reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

reklama
olena-mój za to je same papki a jest grubiutki i każdy mówi że wygląda jak by miał rok :-D:-D:-D w poniedziałek będe u lakarza to się spytam czy moge mu dawać biszkopciki :-):-):-)
 
W Holandi nie widziałam chrupek takich normalnych jak w PL więc nie wiem czy moja córeczka zjadła by coś takiego. Daje jej kawałek bułki i ciastka dla dzieci, bardzo to lubi, co prawda więcej się bawi niż je i robi straszny bałagan dookoła siebie :szok:
 
Aisah wiem że to nie ten temat, ale muszę to napisać. Ale twoja córeczka ma cudowne włoski (no i bardzo śliczna):tak::shocked2: Moja mała jest prawie łysa:tak::-D
 
Aisah wiem że to nie ten temat, ale muszę to napisać. Ale twoja córeczka ma cudowne włoski (no i bardzo śliczna):tak::shocked2: Moja mała jest prawie łysa:tak::-D
Moja cora to tez prawie kompletny lysol;-);-);-).
Aisah - a Twoja to slicznotka, a nie zaden diabelek:-p.
Moja mala jadla juz chrupki kukurydzine i biszkopty, jak bylismy niedawno w Polsce, ale nie zrobily one na niej wielkiego wrazenia (moze biszkopty na poczatku i zasmakowaly, ale juz sie znudzily). I dobrze, bo tez w sklepie ich nie kupie- mieszkam w Szkocji. Mam jeszcze paczke chupek, ale ona zamiast je jesc to miazdzy je na pyl. Ale jaka jest przy tym zadowolona:tak::-p:tak:...
 
brown.kate, Olena262 dziękuje za miłe słowa :-) fajnie poczytac jaka to moja córcia jest kochana i patrzec jak broi (kwiaty niszczy, płyty CD zjada itd.) hehehe
Nie śpimy od 5:30 pora robic śniadanko :baffled: jejciu jak mi się chce spac :szok:
 
brown kathe- zabawa takimi chrupkami jest najlepsza mój uwielbia rozmazywać kaszkę na tacce od krzesełka do karmienia ma ubaw po pachy a jak go biorę już umyć to jest ryk:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Aisah twoja corcia jest z pazdziernika? tak sie zdziwilam nieco ze 7 miesiecy konczy a tu dzieci z wrzesnia hehe :)
 
Do góry