reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

Witajcie dziewczyny,
Ja od 4 tygodni również dukam i mam 5kg mniej, co prawda przede mną jeszcze 8-10kg ale to dłuuuuuga droga. Poza tym od 1,5 tygodnia moja waga stoi, zawsze z niecierpliwością wyczekuję P+W bo cholernie brakuje mi warzyw - o owocach nie wspomnę.
Troszkę pośledziłam wątek i jestem pod wrażeniem - jak widzi się takie efekty u dukających to jakoś łatwiej toczy się tą walkę z balastem.
W sumie mam do Was kilka pytań:
- czy któraś z Was może mi podpowiedzieć jak kontrolować czy organizm nie jest zakwaszony (robiłyście jakieś badania, badanie moczu)?
- czy któraś z Was miała problemy w swerze intymnej na dukanie?
- no i czy macie jakieś sprawdzone przepisy na sałatki - mam na myśli coś na święta?
Aaaa ja mam system 5/5 ale na święta przypada mi P i wiem, że w życiu nie wytrzymam przez święta na samych proteinach, czy mogę zrobić tam, że jeden cykl zrobię 4/4 - wtedy w święta będę miała P+W?
Z góry dziękuję za pomoc i ewentualne odpowiedzi. Życzę wiele wytrwałości i sił ...
 
reklama
Hejoo :blink:
agness -ja robiłam badania u swojego GP i podstawowe krwi i sprawdzał mi mocz również :tak:
-w sferze intymnej ?? co masz na myśli??
-ja robię gyrosa smażę kuraka bez oleju używam keczupu i majonezu które sama robię ;-)
ewelcia ja robiłam tylko jogurtowe:sorry2:

Ja mam chwilową pauzę w diecie ale nie taką do końca :sorry2: jak byłam chora nie było sposobności abym się trzymała wszystkich zasad :sorry2: no a teraz święta to puszczam trochę cugle ale w granicach rozsądku ofkors :tak: do tego nadal nie mam wagi i nawet nie wiem jak teraz stoję :sorry2:
 
o kurczęta a le tu cisza:szok:
ja już po wojażach oczywiście przytyłam ale jak wróciłam po 10ciu dniach z PL to waga mi pokazała tylko 0,4kg więcej ale czułam jakbym przytyła co najmniej 3kg:szok: a po świętach z obżarstwem bez ograniczeń ( zrobiłam 3 ciasta i wszystko zeżarłam oczywiście) waga podskoczyła :tak: i wiecie od razu we wtorek zaczęłam dunkana i od razu lepiej się poczułam:tak::tak: ja nie mogę, jak nie mam nad sobą jakiegoś reżimu to żrę bez opamiętania zwłaszcza późnym wieczorem:no::no::no: chore to :angry:

a co słychać u was babki?

pauletta masz już wagownię?:-D:-D:-D pewnie podasz mi tu wagę jak szczypiorek:-D:-D u mnie dzisiaj 76,6:szok::-D:-D:-D gdzie tu 65?:szok:
 
Ms.Marple wagowni jeszcze nie mam:-D ważę się przy okazji i jak przed świętami w sobotę się zważyłam u kumpeli to było 72,7 no ale jeszcze ciuchy trza brać pod uwagę ;-):-) wagę najprędzej w czerwcu zakupię jak będzie trochę wolnych środków :sorry2: a cisz tu wielka oj wielka :no: ja jeszcze pauzuję dopóki się nie wykuruje do końca nie trzymam się reżimu :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: choć nie wszystkie zasady łamię dalej uważam z węglowodanami, prawie w ogóle ich nie jem :tak:
 
pauletta super wyprzedziłaś mnie w krótkim czasie o 4kilogramy
shocked.gif
:-D:-D:-D ależ ci to idzie:tak::-D:-D a co z twoim zdrowiem? co cię dopadło?:baffled:

ja robiłam wyniki z krwi w PL i wyszło mi wszytko w normie:tak::tak:

W sumie mam do Was kilka pytań:
- czy któraś z Was może mi podpowiedzieć jak kontrolować czy organizm nie jest zakwaszony (robiłyście jakieś badania, badanie moczu)?
- czy któraś z Was miała problemy w swerze intymnej na dukanie?
- no i czy macie jakieś sprawdzone przepisy na sałatki - mam na myśli coś na święta?

agnesss nie mam bladego pojęcia o kontrolowaniu zakwaszenia:nerd:
a co miałaś na myśli "w sferze intymnej"? bo nie kaman:baffled: zdrowie? sex?
sałatkę jedną dietetyczną mam
ugotowane różyczki brokułów + jajka na twardo + pomidorki + jogurt nat.+ przyprawy
ja lubię dużo koperku ale może być czosnek:tak:
smacznego:-D:-D


Mr.Marple nie przejmuj sie ta waga...wiesz,w naszym wieku niestety juz to nie idzie tak szybko,jakby sie chcialo:wściekła/y: ale trzymam kciuki....mnie to po wakacjach bedzie czekalo:baffled:

aga ano wiem:-D:-D:-D:-D latka już nie te:-D:-D
 
Witajcie,
U mnie nareszcie waga się ruszyła, jestem MEGA szczęśliwa :)
No i co mnie najbardziej cieszy, to fakt, iż waga w dół leci również na P+W.
Przez święta starałam się za wiele sobie nie pozwalać - kawałeczek sernika i biała kiełbaska. Echhhh ... było mniamuśne :D hihi
Pauletta82 GARTKI idziesz jak burza :)

Ms.Marple - dzięki za przepis :)
Ja polecam sałatkę - ugotowany filet z kuraka+ por+jajo+zaparzone pieczarki+korniszonek+jogo. PYCHA!
Co do kłopotów intymnych - to mam już je za sobą - pojawiły się jakieś upławy ale na szczęście już ich nie ma ... może to zaburzenia hormonalne.
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
hejo dietowiczki coś tutaj cichutko
dzisiaj zaczęłam warzywa juupi waga trochę spadła i się zatrzymała jak zwykle
mam wrażenie, że jak robię sobie zupy na obiad to waga mi nie spada:szok: zauważyłyście coś takiego u siebie?:confused:

agnesss mam ochotę na twoją sałatkę i chyba ją uskutercznię ale uświadom mnie dziewczyno co do tych zaparzonych pieczarek:confused2:bo nie wiem jak to robisz, ja zawsze podsmażałam pieczary

mój suwak na dzisiaj
suwak
 

Załączniki

  • mpf_ab76934a0e83b8f4d027ebf3363ff58a.png
    mpf_ab76934a0e83b8f4d027ebf3363ff58a.png
    20,9 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Ms. Marple ... przede wszystkim gratki ... oby dalej Cię ubywało :)
Co do pieczarek, to kroisz w kostkę, zalewasz woda, odrobina soli i dosłownie 5 minut od zagotowania i gotowe. Takie doslownie sparzone dodajesz do sałatki.
Ja teraz jestem na P i mnie jakos ten czas dobija, coraz mniej pomysłów mam na jedzonko, czasu mało żeby coś fajnego a przede wszystkim smacznego wynaleźć. Oby do warzywek :)
A ja może mam dziwne pytania ale to mnie zaczyna nurtować ... co z kalafiorem i brokułami ... nie ma ich na liście dozwolonych na II fazie? No i czy np można jeść chudziutką szynkę ale wieprzową, wiem, że wieprzowiny nie wolno ale sprawdzałam wskaźniki i tłuszczu w niej wiele nie ma.
 
Do góry