reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

a mnie ni jak idzie....mam @ nadal i zrzucam na nia poki co:zawstydzona/y::baffled::sorry2:
wczoraj bylo 56kg rano i dietowalam caly dzien tylko wieczorem M zrobil sobie zupke chinska "Zurek" i ja chcialam sprobowac i pol mu zjadlam i pozniej kanapke z ciemnego chleba a dzis 57kg znow na wadze:baffled:...wkurzylam sie ...dzis znow dietka caly dzien,a po 16 do znajomych pojechalismy i wafli sie najadlam...ale tak mnie ciagnelo zeby zjesc ze nie moglam,no nie moglam nie zjesc:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.....
kopnijcie mnie w doooope!!!pleeeees!!!!!

Ewelcia głowa do góry:tak:....a tak na przyszłość kopniak odemnie ;-)


Marcysia i jak tam...pomogło?
 
reklama
witajcie dziewczynki
Ja mam straszna awersje do jedzenia, zzera mnie stres. Głoduje cały dzień a wieczorem łapie co podleci. Na szczęście chleba ani ziemniaków nie tykam [ choć to żadne usprawiedliwienie:-(] Męzola wczoraj wywiozłam na lotnisko, sama z dziećmi będę w domku przez tydzień:-(Zamiast jakąś bibe zrodzić z dziewczynami bo " kota" w domu nie ma;-) to mi jest smutno jak chorobcia.:-(...ehh nie marudze Wam, ide wcisne w siebie serek naturalny,

miłego dzionka laski :-)
 
No ladnie!To tu sie moja marcysia ukrywa!Diety sie jej zachcialo!Przez kolano przeloze i no :-D Kasiuleczka to samo!Dwie chudziny...z kosci na osci!
 
Lewcia-fazaI moze trwac od1do 10dni wiec jezeli uwazasz, ze to malo to zawsze mozesz dluzej byc na Ifazie. co do wagi ja juz jestem 3,5 tyg a dopiero spadlo mi 2,5 kg :zawstydzona/y::wściekła/y::dry: wiec jak widzisz, kazdy inaczej chudnie.
U mnie dzis pierwszy dzien na P zobaczymy czy pojutrze waga pojdzie w dol:confused: ooooobyyyyyyyyyy bo juz mam dosc tego przestoju.......
 
Larcia no troszke tych kilosów chcialabym sie pozbyc, no i jaka chudzina przeciez 40 kg nie waze:-D, ale ostatnio zauwazylam ze ta dieta to pozwala mi utrzymac wage(czasem troche spadnie) bo jak tylko zaczynam jesc normalnie chleb, ziemniaki makarony odrazu waga leci do góry a taka magiczna cyferka jest dla mnie 60 jak tylko jest powyzej dostaje poprostu fiola i dietkuje:-D
Marcysiu u mnie to samo waga stoi juz kilka tygodni:wściekła/y:
 
kasiuleczka cos w tym musi byc, bo ja kiedys prawie wogole nie jadlam chleba, a zwlaszcza ziemniakow itp. Bo...nie lubilam i bylam chuda jak tyka,a potem zaczelam jesc i waga poszla w gore.
 
Marcysia ja to chyba przedłużę, chociaż nie mogę sie doczekać warzyw, bo bardzo je uwielbiam takie gotowane mmm....ale skoro piszerz, że tobie spadła prawie tyle co mnie w 5 dni to chyba powinnam być zadowolona. No nie mogę marudzić, bo przecież nie zrzuce 30kg w tydzień to byłoby morderstwo dla organizmu :szok:
Miłego wieczorka dziewczęta :tak:
 
reklama
Nio to ja tutaj nie pomogę...szpecem nie jestem :-(

A ja to dziś mam ogólnie jakiś lewy dzień....Waga nie spada..wręcz śmiesznie, bo wieczorami mam mniej jak nad ranem :confused: Dziś niby mam ostani dzień 1fazy, ale czy to dobry wynik, że spadłam tylko 2.100 :baffled:
jak dlugo bylas na I fazie?
ja mysle ze wynik ok:)
 
Do góry