reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

reklama
ms.marple ja tu zaglądam ale takie pustki, że szok ... chyba za późno zaczęłam dukać bo wszystkie dietowiczki już zniknęły :)
U mnie też powolutku w dół ... niedługo 10 pyknie więc jestem mega szczęśliwa. Ale nie cieszę się za szybko bo pewnie jakiś zastoj po drodze spotkam. Ja mam 2 rewelacyjną sałatkę - może Ci też zasmakuje - seler konserwowy, jajko, papryka, szynka, proto majonez, sól, pieprz ... dla mnie bomba. Aaaa i wczoraj robiłam dżem rabarberowy - wyszedł pyszny ...
Pozdrawiam i miłej walki :)
 
Hejoo laski i ja tu jestem :-) ale mam zonk jak nic nie mogę wrócić po tej pauzie na dietę :baffled::dry: to robię 3 fazę czy chudnę czy tyję nie mam pojęcia bo dalej nie mam wagi :no: ale może już nie długo ;-) muszę znaleźć znowu motywację aby wrócić na 1/1 ale ciężko oj ciężko bo mi się wszystko już przejadło :sorry2:
 
czesc dziewczyny, tez jestesm mama ktora postanowila sie odchudzic i ten na dukanie....czy to forumjest jescze aktywne? zastanawiam sie jakie sa wasze odczucia co do tej diety i czy jestscie na niej dlugo, znacie kogos kto sie odchudzil i nie bylo jojo? ja jestem narazie 3 tygodnie no i stracilam jakies 4 kilo...nie jest zle...ale nie wiem jak dlugo dam rade..no i jade niedlugo do polski jak utrzymac diete odwiedzajac rodzine , znajomych? tlumaczyc sie ...? jak ja tego nie lubie....no i te truskawki!!!!! echhh
 
pauletta niestety im dalej w las tym gorzej z samodyscypliną, u mnie to samo.. miałam gości na weekend i obżarłam się słodkości, jak nie przymierzając, prosię
ale po ich wyjeździe wzięłam się garść i znów licznik spada, może jak kupisz wagownię to się zmobilizujesz:-D trzymam kciuki:tak:

agnesss dzięki za nowy przepis, wypróbuję, tylko dzisiaj muszę do sklepu jechać bo mi został w lodówce tylko łosoś:baffled: aha i twaróg:-D:-D

jagoda dobrze ci idzie na DD ja też dunkam, idzie mi to dosyć sprawnie... na razie.. co do efektu jojo to jeszcze nie wiem bo nadal jeszcze się odchudzam, a co do wyjazdu do PL, to też byłam w trakcie diety i niestety to była przerwa bo nie chciałam się wszystkim tłumaczyć co i jak więc jadłam co podali:tak:przez 11 dni przybrałam 0,4 kg nie było tak źle:nerd: a zresztą jak mi znajoma z vitalii poradziła, nie samą dietą człowiek żyje.. ciesz się z urlopu a w domku wrócisz na dobrą drogę;-):-D:-D:-D
 
Hej wszystkich witam miło i sierdecznie :-)
Wstyd się przyznać, ale nie dietkowałam mniej więcej od 1.5mies alee....nie przytyłam mimo, że wskoczyłam na normalne jedzonko...nie jadlam tylko chleba zwykłego i ziemniaków "czasem" odmawiałam....

Liczyłam przez jakiś czas kalorie, do 1000kcal dziennie, ale nie dało rady :sorry2:

Teraz chodzę na ZUMBA Dance Fitness i taka jestem zła, że z dukanem skończyłam więc zaczynam znowu od soboty. Mam nadzieję, że wytrwam, bo inaczej sie załamie :baffled:
 
reklama
Paulatta mi tez marzy sie to 6 z przodu!!!! masz racje piszac ze nie mozna sie zwariowac i pewnie na urlopie trzeba wylozowac ja tylko sie balam wielkiego jojo ale z tego co piszesz wcale tak nie bylo? a bardzo uwazalas?

no i wogole powiem ci kobieto ze ty to niezly sukces juz osiagnelas 16 kilosow!!! niezle! moze zdaradzisz secret jak to zrobilas;-)?
 
Do góry