reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

Ana - nie boje się dać, tylko myślałam w jakiej formie dać :p
Ale problem się rozwiązał, bo Paulinie nie smakowało, więc dziś na deser serwuję banana, jabłko, gruszke i brzoskwinie - ale wybiore tylko dwa z wymienionych, nie wiem jeszcze jakie :p ;D
 
reklama
Ana dziekuje bardzo!!!tylko mleko nan,czy tam bebilon nie krowie???

No dziewczynki i mojemu synkowi nie smakowala zupka z buraczkiem!!!moze to moja wina bo chyba byla za gesta!!!niby dodalam troche wody i dalej nie chcial jesc!!!nie mam pojecia czemu skoro wszytkim dzieciaczkom smakowalo!!!podlamalam sie trroszke!!!!ale bede dalej probowac!!!!nie wiem czemu nie jadl-moze tak bardzo przyzwyczail sie do sloikow!!!!????
 
LAseczki pochwale sie Wam ze tez zaczelam Lence gotowac a na deser swieze owoce - sliweczki, jabluszka, brzoskwinki. Mysza UWIELBIA moja kuchnie! :D
 
A w ogole dobrze tu czasem zajrzec - uswiadomilyscie i ze NAN 2 od piatku do lamusa u nas powinien isc.... :) a wlasnie kupilam nowe opakowanie. Ostatnie.Boze jakie dorosle te nasze dzieci....
 
Ej no rzeczywiscie - z tym ze ja mam jeszcze miesiac na NAN 2 - przypomnijcie mi jak Paulina skonczy 9 miechow zeby NAN 3 kupic :D :D :D
 
ewela1 pisze:
No dziewczynki i mojemu synkowi nie smakowala zupka z buraczkiem!!!moze to moja wina bo chyba byla za gesta!!!niby dodalam troche wody i dalej nie chcial jesc!!!nie mam pojecia czemu skoro wszytkim dzieciaczkom smakowalo!!!podlamalam sie trroszke!!!!ale bede dalej probowac!!!!nie wiem czemu nie jadl-moze tak bardzo przyzwyczail sie do sloikow!!!!????

Ewela
- moze Szymek poprostu nie lubi buraka ??? nie wiem jak inaczej to wyjasnic - moze nie gotuj juz z moich przepisow ;D :D :D

Dobra, spadam do pisania - mam juz 16 stron :D :D :D
 
A ja wam powiem ze daje mojemu synusiowi juz w sumie wszystko poczawszy od budyniu,kisielu,cytryny po parowki chlebek i jogurty.Nic mu nie jest i jest zadowolony :)
 
reklama
mamaCyprysia pisze:
A ja wam powiem ze daje mojemu synusiowi juz w sumie wszystko poczawszy od budyniu,kisielu,cytryny po parowki chlebek i jogurty.Nic mu nie jest i jest zadowolony :)

to ja bym tak chciała, ale niestety wyskakuja co jakis czas krostki :p chociaż mala chętna na wszelkie nowości :)
 
Do góry