reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

Dzięki troche mi już raźniej :).Fakt każdy maluszek jest inny. Odczekam i spróbuje podać jej znowu to samo za 2 tygodnie... nic na siłe.
 
reklama
asiak - u nas też tylko papki i to takie wodniste bo jak jest coś bardziej konkretnego to ciągnie małą na wymioty ale chrupki wcina jak szalona , Kuba też długo nie tolerował kawałków ale przyszła pora i zaczął szamać
 
asiak_826 nic na siłe, sama starałam się dawac córci różności, ale ona mało co chciała jesc. Po czasie zaczeła wszystko jesc sama, nawet nie wiem kiedy :-D
Teraz jak widzi jak siadam do obiadu, az się cała trzęsie, przychodzi w chodziku krzyczy i pokazuje na jedzenie. Śmiesznie to wygląda :-D Zawsze dam jej troche suchego ryzu, czy ziemniaczna, ale bardziej jej smakuje jak umaczam troche w sosie, rzadko to robie bo sie boje ze jej zaszkodzi :tak:
Jak ja jej gotuje np. ziemniaki zmiele z brokułami, czy cokolwiek to bardzo mało zje. Znalazłam w sklepie jedzonka od 6miesiaca, one sa przyprawiane ziołami, to jej odpowiada:tak:
 
Dałam malej ost nowa zupke gerbera i dostala uczulenia niestety....na razie wstrzymujemy sie z nowosciamy:-(
 
Mam pytanko,maly dzis skonczyl 8 miesiecy czy dajecie swoim dzieciakom juz jakies biszkopty czy chrupki? Kurde matka na mnie krzyczy ze dziecko glodzę :D Dzis w sumie zakonczylismy 2 miesieczna ekspozycje na gluten no ale nie wiem.Maly na skaze bialkowa i troche obawiam sie tych nowosci.
 
Moja też ma skazę białkową i nie daje jej biszkoptów ani chrupek, ostatnio pietkę od chleba od babci dostała i była przeszczęśliwa.. myślę że to zdrowsze :)

SINLAC daję Joaśce 2 razy dziennie, dodaję do niego owoców ze słoiczka, pediatra mi podpowiedziała i dziecko nigdy zaparć nie miało, wiem że MARCHEWKA to najczęstsza przyczyna zaparć u maluchów, w szoku byłam jak mi to pediatra powiedziała.
 
Paulinka, daje chrupki kukurydziane, parę razy też skórkę od chleba w ostanich dniach, mimo ze nie ma jeszcze zebów. Kupiłam dzisiaj biszkopty Hippa, ale nie wiem czy dawac bo tam jest mleko, a mała teoretycznie ma nietolerancję laktozy. :szok:
 
U mnie tez papki...ostatnio dałam małej kawałek jabłuszka i tak ładnie skrobała sobie ząbkami..hm...do czasu aż nie zwymiotowała:( jakas grudna wpadla jej;( chrupkii kukurydziane daje juz jakis czas małej a w ndz dostala pierwszego biskzopta...wsuwa jak szalona i tak ładnie sobie ntrzyma i jie jak prawdziwa dama:-):-D podobno sa biskzopyt bezglutenowe tylko nie moglm ich dostac jutro jade na zakupy o moze beda:)
 
reklama
ida- mój też ma nie tolerancję laktozy i się właśnie zastanawiała nad tymi chrupkami hippa ale nie wiedziałam że tam jest mleko w nich zawarte to odpadają :baffled::baffled::baffled::baffled:ja jeszcze nic mu takiego nie dawałam ani chrupek ani ciasteczek nic ...bo w sumie to nie ma ząbków i niewiem jak by dawał radę :errr::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: teraz wsuwa swoje paluszki i t mu wychodi najlepiej ihhiihihhi:-D:-D cały zaśliniony :-D:-D:-D
 
Do góry