reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

Hehehehhe dzieuszki!!!moj maly skarb zjadl dzis moja zupke !!!zrobilam ta sama co wczoraj tylko bez buraka i wszamal w moment!!!Wandzia daj przepisik na ta brokulowa!!!
 
reklama
Zupka brokułowa, jak każda inna:
2 male ziemniaki,
1 mala marchewke
pol korzenia pietruchy
1,5 plastra selera
z 1-1,5 cm pora
i do tego dodałam kilka (no niew iem, 5 moze 6) drobnych odnozek brokuły - zamiast tego, można dodać kalafiora :)
Wszystko w kostke, zalac woda i gorowałam z poł godzinki :)
no i posolilam szczypta soli...
Potem zmiksowalam na jednolita mase, dodałam zółtko (pol) i na oko oliwy z oliwek, zagotowałam raz jeszzce i po ostygnieciu podałam
 
A Majutek raz je a raz nie
ale nie dlatego ze jej nie smakuje bo nawet nie sprobuje
zamkniety buziol i nic nie da sobie wepchnac
 
wczoraj postanowiłam dać Kacperkowi na obiad krupnik, który Paweł ugotował :) odlał troche dla Kacperka i ja sama mu doprawiłam, rozciapałam kartofelki i marchewke no i zjadł.....trochę ::) ale może nie był bardzo głodny, dziś spróbujemy ponownie :)
rozmawiałam z kolezanką która ma synka pół roku starszego i powiedziała, że Kuba jak był w wieku Kacperka to już śmiało jakdł właśnie m.in. krupnik, parówki i kanapki z pasztetem :) więc my w jutro kupujemy bułeczkę i pasztecik i robimy debiut :)
 
powiem wam za moj Szymek bardzo lubi dorosle zupy i zawsze jak jem daje mu troche!!najbardziej lubi pomidorowa a z suchego prowiantu buleczke z szyneczka drobiowa i z maselkiem!!normalnie sie trzesie jak widzi ze bedzie juz to jadl!!!!
 
no właśnie Ewela nasze Maluchy już wcale nie są takie małe i nie ma co przesadzac i tak na nie chuchać i dmuchać :) Brawo dla Szymusia! :) niech sie uczą!
 
reklama
Tez jestem tego zdania co ty Paula nie chce miec potem dziecka ktory mi powie tego nie chce tego tez nie!!!niech je wszystko ale oczywicie pomalutku!!!!
 
Do góry