reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
Paula - no nie wiem co Ci napisac... Ja bym raczej probowała, no bo przeciez to chyba lepsze mleczko - chociazby w smaku, no nie ??? No sama nie wiem...

Ide gotowac obiadek dla mlodej :)
 
Mleko - my stosowaliśmy od stycznia BebilonPepti1 potem 2 (stwierdzno alergie na baiło mleka krowiego). Teraz (od 2 tygodni) zaczełam dodawać Nan 2 hypoalergicznego
tzn tak:
np. 150 ml wody + 4 miarki mleka BebilonPepti + 1 miarka Nan
i tak stopniowo mozna zwiekszać proporcje - tak nam zalecono.
Wysypki,a ni żadnych zmian na skórze nie ma.

 
Ana jak podajesz twarozek???????napisz wszytsko bop mnie to zaciekawilo!!nawet nie wiedzialam ze juz mozna!!!z tymi danonkami tez jestem w szoku????
 
a tak wygląda zupka brokułowa przed włączeniem pod nią gazu ;D

P1050614.jpg
 
Ewela ja też dzisiaj mam zamiar z buraczkiem Wandy zupę gotować.
Wanda, jak przepis sprawdzony to czemu nie masz zostac naszym kulinarnym guru. ja zrobie wszytsko, żeby mój Gabulek zjadł cokolwiek, bo w anoreksje wpadnie ::)
 
reklama
Do góry