podskoczy i nie będzie żadnych przestojów.
W takim razie też będę jadła brokuły i kalafior.
Pauletta - serki wiejskie mi też już uszami wychodzą, kiedyś potrafiłam zjeść na sniadanko ze szczypiorkiem a teraz nie ...
Kasiuleczka - powodzenia ...
 
hello,
ewelcia teraz to wyrwałaś nas z błogostanu spadających kilosów:szok::-D:-D
oczywiście wiem, że żadna dieta odchudzająca nie jest zdrowa ale ciągle mam nadzieję, że potrwa ona powiedzmy pół roku a później wejdę na jakieś rozsądniejszą drogę utrzymania wagi:nerd::dry::baffled:

a tak na przełamanie lodów;-)
wczoraj zrobiłam sobie super-łatwy i pyszny serniczek na zimno, jak ktoś chce to podam przepis:-D:-D
 
reklama
Ewelcia - żadna dieta nie jest zdrowa. Moje zdanie jest takie, że jak się do odchudzania podchodzi z głową to nie jest aż tak źle. Każde radykalne zmiany sieją w organiźmie spusztoszenie. Jednak jakoś trzeba się pozbyć tego balastu ...

Ms.Marple - ja jestem chętna na przepis - jak jest łatwy :) mam twaróg więc mogę zrobić.
Ja dzisiaj robiłam makaron - sama wymyśliłam przepis ... i nawet wyszedł jadalny - smak podobny do razowego makaronu.
Więc dzisiaj na obiad barszczyk z makaronem.
 
Do góry